Cinler hakkında bilgisi olanlar buraya bakabilirmi lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siYah21

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim cinlerle bağlantım var soru sorduğumda bana cevap falan veriyorlar birine fal baktığımda onun hakkında ne var ne yok gösteriyorlar falan. Herneyse konuyu açma sebebim bu değil. Erkek arkadaşımla ayrılalı 1 ay oldu. Buda onun hesabı. Ayrıldığımızda içimde kesinlikle hiçbirşey yoktu. Ama 1 aydır her uyduğumda rüyamda onu görüyorum. Pc den kalkıyorum bi geliyorum ekrana biri adını yazmış ama yemin ederim ben yazmıyorum yada yazıyorum ama hatırlamıyorum. Odamda onu görüyorum hayal mi gerçek mi ayırt edemiyorum. Geçen gece kitap okuyodum kafamı bi çevirdim yanımda oturuyo ama hiç konuşmuyo tek kelime etmiyo. Bazen hiç yüzüme bakmıyo sanki o beni görmüyo sadece ben onu görüyorum gibi. Uyanıkken gördüğümde konuşmuyo ama rüyalarımda konuşuyo. Sizce bunlar cinlerin işi mi yoksa ben delirdim de hayal mi görüyorum ??

şumul

Kayıtlı Üye
Gerçekten cinleri görebiliyorsanız , bunları cinler yapıyordur. Görüp iletişim kuran kişiler için gayet normal hadiseler bunlar.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Sevgilin senin yakınındaki cinleri görebiliyormuş.Ona sormak aklına gelmedi mi?

marsel221

Kayıtlı Üye
Durum vahim :D öyle birşeyi ben yaşasam sanırım intihara kadar giderim

sorubahar

Kayıtlı Üye
bence bunun altında sevgilizden ayrılmanın vermiş olduğu hisler de yatıyor olabilir..yani onu hayatınızdan çıkarmak istemiyorsanız vs..

demonic

Kayıtlı Üye
Durum vahim :D öyle birşeyi ben yaşasam sanırım intihara kadar giderim

size verilen can bu kadar değersiz ise denilecek birşey bulamıyorum...

@siyah:cinlerle uğraşanlar için bunlar çok normal hadiseler hele anlattığınız seviyede iseniz bu duruma alışmış olmanız lazımdı...gidin bir duş alın,rahatlayın,kafanızı hiçbir şeye çok fazla takmayın,gerekirse psikolojik yardım alın...birde aklıma küçük bir ihtimal daha geldi;eğer eski sevgilinizde sihr,büyü vb. Şeylerle uğraşıyorduysa size bir muska yada vefk yada bir büyü yapmış olabilir eğer bu büyüde cinler görevliyse sizde cinlerle olan husumetinizden dolayı onları görebiliyor olabilirsiniz...

siYah21

Kayıtlı Üye
Sorunda o zaten okadar normal gelio ki tepki bile vermiorum. Ama sadece onlar mı yapıyo yoksa hayal mi görüyorum ayırt edemiyorum kafam çok karışıyo.

siYah21

Kayıtlı Üye
size verilen can bu kadar değersiz ise denilecek birşey bulamıyorum...

@siyah:cinlerle uğraşanlar için bunlar çok normal hadiseler hele anlattığınız seviyede iseniz bu duruma alışmış olmanız lazımdı...gidin bir duş alın,rahatlayın,kafanızı hiçbir şeye çok fazla takmayın,gerekirse psikolojik yardım alın...birde aklıma küçük bir ihtimal daha geldi;eğer eski sevgilinizde sihr,büyü vb. Şeylerle uğraşıyorduysa size bir muska yada vefk yada bir büyü yapmış olabilir eğer bu büyüde cinler görevliyse sizde cinlerle olan husumetinizden dolayı onları görebiliyor olabilirsiniz...

Bakın bana garip gelen şey neden onu görüyorum? Dediğiniz gibi ben böyle şeylere alışkın bi insanım kesinlikle korkumdan yada başka bişeyden değil sadece neden onun ismi neden o. Ama aklıma yatmayan tek şey bu insana karşı içimde hiçbişey yoktu benim neden bişeyler hissetmem için unutmamam için uğraşıyolar. O böyle şeylerden çok korkardı böyle bişey yapabiliceğini sanmıyorum. Ama korunmak için yapmış olabilir. Korunmak için muska falan yaptırdıysa onun böyle bi etki yapma ihtimali var mı ??

siYah21

Kayıtlı Üye
Sevgilin senin yakınındaki cinleri görebiliyormuş.Ona sormak aklına gelmedi mi?

Diğer konudan bahsediyosan ona son yorumu atan benim o konuyu önceden açan erkek arkadaşımdı yukarıda da belirttim zaten bu da onun hesabı diye. Bu durumu aynı konudan sorucaktım ama sonra yeni konu açarak sordum. Yani orda bahsettiği kız benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...