Sevdiğini geri getirmek için-3

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
287 tane karabiber alinir ve ayin ilk cuma gününün gecesi baslamak üzere yediye bölünür, her gece 41 adet karabiber birer birer agiza alinarak, asagidaki dua 7 defa okunur. Dua bittikten sonra hic el sürmeden karabiber atese atilir. 7 gece devam edilir.

Enuhin senuhin sensenuhin tevekkelya meymun eba Nuh veclib ve heyyic filane binti filane bihakky leyahimin, leyaladvin,leyafurin,leyarusin,leyarubin,leyaselsin.Elvehan<3 defa< Elacele <3 defa<Essaate.

Filane binti filane,,yerine sevilen kisinin adi ile beraber anne isminizi söylemeniz gerekir. Ve arkadaslar bu bir büyüdür, ben bir arkadasimdan gördüm ama uygulamadim, arkadasimda 2.inci gün faydali oldugunu gördüm. Hersey gönlünüzce olsun, basarilar diliyorum. :nopity::nopity:

dirvana

Kayıtlı Üye
bu uygulamada bir eksik var tahminim. Soyleki, burada adi gecen meymun cumartesi gununun sufli melegi. Ama bu uygulama yedi gun tekrara edilecekse her gunun meleginin soylenmesi lazim degilmi. Evet buyu oldugu gercek. Soylenen isimler gozonune alinirsa bu uygulama yapilirken korunma yapilmasi mutlaktir. sevgilerle

damned

Kayıtlı Üye
merhabalar anne ismini bilmiyorsak havva oğlu veya kızı diyebirmiyiz? sonuçta aklımızda canlandırıyoruz kişiyi uygulama yaparken

dirvana

Kayıtlı Üye
merhabalar anne ismini bilmiyorsak havva oğlu veya kızı diyebirmiyiz? sonuçta aklımızda canlandırıyoruz kişiyi uygulama yaparken
soyleyebilirsiniz bir sakincasi yok. Ancak bu uygulamanin tam oldugu konusunda supheliyim. Tabiki isin ehlileri daha iyi bilir. Alinti yapildigina gore kisiye ozel uygulama olabilir. Bu uygulamada dua yok sadece azimet okunuyor bana ilginc geldi. Tutacagini tahmin etmiyorum. Muhabbet icin biberlere dua okunup yakilmasi var dogru ama burada hic dua goremedim. Yetkililer aciklarsa daha iyi olur diye dusunuyorum.

damned

Kayıtlı Üye
soyleyebilirsiniz bir sakincasi yok. Ancak bu uygulamanin tam oldugu konusunda supheliyim. Tabiki isin ehlileri daha iyi bilir. Alinti yapildigina gore kisiye ozel uygulama olabilir. Bu uygulamada dua yok sadece azimet okunuyor bana ilginc geldi. Tutacagini tahmin etmiyorum. Muhabbet icin biberlere dua okunup yakilmasi var dogru ama burada hic dua goremedim. Yetkililer aciklarsa daha iyi olur diye dusunuyorum.

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim sevgili dirvana...sizin bu konuda tavsiye edebileceğiniz bir uygulama varsa öğrenmekten memnuniyet duyarım

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Dirvana meymun melek değil cinlerin krallarından bir kraldır ve cindir.Ha dersenki havvas lugatında melek dedim tamam doğrudur.Havvasçılar hep krallar ve mertebesi yüksek olan varlıklara melek derler.Ama aslı böyle değildir.Bu benim bilgim ve tecrübeme dayalı bir çıkarım tabiki.Melek konusu hariç:)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Degerli arkadaslarim,bunu yapan arkadasimdan,bu sekilde aldim.ve sizlerle paylasmayi uygun gördüm.bu cok kuvvetli bir islem,o yüzden kendinizi elbette korumanizi tavsiye ederim.arkadasim baslamadan önce bazi davetler yaptigini biliyorum.ama ne okudugunu hic sormadim.ve onu birakip giden kisi.gelince bizlerde sasirdik.cünkü cok uzaga gitmisti.hatta yeni evlenmisti.Ama döndü.bilgi veren arkadaslara cok tesekkür ederim.Sevgi ile kalin:nopity:

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Degerli arkadaslarim,bunu yapan arkadasimdan,bu sekilde aldim.ve sizlerle paylasmayi uygun gördüm.bu cok kuvvetli bir islem,o yüzden kendinizi elbette korumanizi tavsiye ederim.arkadasim baslamadan önce bazi davetler yaptigini biliyorum.ama ne okudugunu hic sormadim.ve onu birakip giden kisi.gelince bizlerde sasirdik.cünkü cok uzaga gitmisti.hatta yeni evlenmisti.Ama döndü.bilgi veren arkadaslara cok tesekkür ederim.Sevgi ile kalin:nopity:

