Çakra İnisiyasyonu 4. Grup 1. Çalışma Deneyimleri 27/02/2012

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)

Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar.

Çalışma bende 23 dakika sürdü. Çok süperdi açıkça. Enerjinin akışını kaslarımın arasında hissettim resmen. Arada istemsiz kasılmalar oldu. Sürekli gözümün önüne açık bir kırmızı çiçek geldi. Kendimi daha da enerjik ve saf hissediyorum.

Sayın Urumhamatahayil'e çok teşekkür ediyorum.
Enerjisi bol olsun.

Saygılar.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı geceler
öncelikle sayın urumu teşekkür etmek isterim seans başladığında biriki dakika sonra başımda müthiş ağrı ve sanki sıkılıyormuş gibiydi sonra boğazıma indi sanki bir el sıkıyordu bu hal çok sürmedi sonra sağ kolum kürek kemiğinden itibaren parmaklarım acı içinde kaldı şimdi bile biraz var bilgilenmek ve bilgi vermek istedim
saygılar sunarken enerjiniz ve sağlığınız daim olsun inşALLAH

bendekiben

Elit Üye
Merhabalar gene her insiyasyon ve şifalandırmada olduğu gibi gözümün önünden ayrılmayan ışıklarımla beraber sol elimdeki aşırı yanma oluştu ki bu elimdeki kuvarts dan da kaynaklanıyor olabilir ama zaten ben her enerji çalışmasında sol elimde ve kolumda ağrı ve yanma hissediyorum ve ayrıca kök çakramda titreşim ve kıpırdanmaları bu sefer daha iyi hissettim Sayın Urum un emeğine sağlık enejisi ışığı hiç tükenmesin sevgiler..

demonic

Kayıtlı Üye
Başım dönmeye başladı ve sırasıyla sağ ayağımda,sağ elimde,sol ayağımda karıncalanmalar oluştu ve şu an bacaklarımı çok hafif hissediyorum...bıraksalar uçacağım sanki :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Başta karnımın alt bölgesinde baskı hissettim , belki havadan belki gercekten bilmiyorum ama calısma esnasında aralıkla iki kez soğuk bir sarmayla titredim, irkildim. Dinlendrici ve rahatlatıcı idi ki her zaman öyle hissediyorum zaten, teşekkür ederim :) Bitti dediğim anda uyumaya meyilliydim ama rüyamsıda alnımdan altın renkli bir tek dürbünle dürtüldüm psst uyuma der gibi, 30 dk tamamlamısım. Tekrar teşekkür ediyorum.