Cin daveti

demetg

Kayıtlı Üye
Bu öyle bir dumandırki, şayet virane bir yerde buhur etsen, Cin ler oraya toplanır. Sen!
Cinlerin seslerini duyarsın.
Bunun için: Önce yedi gün oruçlu ve riyazatlı olarak her gün aşağıdaki duayı 111 defa
oku. Sekizinci günü virane bir mahalde bu davet duasını 41 defa okursun. Okurkende şu
eczaları buhur olarak yakarsın. Bir dirhem Güvercin yağı, bir dirhem Kurt yağı ve bir
dirhem de Meya-i esved (Siyah günlük) alıp, bu eczaları güzelce döv. Daha sonra virane
bir mahale gel. Bu buhuru ateşe at ve davet duasını 41 defa oku. Yedi gün oruçlu ve
riyazatlı olarak günde 111 defa ve davet anında da 41 defa okunacak olan dua budur :
بِسْمِ اللهِ وَبِا لله وَعَلَى مِلَّةِ رَسُولِ اللهِ اَجِيبُوا دَعْوَتِى اَيُّهَا اْلاَمْلاَ كِ
الْمَيْطَطَرُونَ بِحَقِّ اَعْيُنٍ اَزْرِيرٍ اَسْبُورٍ اَلآ سُونِى بِهِمْ مَيْطَطَرُو نَ
اَآْشِفُونِى الْحِجَابَ مِنْ قَافٍ اِلَى فَافٍ بَارَكَ الله فِيكُمْ وَعَلَيْكُمْ اَلْوَاحً ا
اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةََ
Bismillahi ve billahi ve ala milleti Rasulillahi ecibü da’veti eyyühel emlakil
Meytatarune bihakki A’yünin Ezririn Esburin Ela suni bihim Meytatarune ekşifünil
hicabe min Kafin ila Fafin barakallahü fiküm ve aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan
Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essah.
Duayı 41 defa okuduktan sonra, Cin ler bulunduğu yere gelirler. Sen onların seslerini
işitirsin. Ama bunları dağıtmak çok zordur. Dağıtmak için şu sarfiye duasını okursun.
Okunacak sarfiye duası budur:
اِنْصَرِفُوا اِلَى مَكَانِكُمْ آَمَا صَرِفُوا مِنْ سُلَيْمَانِ ابْنِ دَاوُدْ عَلَيْهِمَا السَّلاَمُ
İnsarifü ila mekaniküm kema sarifü min Süleyman ibni Davud Aleyhimesselam. kaynak:Küftü Osman Şakir ın kıtabında yazdıgı davetnameden.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
davet edinde görün cinleri bakalım cinler gözünüzü açsın iyice bir...artık şeşi beşmi görürsünüz yoksa sağa bakarken solumu görürsünüz bilmem...

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
bu şekilde yapılan davetler onlara mecburiyet getiren zorunlu kılarak gelmelerini sağlayan davetlerdir
yani yapmak istemedikleri bir şeyi yapmaya zorlamak mecbur kılmaktır

sayın demetg siz bu şekilde iletişim kurdunuzmu eğer kurduysanız rica etsem paylaşırmısınız

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Hani bazen diyorlar ya cin davet etmek için etkili bir yöntem istiyorum diye. Etkili bir davetmiş gördüm denedim... Güvercin yağı, kurt yağı ve siyah günlüğü bulamadım ben. Onlar yerine güvercin kanı, pirinç ezmesi, koyun iç yağı ve koyun pisliği karışımı yapıp ateşe atabilirsiniz. Etkili bir yöntem. Denemek isteyen arkadaşlara duyurulur. Sesler duymaya başlayacaksınız. Seslerden sonra başınız dönüp gözünüz kararacaktır. Korkmayın. Gözleriniz karardığı andan sonra etrafınızda duran kişilere uysal davranın.. Bu arada daveti yalnız ve herkesten habersiz yapmanız gerekmekte imiş..