Bir cin çağırma örneği

demetg

Kayıtlı Üye
Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa "Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm" denir.

Sonra 7 kez "Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm" denir.

Sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak 7 cin suresini (yani Kul ûhiye’yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek: “Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü’minîn” der sol tarafına dönerek üç kez: “ye saf dîş” sonra “Bikatlamediyş” söyler sonra da bir kez şöyle dersin: “Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü’minîn.”

Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi: Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden. Kaynak: havas

valoizm

Kayıtlı Üye
geri göndermek için gitmesini istesek yeterli olur mu? yoksa okunucak bir dua varmıdır?

43lwl

Kayıtlı Üye
arkadaşlar gerçekten bu kadar kalın kafalı olmayın bu forumda bu davet 100 kere paylaşıldı artık bu tür başlıklara girince ''temiz bir mahalde iki diz üzerine'' yi görür görmez kapıyorum.Yeter artık

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Olabilir de sözlerine biraz dikkat etsen iyi olur.Usulune uygun uyarman yeterli olurdu.

valoizm

Kayıtlı Üye
[SIZE=2,5]43lwl uslubuna biraz daha dikkat etmelisin. bu forum da istediğinle istediğin gibi konuşamazsın. [/SIZE]

tahita

Kayıtlı Üye
Biz özenerek, çoğunlukla kontrol ederek, gerektiğinde cümleleri tekrar düzenleyerek mesaj yazıyoruz;Birisi İmla Hatası gerekçesiyle düzeltme yapıyor,yetmiyor konuyu kapatıyor.Yönetime soruyoruz sorun nedir kimsenin umrunda değil.Sorarsan erdem, asalet çok.Aleni hakarete kimseden ses yok.Ne ala.Anlaşılan o kadarda değiller.
Neyse.Arkadaşlar;Cahil cesaretiyle davet yapmış biri olarak söyleyeyim:Mümine seslenerek, gelenin mümin olmasını garanti edemezsiniz."yule" nickli adminin bu başlıkta yazısını okuyunuz lütfen.Anladığım kadarı ile bu yöntem eksik,belirli adet tekrar ve zaman şartları var.Bu yöntemle çağıramazsınız.Olaki farklı ve eksiksiz bir yöntemle karşılaşırsınız belki diye yazıyorum:Bu ve benzeri konularda bilgisi olan yönetici ve adminlerin tavsiyelerini önemseyin lütfen.

mka68

Kayıtlı Üye
Öncelikle 2 sorum olacak bu duaları kağıt üzerinden okusak olurmu ve yapmadan önce ayetel kürsi kalkanı yapsak gelmeme gibi bi durum olurmu