Astral Seyahat Varlıklar ve Korku

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
” Korkudan başka korkulacak birşey olmadığını ” daha önceki yazılarda söyledik. Tekrar söylemeliyimki korkularından arınmış bir kişi için astral seyahat esnasında ne olursa olsun bir tehlike yoktur. Nekadar uzağa ve nekadar hızlı gittiğinizin bir önemi kalmaz. Ama sorabilirsiniz, astralde korkulacan ne var? Gelin bu yazıyı korku konusuna ve astralde korkmamanız gereken varlıklara ayıralım.

Korkulacak Birşeyin Olmadığını Biliyormuydunuz?

Çoğu kişi astral aleme girdiklerinde, fiziksel bedene geri dönemeyeceklerinden korkar. Fakat hiç kimse yaşam planlarında kendilerine ayrılmış sürenin sonuna gelmeden ölüm olayı gerçekleşmez. Yaşanılan bu deneyimin çok olağan üstü bir durum olmadığınıda kavramak gerekiyor.

Siz istemediğiniz sürece hiç bir varlıkla karşılaşmanız mümkün değildir, astral alemde diğer varlıkları görebilmek için kişinin bunu önceden tasarlaması ve istemesi gerekir, tabiri caiz ise “kaşınması” gerekir. İnsanın seyahat esnasında bedene geri dönememe gibi korkularıda olabilir, böyle birşeyde söz konusu olamaz çünkü ;
İnsan oğlu sadece fiziki bedenden oluşmaz eterik beden, fiziki beden, astral beden den meydana gelen insan oğlu gerçekleştirdiği bu deneyim sırasında normalde var astral bedenini kullanır. Ruhunu bedenden çıkarmak gibi ezoterik bir oluşum meydana gelmez, her insanın yapabileceği bu projection bir rüya nekadar tehlikeli ise okadar tehlikelidir.

canmert196

Kayıtlı Üye
astral seyahat ın ılk asamaları tehlıkelı degıldır fakat ılerleyen asamalarda tehlıke baslar ust boyuta gectıgınızde o zaman tehlıkeler baslar buda sıze kalmıs bıseydır kımse gecceksınız dıye sılah dayamıyor:)

mally

Kayıtlı Üye
astral seyahat ın ılk asamaları tehlıkelı degıldır fakat ılerleyen asamalarda tehlıke baslar ust boyuta gectıgınızde o zaman tehlıkeler baslar buda sıze kalmıs bıseydır kımse gecceksınız dıye sılah dayamıyor:)

Sn. canmert196, astral seyahat kurallarından önce imla kurallarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Daha önce aynı uyarıyı çok defa aldığınızdan imla kuralları ile ilgili maddenin yolunu da bildiğinizden eminim.

Bu uyarıyı gördüğünüzü, gerekli mesajı varsayıyor ve sorumlu olduğum bölümlerde ileride yazacağınız yorum veya açacağınız konularda imlaya özen göstermez iseniz, uyarısız yorum veya konularınızı sileceğimi bildiriyorum.

Sevgi ve ışıkla

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
I doser-hades dinliyordum gece.. Tam çıkışa yaklaşmışken öyle bir frekans geldi ki kulağıma. Resmen yerimden zıpladım. KORKUUUU :D Sabaha kadar uyuyamadım sonra :D

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teorik olarak her hangi bir tehlikesi olmasa da her insanın kaldırabileceği bir durum değil psikolojik problemlere yol açabilir.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Alışan bir insan için problem degil sanırım. Ki ben öğleyim :) istemeden çok yaşadım bu olayı şimdi ise isteyerek yapıyorum.. Tehlike sıfır.. Yok yani.. O sadece size baglı ola birşey..

anippe

Kayıtlı Üye
ben de çok istiyorum çıkmayı =) ama korkumdan dolayı hiç denemedim bu yazı iyi oldu teşekkürler :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Trans ve astralde ortak olduğunu düşündüğüm
ve deneyimlediğim tek bir ortak nokta var. O da uyanamamak.

Zihin o anda farklı bir frekansa geçiyor
ve normal haline bazen geçemediği oluyor.

Tabi bu geçici bir durum olabilir.
Ama ola ki bir hafta uyanılmazsa; bu da büyük bir tehlikedir.

Gümüş kordon kısmınaysa inanmıyorum.
Şahsen ben kordon falan kullanmıyorum.

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Bana uzak bir bakış açısı :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bende cikiyorum,ama nedense yatak odasindan cikmayi basaramadim daha.hemen geri dönüyorum,Ama hic korku hissetmiyorum.:eek:fftopic:

AJA

Elit Üye
Çözemedim şu işi gitti :)

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende cikiyorum,ama nedense yatak odasindan cikmayi basaramadim daha.hemen geri dönüyorum,Ama hic korku hissetmiyorum.:eek:fftopic:

Deneyimler arttıkça süre uzayacak, süre uzadıkça alanda genişleyecektir. Başarılar dilerim.

AJA

Elit Üye

Astral seyahatte gümüş kordonu kullanmıyorum diye bir tabir olacağını düşünmüyorum hatta bana komik geldi .Nasıl devredışı bıraktığını merak ettim doğrusu :D

fundyy76

Kayıtlı Üye
ben bu bir aydır deniyorum dikkatimi topluyorum ama bir türlü çıkamadım bedenimden . sizce nedeni ne olabilir ?