Astral Seyahatte ruhunu gören var mı??

fitnatsezai

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

Ben uyumamak içi kendimi zorluyordum.Astrallada ilgili duymuşluğum vardı ama yapmak gibi bir düşüncem yoktu. Neyse bir anda kendimi bulunduğum şehrin üzerinde uçuyor, yer yer yükseliyor alçalıyor gördüm. eskiden oturduğumuz evde eski zamanda olduğumu hissettim. derken yine uçuyordum.biranda kendime geldim ve sivrisinek kafasına benzer bir kafa gördüm ve kafa kova gibi bir şeye sıkışmıştı, kurtulmaya çalışıyordu. derken onun ben olduğumu anladım.hem onu görüyor, izliyordum, hemde o bendim. bu nasıl olur deken uyandım.
çok tuhaftı.
hem o bendim,hemde onu izliyordum.benden dışarda ve benim içimdeymiş. bu konularda bilgim yok ama ruhumu karınca yada sivrisinek gibi başını gördüm???
birde hem içimde hem dışımda olabilme gibi birşey boyutsal anlamda olabilr mi??

bilen arklar ayrdımedin lütfen

alin

Kayıtlı Üye
Misal siz kendinizi uyuyor görüyorsunuz ama kendinize bakıyorsunuz...
Astral seyahatte olağan durumlar zaten, bu astralle ilgili deneyimleriniz var mıydı daha önceden?
Bir de bilinçli, bilinçsiz yaşanan astral seyahatlerde, özellikle bilinçsiz yaşananlarda varlıklar görülebilir.
Zihninizin size, o an oynadığı oyunlar da olabilir ,sinek kafası vb.herkesin deneyimi farklı olabilir. Ruhunuz değildir o sinek gibi gördüğünüz, astral seyahatte asıl gezen eter bedeninizdir, kendinizi görebilirsiniz. Şayet devam etmek istiyorsanız, deneyimledikçe aradaki farkı anlayabilirsiniz.
İyi forumlar...