yardım edelim birbirimize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elitiz

Kayıtlı Üye
kardeşlerim hayırlı günler.ALLAH C.C BEREKETİ HİDAYETİ ÜZERİMİZDE OLSUN.PEYGAMBERİMİZİN HADİSİNDE Müslüman Müslümanın kardeşidir Ona zulmetmez onu (düşmanına) teslim etmez Kim (mümin) kardeşinin bir ihtiyacını giderirse Allah da onun bir ihtiyacını giderir buyurmuştur...yine yüce kitabımız KURAN-I KERİM HUCURAT SURESİNDE BÜTÜN MÜMİNLER KARDEŞTİR.BUYURMUŞTUR.bizim ecrimizi yanlız ALLAH C.C ÖDER.biz hiçbir karşılık beklemeden müşkülü olan sıkıntısı olan darda kalan mümin kardeşlerimize ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM ETMEK İSTİYORUZ.BU İŞTEN HİSSEDAR SAHİBİ OLMAK İSTEYEN KARDEŞLERİMİZİDE DAVET EDİYORUZ.pm atın mesaj atın foruma yazın.SESİMİZİ DUYURMAK İSTİYORUZ.BAKİ SELAM

origanum

Yönetici
Yönetimden izinsiz böyle bir şey yapmanın yasak olduğunu bilmiyor musunuz?
Burası sadece müslümanların bulunduğu bir site olarak algılanmamalıdır, her inanışın çok sayıda mensubunun bulunduğu bir sitedir ve kimsenin inancının sorulmadığı ve bu konuda yorumların yasak olduğu bir yerdir. Dua ve yardım sitesi değildir. Büyüler ve korunma yolları ağırlıklı olmak üzere diğer parapsikolojik konulardaki bilgi ve deneyimlerin aktarıldığı bir sitedir. Farklı bir yer ile karıştırmayınız. Konuyu açtığınız bölüm havass yani islami unsurların kullanılması ile büyü yapma sanatının anlatıldığı bir bölümdür. Amacınız ile uygun değildir. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...