ürkütücü olay

valoizm

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar ben iki gün önce rüyamda bir günah işlediğimi,ailemin beni bir hocaya götürdüğünü görmüştüm. cebimde misketler vardı. hoca bana dua okuyordu. misketler birden hocanın dua okuduğu yerlere dökülmeye başladı. yanında duran kadın bana onları hemen toplamamı söyledi. yoksa cinler bana zarar verirmiş. tam toplayacaken hepsini sol sol avcuma aldım. bir acı hissederek uyandım. ve iki gündür sol avcum çok acıyor sizce bu nedenn bana yardım edin. kimseye söylemedim,korkudan dudağımda uçuk bile çıktı.

valoizm

Kayıtlı Üye
bu arada arkadaşlar eklemeyi unuttum. ben rüyamda işlediğim o günahı gerçekte de 1 yıl öncesine kadar işlemiştim.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
özelden ne günah işlediğinizi ve nasıl bir rüya gördüğünüzü detaylarıyla anlatınız. belki bir yardımım dokunur.

valoizm

Kayıtlı Üye
cevapladım özelden. ilginize teşekkürler.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Madem özelden yardim istiyorsunuz,peki neden burada paylasiyorsunuz??bende ne güzel heyecanli heyecanli okuyordum.aaaaaaa....:eek:fftopic:

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Şu anda sitemizde rüya yorumu yapılmamaktadır. Ayrıca üyelerin birbirlerine rüya yorumu yapmaları ve yaptırmaları yasaktır. Bilginize...

valoizm

Kayıtlı Üye
ben rüya yorumu istemedim ki sadece bu gördüğüm olayın herhangi bir varlıklarla bir alakası olup olmayacağını sordum.

avci89

Kayıtlı Üye
Şu anda sitemizde rüya yorumu yapılmamaktadır. Ayrıca üyelerin birbirlerine rüya yorumu yapmaları ve yaptırmaları yasaktır. Bilginize...

Burda yaptigimiz hersey bir yorum degilmidir? Ruyalarin yorumlamayin diye bir sacmalikmi olur :)