Çakra İnisiyasyonu 4. Grup 3. Çalışma Deneyimleri 02/03/2012

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

gümüş

Kayıtlı Üye
İlk deneyim benden gelsin :)
Toplam süre 21 dk aslında bir 5 dk daha uzatabilirdim diye düsünüyorum ama acele ettim kendimce nedenlerle.
Bilmiyorum hangi zaman ama boğazıma kadar dalga dalga yükseldim orada kaldım.Göğüs bosluk ve üstünde baskılama hissettim. Üşüme, o kadar sert değil ama soğuk bir sarış gbi göğüsten geldi ve sonra sağ kolum hatta sağ yanım dondu resmen. Sonra gecti ama. Bu calısmalarda türüne göre kendimi bir tür hayvan olarak görme eğilimim var, bu kez kendi ellerimi bir tür pençe olarak düşündüm niyeyse. Aslında bunu yazmayacaktım ama o kadar gercekti ki, bir an ellerim gitti penceler geldi gibi. Paylaşmam lazım diye düşündüm:) Su mavisi ve safir mavisi renklerimdi.
Teşekkür ediyorum :)

demonic

Kayıtlı Üye
2 gündür uyumadığım için 10. Dakikada uyuyakalmışım...ama yinede deneyimlediğim kadarıyla kuyruk sokumumdan karın boşluğumun çok az altına kadar bir enerji akışı hissettim,karnımda bir baskı oluştu ve her çalışmada olduğu gibi "zikiri" söylerken başım hafif hafif döndü...

bendekiben

Elit Üye
İlk 5 dk içinde önce ayak uclarımdan başlayan ve daha sonra bütün bacağımı saran bir karıncalanma ve uyuşma oluştu daha sonra karın bölgeme yayıldı enerjiyi çok iyi hissettiğimi söyliyebilirim. Gün geçtikçe vucüt enerji kabulunde daha bilinçli ve hassas olmaya başlıyor, deneyimleyen arkadaşlarımında bunu hissettiklerini düşünüyorum.Sayın Urum un emeğine enerjisine ve emeği geçenlerinde emeğine sağlık diyorum enerjileri ve ışıkları daim olsun sevgiler..