Ateş Çıkarmak

IstBoy

Kayıtlı Üye
imajine ederek fiziksel ateş çıkarmamız mümkün mü ? Geçen gün rüzgar esmesini hayal ettim çok hafif bir esinti oldu da , ordan hareketle bunu merak ettim.

canmert196

Kayıtlı Üye
Yapilabilir ama elementleri cok iyi kontrol etmeniz gerek buda uzun yıllar süren bir calışma gerektirir

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Evet çok kolay değil ama mümkün...

Ama dikkat edin, yangın çıkartabilirsiniz.

demonic

Kayıtlı Üye
Pyrokineziyi araştırmanızı öneririm...

damned

Kayıtlı Üye
imajine ederek fiziksel ateş çıkarmamız mümkün mü ? Geçen gün rüzgar esmesini hayal ettim çok hafif bir esinti oldu da , ordan hareketle bunu merak ettim.

çok uzun yıllar süren çalışmalar sonucu elde edilebildiğini duymuştum bende

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Evet mümkün bende kıvılcım çıkartabiliyorum zar zor, en azından kendimi öyle avutuyorum ama bu mümkün tabiki de.

IstBoy

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öğrenciyim, fazla vaktim olmuyor geç yazabiliyorum lütfen kusura bakmayın. Çok teşekkürler verdiğiniz cevaplar için.Peki benim elementim hangisi nasıl anlarım ?

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
4 Element testi var forumda.Kişiliğine göre belirleniyor,sende hissediyorsun aslında.Benim hava elementi olduğumu 10 yaşımdan beri bildiğim gibi.Ve şuan ise yaptığım bütün testler ve karsılastığım parapsikoloji ile ilgilenen insanlar bunu söylüyor.
Az daha ilerlersem hayatımı anlatacağım :D

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
Hem özelden hem konu üzerinden sormasak da kirlilik oluşturmasak değil mi ? :)

O zaman bende ö.m.den yazdığımı copy/paste yapıp,kirliliği sürdüreyim mi ? Benim icin farketmez.
Ayrıca mod'ların mesaj kirliliğini önlemekten mühim işleri var :)
Ve arkadaşımızın gerekli açıklamasını ö.m.den yaptım.

OneRepublic

Kayıtlı Üye

Ben bu tür seylerin mümkün olduguna sonuna kadar inaniyorum sayin bejue.
Sadece sabir ve hic aksatmadan calismak önemlidir. Ayrica kendinizi mümkün olduguna inandirmaniz lazim.
Icinizden inanmak gelmiyorsa da birakin bu isleri derim. :)
Basarilar sayin bejue! :)

Guven

Kayıtlı Üye
Böyle birşeyin ateşten yaratılmış birşeyin yardımı olmadan kendi başınıza yapmanızın mümkün olmadığını düşünüyorum. Ufak tefek vesveselerle yıllarınızı bu işlere harcamamanızı öneririm. Vereceğiniz emekle meditasyon nefes teknikleri gibi şeylerle inanılmaz faydalar sağlanabilir. 10 yıl boyunca buna uraşıp bir kibritin yaptığını başarabilmek ne kadar fayda sağlar onuda hesaba katın bence. Ayrıca bunu yapabilen biri varsa kendi çabasıyıla samimi söylüyorum tüm inancımla müridiniz olmaya hazırım...

Caput Draconis

Banlı Kullanıcı
Hayir,mümkün degildir.Dünyanin en etkili majisyenlerini bir araya toplasaniz dahi olmaz.Tibeteki budhist rahipler bile basaramazken....
Elementleri fiziki plana cikarmak bambaska bir güc gerektirir..Elementleri özelikle ates ve hava tabiatini tam manasiyla kontrol edebilmis bir insan yoktur dünyada ;) Istediginiz kadar "kontrol ediyorum"diyebilirsiniz,cözüm olmaz diye düsünüyorum.

istersem sigarami ates olmadanda yakarim vs diye palavralar atan bir tanidigim vardi,yillardir majile ilgili olan.
Birakin sigara yakmasini imajinasyonun verdigi enerjiye basvurarak bir kus tüyü dahi kipirdatamiyordu ;)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Evet mümkün bende kıvılcım çıkartabiliyorum zar zor, en azından kendimi öyle avutuyorum ama bu mümkün tabiki de.

maşallah bayağı ilerlemişsiniz.çalışma yöntemlerinizi bizimle paylaşırmısınız.selamlarımla.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
Paranormal olan her şey ilgi alanımız.Tabiki elinden ateş çıkaramassın fakat bir maddeye odaklanıp atom titreşimini artırmaya çalısırsan maddeyi yakabilirsin lakin bunlar azim,sabır ve düzenli çalışmalar gerektirir.
Ayrıca teması parapsikoloji olan sitede paranormal bir olayı inkar ederseniz,burada işiniz ne ?
Yalan yanlış bilgilerle üyelerin azmini ve isteğini kırmak biraz sinir bozucu :)

IstBoy

Kayıtlı Üye
hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar bir de benim bir sorum daha olacaktı. Ben elementimin su mu toprak mı olduğunu anlayamıyorum.Ne yapabilirim ?