Esiniz veya yakininiz,ickimi iciyor,kumarmi oynuyor????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Evet arkadaslar,bu hemen hemen hepimizin basina gelmistir degilmi?? O zaman 7 renk dikis ipi bunlari 20 cm keserek iki ucundan dügümleyin.bu iplere 41 kere ihlas süresini ve 41 defada ayete,l kursiyi okuyarak.niyet edin ve kücük bir sise icine sirkeyi doldurup,ipleri icine koyup.kapagini kapatin ve karanlik bir yerde bu siseyi saklayin,hic kimsenin görmemesi gerek.bu islemi kimin icin yaparsaniz yapin,<esinize,babaniza,kardesinize veya oglunuza<o kisi sizin sözünüzden cikmaz ve eve baglanir.kolay gelsin.:nopity:

kaynagi.en büyük dua kitabi

HAVAS VE ESRARI.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
''Esiniz veya yakininiz,ickimi iciyor,kumarmi oynuyor????'' Başlık bu uygulama sonucunda ise kisi sizin sözünüzden çıkmaz eve bağlanır diyor..:Hmm Biz bi manyaklık yapıp eşimizin yakınımızın kumar oynayıp içki içmesini istersek ? Başlığı beğenmedim kısacası :D

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Ben bişey alnamadım.Bu şişe sakladım zaman etkili olur.Ya şişe kırılırsa bişey olursa sözümden çıkar?Bide bişei da denediniz mı ya da şahit oldunuz?Benim de boile bi sıkıntım var bu yüzden sordum.Ve bi çare ariyordum.Bana yazın ne olur.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben bişey alnamadım.Bu şişe sakladım zaman etkili olur.Ya şişe kırılırsa bişey olursa sözümden çıkar?Bide bişei da denediniz mı ya da şahit oldunuz?Benim de boile bi sıkıntım var bu yüzden sordum.Ve bi çare ariyordum.Bana yazın ne olur.

Evet ben bu islemin kaynaginida yazdim.isteyen bakabilir,burada bir kac arkadas bu dertlerden yakininca,faydali olur insallah diyerek paylastim.ben sahit olmadim ama galiba bir arkadasim yapti gibime geliyor.ama sadece tahmin,kocasi kumar oynar,eve bakmazdi,simdi ayligini karisina veriyor.nedense??Ben ona sormuyorum,cünkü yapildiktan sonra kimseye söylenirse.faydasi olmuyor.ve bozuluyor.:biggrinjester:

Ben kitapta yazdigi gibi yazdim.Ama sen nasil bir baslik istersen söyle,degistireyim,yeterki sen iste:biggrinjester::biggrinjester:

murat2000

Kayıtlı Üye
duaların basında besmele cekılıyor mu bu onemlı bır durum ,
yada basında besmele okunup arka arkaya 41 kez mı okunuyor genelde boyle ıslemlerde besmele okunuyor mu bılgısı olan soylesın lutfen elımde havas kıtabı fılan bıe sey yok bılgı alabılecegım.

asterix

Kayıtlı Üye
İçki içen kişileri ayırmak lazım bazıları benim gibi denk geldiğinde ayda yılda 1-2 bira vs gibi ortam içicisidir,bazıları ise sık sık içen alkol bağımlısı kişilerdir, sanırım ikincisinden bahsediyorsunuz,bu durumda bu kişiyi içmeye iten şey nedir acaba ? bir bağımlı kişilikmi var karşımızda yada çok kaygılı kaygısını bastırmayamı çalışyor yada sosyal fobisimi var ,altta yatan başedemediği başka sorunlarmı var ? tüm bunlar irdelenmeli ve altta yatan sebebe yönelik özel çözümler üretilmelidir keşke bu kişiler yukarda bahsukunduğu kadar çabuk bir yöntemle bu ağır sorundan uzaklaştırılabilseler.bunları yakınımda bu sorunu yaşayan olduğu için iyi bliyorum bir sürü hacı hoca muska tılsım ve psikiatristler yıllar geçti hala tam çözülmedi.

rebaka

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaptım ama etkisi bir iki hafta gibi sürdü hala koyduğum yerde duruyor okuduğum ipler ama faydası olmuyor. birileri bozdurumu bilmiyorum.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Bu uygulama her yerde eksik yazıyor bu tam halimi ? Birde bunu yapmanın fazla bir günahı olur mu ?

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Şuan kaynağı hatırlayamadığım için tam bilgi veremiyorum ama "Birini kötü alışkanlıktan kurtarmak için" şeklinde bunun bir fotoğrafla yapılanını okumuştum. İplerin okunduktan sonra kişinin fotoğrafına sarılarak sirkeye atılmasından bahsediyordu. Araştırıp tekrardan rastlarsam detaylarını ve kaynak bilgisini de paylaşacağım.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öneri; bahsedilen 7 renk ipi çakra renklerinde seçin ve çakra sıralamasıyla yapın, ipler pamuk ve ince olsun ki daha çabuk sirkede ayrışsın. Şişeyi evde saklamayın, sonsuza dek evde mi duracak elbet bulunur. Dışarıya bir yere gömün.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tamamlanacak o kadar çok eksiği düzenlenecek o kadar yanlışlığı var ki. Bu kitaptan bu uygulamayı görüp yapmaya karar verecekler ya da sitemizde görüp yapmaya karar verecekler, vermesin yapmayın hiç bir işe yaramaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...