musallat gözlerden belli olurmu?

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Ben musallata ugramis veya cinlerle herhangi bir sekil irtibatta olan kisilerin göylerinden cok rahatsiz oluyorum. Ne zaman bu sekil bir rahatsizlik duysam o kiside gercekten birsey oldugunu ögreniyorum. Icinde cin olan kisilerin gözlerinden belli oluyormu yoksa ben neden o kisilere karsi bu sekil kendimi koruma reaksiyonu gösteriyorum ve hissediyorum?

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Musallat olan kişinin davranişlarında böyle birşey sezmiş olabilirsiniz. Hisleriniz kuvvetli ve bu nedenler de anlıyabiliyorsunuzdur. Peki hissettiğiniz her insanda musallat olayı var mı? Kaç defa böyle birşey başiniza geldi peki?

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sayiyla birsey söyliyemem ama baya kisilerde oldu. Ve tuhaf olan o kisilerde benden rahatsiz oluyorlar gözlerime bakamiyorlar. Birkere annemlerin evine misafirimiz bir kadin getirmisti yaninda. Ben hemen anladim ve anneme bu kadini neden ketirdi diye sordum. Annem nedenini sorunca gözlerinden rahatsiz oluyorum bunda birsey var dedigimde annem nasil anladin evet öyle demisti. Bunu hissettiyim kisilerden hemen uzaklasiyorum.

fthbl

Kayıtlı Üye
Rahatsız oluyom derken böle içinizde birden müthiş bi sıkıntı mı oluyo?

Bi kere bana da şöle bişe olmuştu yıllar önce;
Bi arkadaşın bi sorunu vardı tam olarak ne bilmiyom sorununu ama cinlerle ilgiliydi sanırım.
Bir gün cinci hocaya gitmeye karar verdi ben de yanında arkadaş olarak beraber gittik bi cinci hocaya
aynı zamanda cami imamıydı cinci hoca.Neyse hocanın evinde hoşgeldiniz hoş bulduk muhabbetinden sonra daha kanapeye
oturmadan ben içimde müthiş bi sıkıntı hissettim birdenbire.
Tam da arkadaş derdini anlatmya başlamışken (benim için değil arkadaşın için gelindiği bariz belli oldduğu halde) hoca bana şöle
dikkatle baktı adımı ve anne adımı sordu.Ben söyledim daha bişe demedi arkadaşla ilgilendi sonra benim içimdeki sıkıntı birden geçti.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sanmıyorum. Ama musallata uğramış insanlar boş boş bazende korkuyla bakabilirler. Belki oradan anlıyor olabilirsiniz.

damned

Kayıtlı Üye
Sayiyla birsey söyliyemem ama baya kisilerde oldu. Ve tuhaf olan o kisilerde benden rahatsiz oluyorlar gözlerime bakamiyorlar. Birkere annemlerin evine misafirimiz bir kadin getirmisti yaninda. Ben hemen anladim ve anneme bu kadini neden ketirdi diye sordum. Annem nedenini sorunca gözlerinden rahatsiz oluyorum bunda birsey var dedigimde annem nasil anladin evet öyle demisti. Bunu hissettiyim kisilerden hemen uzaklasiyorum.

Çok inandırıcı gelmedi açıkçası anlattığınız..musallata uğramış hemde gözlerine vurucak kadar etki altında olan biri ev gezmelerine mi gidiyor? yanındakilerde( anneniz dahil) fazla doğal karşılamışlar bu durumu

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
bu biraz hislere bağlı galiba banada içimden bir ses söyler sanki hatta bana bazan o kişi ile pek konuşma zaeae gelir diye bile sinyal gelir gerçktende sonradan o kişinin zararlı olduğunu anlarım..biraz duyugörü diyelim...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Aynı olay bende de oluyor. Böyle insanlar benim gözlerime bakamıyor. Ve ben böyle birşey hissettiğim her insandan uzak duruyorum. İnanırmısınız etrafımda çok az sayıda insan var. Arkadaşım diyebileceğim 2 kişi, selamlaştığım belki 20 kişi... Ve bu his çok kötü bişey. İnsanlardan sana zarar gelecekmiş gibi hissediyorsun. Bazen istemeye istemeye böyle insanlarla çok büyük ilişkiler kurmak zorunda kalıyorsun. Çünkü nedense ona senden başkası yardım edemezmiş gibi hissediyorsun.
Tuhaf....

