Yardım istiyorum...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Çocukluğumdan beri başımdan onca olay geçti. Ölümcül kazalar atlattım.. Ama her kazadan önce bir ses kulağıma dikkat et şöyle bir olay olacak diye fısıldadı. Bende alıştım bunlara. Hep yanımda bir koruyucunun varlığını hissettim. Bu koruyucunun ne olduğunu ise hiç merak etmemiştim. Taki tanışana kadar. Yanımda sürekli iki kişi dolaşıyordu. Bazı zamanlarda karşılaşıyorduk insan kılığında iki cin vardı yanımda... ben kendımı daha guclu hıssetmeye basladım bunlarla tanısmam sayesinde. Beden dışı seyahatlerim o kadar çok artmıştı ki geçtiğimiz yaz ayına kadar artık kendimi bile tanıyamıyordum aynada.. Abartı gibi gelebilir sizlere ama örneğin iki kişilik arkadaş sohbetlerinde ben hep üçüncü kişi oluyor ve olanları dışarıdan izliyordum. İstediğim yere istediğim an gidiyordum. İstediğim kişinin yanında oluyordum, istediğim an diğer alemdekileri görebiliyordum...
Neyse sizlerden yardım istememin sebebi son iki aydır bu olayların hiç birini yaşıyamıyorum. Ve inanın o hazzı çok özledim. Yeteneklerimi mi kaybediyorum?

bendekiben

Elit Üye
Bazı şeylerin gizli kalması gerekir yeterli düzeye gelinceye kadar eğer bu gizliliği sağlıyamadıysanız bundan olabilir ve arada insan dünyevi işlere daha yoğun ilgi gösterip gerekli özeni ve zamanı ruhsal gelişimi için harcıyamadığı zamanlar olur siz bu dönemde rast gelmiş olabilirsiniz.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bende ondan korkuyorum açıkçası gizliliği sağlayamadım.. Farkındayım bende. Şimdi olay daha farklı bir boyuta ulaştı. Eskiden zevk alıyordum şimdi içimde bir korku var.. Ne zaman bişeyler denemeye kalksam haz değil korku duyuyorum. Ve korku sebebi ile hiçbişey yapamıyorum

bendekiben

Elit Üye
O korku başaramama korkusu ve bu yüzden kendine olan inancını kaybetme korkusu bu nedenle inançlarını kuvvetlendirmen seni kendi güçlerine olan motivasyonunu sağlıyacaktır.her hangi bir yöntemle destekle bu namaz oloabilir meditasyon, dua ,zikir artık inancın neye göre ise .. sevgiler ..

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
TBaşaramama korkusu değil. Daha başka şeyler olacagını hissediyorum. Bana veya çevremdekilere zarar geleceğinden eminim. Ama kendimi de zorluyorum. Artık yardım görmekten ziyade korku veriyorlar. Bende bunun üzerine gidip benim daha güçlü olduğumu göstermeye çalışıyorum. Daha çok çaba sarfediyorum. Kendimi geliştiriyorum.. Ama olmuyor. Hep içimde bir korku var.

bendekiben

Elit Üye
Korku insanı güçsüz düşürür bunu yenmenin yolu bulamalısınız.Ve bu yol sizde saklı biraz kendinizle vakit geçirin ve telkin çalışması yapın.Size bu gücü veren neyse inancınızı ona yönlendirin ve bu sayede gücünüzün ve çevrenizdekilerin zarar göremiyeceğini düşünürseniz düşünce gücünüz aktif hale gelecek evrenden istediklerinizi alabileceksiniz Sevgiler

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bazı şeylerin gizli kalması gerekir yeterli düzeye gelinceye kadar eğer bu gizliliği sağlıyamadıysanız bundan olabilir ve arada insan dünyevi işlere daha yoğun ilgi gösterip gerekli özeni ve zamanı ruhsal gelişimi için harcıyamadığı zamanlar olur siz bu dönemde rast gelmiş olabilirsiniz.

doğrudur bendeki ben bu konuda haklı görünüyor..yani anlatmaman gereken şeyleri anlattın ve bir daha görmemek üzere kaybettin demektir...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Kaybettiklerim benim koruyucularımdı... Ama şimdiki gelenler daha tehlikeli. İnanılmaz bir korku oluyor. Diğerlerinden hep yarar görmüştüm ama şimdikiler zarar verecek gibi hissediyorum.. Ben benimkileri istiyorum... Seyahatlerimi, sohbetlerimi...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
allah sizi bütün kötülüklerden korusun inşaallah sevgili kardeşim..ama keşki kimseye demeseydiniz....

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bu akşam artık yüzleşeceğim.. Umarım yarın sizlere yazabilirim :D