Bari bir yeni kurulan yuvayi yiktigini söylemeyin artik insaanlar yuva yikmayla gurur duyuyor.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yuva yikanin,yuvasi olmazmis.bu cok dogru bir söz,B en sadece bir örnek verdim,Illaki yuva yikmak icin kullanilmasin.uyarin icin tesekkür ederim,ben böyle düsünmemistim,Sevgiyle kal:eek:fftopic:

dirvana

Kayıtlı Üye
Dirvana meymun melek değil cinlerin krallarından bir kraldır ve cindir.Ha dersenki havvas lugatında melek dedim tamam doğrudur.Havvasçılar hep krallar ve mertebesi yüksek olan varlıklara melek derler.Ama aslı böyle değildir.Bu benim bilgim ve tecrübeme dayalı bir çıkarım tabiki.Melek konusu hariç:)
sevgili bad boy ben havas acisindan yazdim. Meymun arapca bereketli ugurlu anlaminada gelir. Bilginiz oldugu kesin sizde bilirsinizki havas ilminde her gunun ulvi ve sufli melekleri mevcuttur. konuda ismi gecende bir havas uygulamasi oldugundan cumartesi gununun sufli melegi olarak meymun gecer. yinede site yoneticileri bu konuda daha iyi bilgi verirler. sevgiyle

kapimandali

Kayıtlı Üye
287 tane karabiber alinir ve ayin ilk cuma gününün gecesi baslamak üzere yediye bölünür,
her gece 41 adet karabiber birer birer agiza alinarak,asagidaki dua 7 defa okunur,dua bittikten sonra hic el sürmeden karabiber atase atilir.7 gece devam edilir.

Enuhin senuhin sensenuhin tevekkelya meymun eba Nuh veclib ve heyyic filane binti filane bihakky leyahimin, leyaladvin,leyafurin,leyarusin,leyarubin,leyaselsin.Elvehan<3 defa< Elacele <3 defa<Essaate.

Filane binti filane,,yerine sevilen kisinin adi ile beraber anne isminizi söylemeniz gerekir.Ve arkadaslar bu bir büyüdür,ben bir arkadasimdan gördüm ama uygulamadim,arkadasimda 2.inci gün fadali oldugunu gördüm,Hersey gönlünüzce olsun,basarilar diliyorum:nopity::nopity:

arkadaşım burada anlayamadım bazı yerler var. cevap veririsen çok sveinirim. şimdi birtane ağzımıza lıp 7 defa bu duayımı okuyoruz yoksa hepsini birkere ağzımızdamı tutup 7 defa bi seferdemi okuyoruz bi açıklarsn çok sevinirim.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yapıpta sonuç alan varmı?

thales

Kayıtlı Üye
Merhabalar
dirvana arkadasımızın tespitine göre eksik sanırım bu uygulama..ve bugune kadar hiçbir uygulama yapmayan ama yapmak zorunda olan ben icin beni aşacak bir uygulama sanki..korunmadan bahsediliyor, bir miktar korktum acıkcası..

sali78

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eşimin bana olan sevgisi nefrete dönüştü şuan ayrı yaşıyoruz iki tane çocuğum var eşimi ve çocuklarımı geri istiyorum ALLAH rızası için bu büyüyü yapmama yardımcı olun......

efsunkar

Kayıtlı Üye
Bari bir yeni kurulan yuvayi yiktigini söylemeyin artik insaanlar yuva yikmayla gurur duyuyor.
olaya başka açılardan da bakmak lazım.benim baktığım açı şudur.bir mutlu çift vardır ama eşlerden biri büyü yada başka sebeple eşini terk edip gidip başkasıyla evlenmiştir.yuva yıkılması burada söz konusudur.sonra terk edilen eş büyü ya da duayla giden sevdiğini,eşini geri getirmiştir...bir de bu açıdan bakalım...siz yuva deyince sadece resmi nikahla bir araya gelmiş çiftleri mi anlıyorsunuz?aslen allah katında dini nikah ya da bazen sadece niyet bile kişilerin karı-koca olmasını sağlar

SG90

Kayıtlı Üye
Elvehan<3 defa < elacele <3 defa < essaate ne demek ?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
varlık geliyor hayatı zindan ediyor benden söylemesi arkadaşlar hele tecrübesizler hiç yapmasın

SG90

Kayıtlı Üye
Orada ne demek istenmis hala anlamadım.bir de varlık geliyor hayatı zindan ediyor diyorsunuz ya kimin hayatını ? Yapanın mı yapılanın mı