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Aynı olay bende de oluyor. Böyle insanlar benim gözlerime bakamıyor. Ve ben böyle birşey hissettiğim her insandan uzak duruyorum. İnanırmısınız etrafımda çok az sayıda insan var. Arkadaşım diyebileceğim 2 kişi, selamlaştığım belki 20 kişi... Ve bu his çok kötü bişey. İnsanlardan sana zarar gelecekmiş gibi hissediyorsun. Bazen istemeye istemeye böyle insanlarla çok büyük ilişkiler kurmak zorunda kalıyorsun. Çünkü nedense ona senden başkası yardım edemezmiş gibi hissediyorsun.
Tuhaf....

bende öyleyim hemşerim...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
aynı durum bendede mevcut birde gözlerin ruhun aynasıdır diye bir söz biliyorum aklıma yer etmiş gerçektende yerinde ve dogru 1 söz yardıma ihiyacı olan birisini,yadaonların etkisi altında olan birisini hemen teşhis edebiliyor ve yaredım almak istedigi zaman sohbeti açıp ufaktanda olsa agzından laf alıyorum genelliklede sezgilerime güvenir insanlar ama buna ragmen hiç arkadaşım yo sadece 2 arkadaşım var ve bunların bir tanesi ateist ve öbür arkadaşımın aklını çelip dinden sogutuyor mantıkla ilişkilendiriyor her olayı ve mantık yoksa töğbe haşa ALLAH yok diyor ama biraz sohbet ettikten sonra yumuşar gibi oluyor ve sarsılıp kendine geliyor ve peşin sıra ardı ardına itiraz edip söylenenleri yalanlıyor

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Çok inandırıcı gelmedi açıkçası anlattığınız..musallata uğramış hemde gözlerine vurucak kadar etki altında olan biri ev gezmelerine mi gidiyor? yanındakilerde( anneniz dahil) fazla doğal karşılamışlar bu durumu

Size yalan borcum oldugunu düsünmüyorum sayin BritneySpears. Bu sekil yasadim. Musallat denildigi zaman bu ne kadar gelismis bilemem. Bu tür insanlarin sadece kendilerini eve kapattiginida sanmiyorum. Bu insanlarin bir rahatsizligi oldugunu düsünüp yardimci olan insanlarda oluyor. Bu ev gezmeside olabilir biraz rahatlasin diye. Evet annem dogal karsilar cünkü inancli bir insan. Bu tür seylerede inanir. Gercekten bü tür yorumlar cok rahatyiz edici. Inandirici gelmiyor derken fazla abartilabilecek birsey yazdigimi sanmiyorum. Yine görüsünüze saygi duyuyorum.

damned

Kayıtlı Üye
Size yalan borcum oldugunu düsünmüyorum sayin BritneySpears. Bu sekil yasadim. Musallat denildigi zaman bu ne kadar gelismis bilemem. Bu tür insanlarin sadece kendilerini eve kapattiginida sanmiyorum. Bu insanlarin bir rahatsizligi oldugunu düsünüp yardimci olan insanlarda oluyor. Bu ev gezmeside olabilir biraz rahatlasin diye. Evet annem dogal karsilar cünkü inancli bir insan. Bu tür seylerede inanir. Gercekten bü tür yorumlar cok rahatyiz edici. Inandirici gelmiyor derken fazla abartilabilecek birsey yazdigimi sanmiyorum. Yine görüsünüze saygi duyuyorum.

Merhaba tabiki size yalancı demek istemedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın..sadece yazınızda eksik birşeyler vardı ayrıntılı açıklama yapınca ne demek istediğinizi anladım...sevgiler:)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
bu forumu bu yüzden seviyorum herşey konuşulup tartışılıyor ve sevgi saygı hoşgörüyle yaklaşılıyor ayrıca olgunlugunuz ve olaylara yaklaşımınızın alkışlara layık oldugunuzu düşündügümü belirtmek isterim ''ALLAH'ın rahmeti üzerinize olsun.'' :)