Aşık etme duası defalarca denenmış

demetg

Kayıtlı Üye
perşembeyi cumaya bağlayan gece niyetle,4 defa yasin suresi okunur yasin suresının arkasından yıne 4 kere Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim okunur. Defelarca denenmıştır 1 kere okuyun sonuç alamazsanız bır daha kı hafta bır kere daha okuyun.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
sayın demetg dua ile fikir aynı yerde yürür mü ? bu aşık etme bencilliğini açıkçası kendi fikrim olarak kölelik olarak görüyorum , fikir ve zikir aynı anda yürür mü ?
eğer bir kişi benden fikirlerim hayat görüşüm vede ruhum için sevmiyorsa kendimi kaptırmak için neden büyü vede dua ya başvurarak kendime köle edeyim ? insan sevdiğini köle eder mi ?
herkes bunu kendine bir sormalıdır bence bunu ,amacım kimseyi kızdırmak değil tamamen kendi fikrimdir
sevgi ve ışıkla efendim

demetg

Kayıtlı Üye
bu sızın duşencenızdır ben bu uygulamayı sızın gıbı duşunmeyen ınsanlar ıçın paylaştım herkesın kendı tercıhıdır ısteyen aşk acısı çeker,ısteyen dua okur zıkır çeker sevgılısını aşık eder seçımlerı ıçın ınsanları yargılamak yanlış,kışı kendınden sorumludur....

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
sayın demetg dua ile fikir aynı yerde yürür mü ? bu aşık etme bencilliğini açıkçası kendi fikrim olarak kölelik olarak görüyorum , fikir ve zikir aynı anda yürür mü ?
eğer bir kişi benden fikirlerim hayat görüşüm vede ruhum için sevmiyorsa kendimi kaptırmak için neden büyü vede dua ya başvurarak kendime köle edeyim ? insan sevdiğini köle eder mi ?
herkes bunu kendine bir sormalıdır bence bunu ,amacım kimseyi kızdırmak değil tamamen kendi fikrimdir
sevgi ve ışıkla efendim

Degerli arkadasim,madem bu sizin fikriniz<soran olmadi<madem ihtiyaciniz yok.peki neden bu konuya girerek okudugunuzu sorabilirmiyim??gercekten merak ettim.:biggrinjester::biggrinjester:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
bu sızın duşencenızdır ben bu uygulamayı sızın gıbı duşunmeyen ınsanlar ıçın paylaştım herkesın kendı tercıhıdır ısteyen aşk acısı çeker,ısteyen dua okur zıkır çeker sevgılısını aşık eder seçımlerı ıçın ınsanları yargılamak yanlış,kışı kendınden sorumludur....

Yüregine saglik cnm cok güzel:hurray::hurray:

furkan40

Banlı Kullanıcı
Şimdi bişey sorcam banada kızcaksınız :D ama bu bir tür büyümü ? :D

demetg

Kayıtlı Üye
Amannn ALLAHIM sen bana sabir ver:biggrinjester::biggrinjester:öyle sayilir:euro:

yukarıda yazmıştım tekrar.tekrar sormanıza anlam veremıyorum konu başlıgında yazıyor bu uygulama büyü olsa büyü dıye başlık atardım.... bu havas ilmine göre bır çalışmadır bunu anlamak zor degıl havas ilmi ve büyü farklı konular

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
yukarıda yazmıştım tekrar.tekrar sormanıza anlam veremıyorum konu başlıgında yazıyor bu uygulama büyü olsa büyü dıye başlık atardım.... bu havas ilmine göre bır çalışmadır bunu anlamak zor degıl havas ilmi ve büyü farklı konular

Yok arkadasim ben biliyorum.<bu büyümüdür<sorusunu hemen hemen her konuda okumak insani yoruyor.Senin yazdigin konu cok güzel.en kisa zamanda yapacagim.tesekkür ederim:nopity::nopity:

furkan40

Banlı Kullanıcı
Yok arkadasim ben biliyorum.<bu büyümüdür<sorusunu hemen hemen her konuda okumak insani yoruyor.Senin yazdigin konu cok güzel.en kisa zamanda yapacagim.tesekkür ederim:nopity::nopity:

:D Bende zaten o yüzden dedim kızcaksınız diye :D Durduk yerde şimdi günaha girmeyelim :D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
:D Bende zaten o yüzden dedim kızcaksınız diye :D Durduk yerde şimdi günaha girmeyelim :D

Yok daha neler ben kizmadim:biggrinjester:sadece ben günaha girmeyi istersem.siz istediginiz kadar söyleyin,o benim bilecegim bir durum.:biggrinjester::biggrinjester:Sunuda unutmayin,Dua ileAllahtan dilemek neden günah olsun??sizlerin bunu anlamadigini,ben anlamiyorum.:banghead:

furkan40

Banlı Kullanıcı
Yok daha neler ben kizmadim:biggrinjester:sadece ben günaha girmeyi istersem.siz istediginiz kadar söyleyin,o benim bilecegim bir durum.:biggrinjester::biggrinjester:Sunuda unutmayin,Dua ileAllahtan dilemek neden günah olsun??sizlerin bunu anlamadigini,ben anlamiyorum.:banghead:

Yok öyle demek istediğim öyle değil bazılarıda çok idaa ediyor günah diye o beni zor duruma düşürüyor.

castiel99

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben şunu anlamadım burda isim belirtmek gerekir mi hani falancanın kızı/oğlu falanca gibisinden şimdiden teşekkürler.

demetg

Kayıtlı Üye
Ben şunu anlamadım burda isim belirtmek gerekir mi hani falancanın kızı/oğlu falanca gibisinden şimdiden teşekkürler.

konunun başında okumaya başlamadan nıyet edılır yazmıştım yanı ısım tabıkı soyleyeceksınız.Yaptıgınız kişinin adı ve anne adı

demonic

Kayıtlı Üye
oncelıkle sunu anlamamız lazım havas ilmi ve büyü farklı dallardır.havas ilmine göre yapılan bır uygulamadır.buyu degıldır.

havasın içinde islami büyü yok mudur?kuran ayetlerıyle büyü yapılabiliyor...

demonic

Kayıtlı Üye
Havas büyüdür. Büyü değildir diyorsanız siz havası bilmiyorsunuz demektir. Havas islami büyücülük sistem ve geleneği anlamına gelir. Mabet sahibinin açıklaması bu yöndedir. Bakınız alttaki konudan da okuyabilirsiniz havas nedir. İyi forumlar.
Havass -Maji Açıklamaları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

kendileri 15 yıldır(!) havasla uğraşıyorlarmış...bu nedenle uğraştıkları şeyin ne olduğunu bilmeleri gerekir...

castiel99

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İşte niyet edilir kısmını tam olarak açıklamanızı bekliyorum "Niyetm ettim niyet eyledim Allah rızası için falancanın kızı falancayı kendime aşık etmeye" şeklinde mi olucak yani bir çok farklı yöntem gördüm o yüzden soruyorum buna rağmen hiç birini denemedim tecrübesizliğim ondandır kusura bakmayın.