I doserle astral seyahat

minormemo

Kayıtlı Üye
Selam

Arkadaşlar I doser ile astral seyahate çıkmak mümkün mü? Eğer mümkünse nasıl kullanmalıyız? Mesela I doser i kulaklıkla dinliyoruz. Yatacağız ve de o sese mi yoğunlaşacağız?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Telefondan dinliyorsanız Stereo giriş aktif olmalı. Ayrıca ekolayzer ayarlarını kapatın. Daha sonra seslere yoğunlaşın. Bir süre sonra transa geçersiniz ama uyuduğunuzu zannedebilirsiniz. Bu yüzden kendinizi uyandırmaya çalışmayın
Ben deniyorum ama dozun yarısında uyanıyorum. Vücudumda sallanma oluşuyor. Sanırım çıkışa yaklaşıyorum. Umarım başarırsınız :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Yazinizdan sonra cok arastirma yaptim. Kimisi oluyor, kimisi kesinlikle denemeyin sacmalik diyor. Siz deneyince paylasir misiniz?

semih_tigin

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla astral denemesi olan odada elektronik eşya çalışmamalı, ama uzman değilim sadece okuduklarımdan öğrendim.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
İnsanlar bazen herşeyi tamı tamına yapmadan deniyorlar ve sonuç başarısızlık oluyor veya bizim insanımızın her zaman yaptığı şeyi yapıyorlar; denemeden bilmeden hemen Böyle bir şe"y olmaz, imkansız" gibi yorumlar yapıyorlar. O halde deneyenler neden başarabiliyorlar? Bence denemeye değer

valoizm

Kayıtlı Üye
I doser dediginiz nedir acaba arkadaslar?

ahya

Kayıtlı Üye
Ben denedim, maalesef basaramadim. :-( Denemeye devam ediyorum...

bendekiben

Elit Üye
Ben çakra, aura, tetha, alfa, nirvana, genesis dozlarını denedim. En çok etkiyi gördüğüm çakra dozuydu. Uygulamayı tam anlamıyla yerine getirmek gerekiyor, yani "orta gözünü kapatacaksın" dediğinde zırt pırt gözünü açıp acaba doz bitti mi, bu ses de neydi, falanca beni mi çağırdı, gibi fikirlerle beyni meşgul etmeden sese odaklanmak gerekiyor.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Benim geçen hafta içerisinde olan denemelerimde nedense olmadı... Sağolsun etrafımdaki ifritler rahat bırakmadı, Hep sevgilimi gördüm. Ve sürekli "uğraşma, deneme, zorlama" diyordu. Ama ses hep erkek sesi idi. Ben de bırakıp zorlamadım. Daha sonra öğrendim ki bizim kıza bir ifrit dadanmış. Ve uzun yıllardır buna aşıkmış. Her yanım ecinni insanlarla dolu yav. :D Ne yapacağım bilmiyorum.

raymond

Kayıtlı Üye
Bence en iyisi kendi kendinize yapmanız. Bir süre bekleyin, aceleci olmayın; sonuca ulaşacaksınız. Düzenli olarak deneyin ve astral yapacağınız günü önceden belirleyip kendinizi o güne hazırlayın. Zorluk çekmezsiniz hatta bazen istemeseniz bile kendinizi çok hazırladıysanız çıkış gerçekleşiyor. I doser konsantrasyonu sağlamak, o psikolojiye girmek için, bence pek faydası olmaz.