Kızkardeşimdeki musallat konsunda yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese günaydın. Ben bu sefer kendim için değil başkası için yardım isteyeceğim.19 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir kız kardeşim var. Geçen sene arkadaşlarıyla fal baktırmışlar yeni tanıştığı çocuğun adını söylemiş ve bununla evleniceksin demiş o gün eve dönerken başında deli gibi bir ağrı olduğunu söyledi.O günden sonra ne zaman rüyasında evlendiğini nişanlandığını görse hep onunla evlenip ya da nişanlanıyormuş biz hiç anlam veremedik buna etkisinde kalmışsındır diye yorumladık ama 5 6 kere hep aynı şekilde aynı kişiyi gördüm diyince bizde merak ettik sizlere soralım dedik ve çok etkisinde kalmış korkmaya başladı artık. Hepiminize şimdiden çok teşekkür ederiz.

gümüş

Kayıtlı Üye
Korkacak bir şey yok bence. Sonuçta her kişinin seçim hakkı var. Öyle bile olsa ... Söylenenler bozulmaz değil. Sınavlarına ağırlık versin, asıl tehlike kehanet etkisiyle sınavları askıya almasında gizli bence :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Kahin, kehanetin olma nedeni bile olabilir... Yani birşey sırf o söyledi diye bile olabilir.
Kardeşiniz çok etkilenmiş belli ki.
Sorunun "falı bakan kişinin etkisinde kalması" olduğu izah edilebilirse kendine gelebilir.

10urteker

Kayıtlı Üye
İş
Antrenör
"ast kiranann kair gardurm soth-arn suh kali jalaran" wicca çemberi içinde çember kutsandıktan sonra bunu 6 defa tekrarlayarak yatarsa o gece rüyasında buna etken olan sorunun kaynağını görecek ve sorun ortadan kalkacaktır

aphosiss

Banlı Kullanıcı
"ast kiranann kair gardurm soth-arn suh kali jalaran" wicca çemberi içinde çember kutsandıktan sonra bunu 6 defa tekrarlayarak yatarsa o gece rüyasında buna etken olan sorunun kaynağını görecek ve sorun ortadan kalkacaktır

Mesajınız ilgimi çekti, biraz açar mısınız lütfen? Batı majisi mi bu, yoka enokyan dili falan mı? wicca çemberi nedir ve bu çember nasıl kutsanıyor?
Teşekkürler...

10urteker

Kayıtlı Üye
İş
Antrenör
uzun zaman internete girmemiştim dostum gecikmeli cevap için kusura bakma :) batı majisi paganizm de yer alır enokyan dili değil dilin tam kaynağını bilmiyorum çünki kaynağı çok eski bir kitaba dayalıdır bildiğim hiç bir dilde de çevirince anlamlı bir şey çıkmıyor :) ama denenmiş, onaylanmıştır

hasan06

Kayıtlı Üye
kız kardeşiniz hakkında söyelenecek iki şey vardır. Ya o bakılan falın etkisinde kalmıştır ondandır bu görülen rüyalar yada bir büyünün etkisi altındadır hep o kişiyi görüp direncini kırmak ve ruhen evet ben filancanın karısıyım eşiyim dedirtmek için yapılan bir büyüdür.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
arkadaşlar herkese günaydın. Ben bu sefer kendim için değil başkası için yardım isteyeceğim.19 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir kız kardeşim var. Geçen sene arkadaşlarıyla fal baktırmışlar yeni tanıştığı çocuğun adını söylemiş ve bununla evleniceksin demiş o gün eve dönerken başında deli gibi bir ağrı olduğunu söyledi.O günden sonra ne zaman rüyasında evlendiğini nişanlandığını görse hep onunla evlenip ya da nişanlanıyormuş biz hiç anlam veremedik buna etkisinde kalmışsındır diye yorumladık ama 5 6 kere hep aynı şekilde aynı kişiyi gördüm diyince bizde merak ettik sizlere soralım dedik ve çok etkisinde kalmış korkmaya başladı artık. Hepiminize şimdiden çok teşekkür ederiz.

Bu bana biraz psikolojik bir rahatsızlık gibi geldi sevgili kardeşim hasan..bir psikoloğa götürmeyi denedinizmi...?

hasan06

Kayıtlı Üye
evet ama göçmenoğlu kardeş bazı insanlar çok kafasına takar ve dediğin gibi şeyler olur ama bazende büyü oluyor ama tam kesin değil ama her ne olursa olsun inş sağlıgına kavuşur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...