Meleğin fotoğrafı çekildi!

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
FİŞİNİ ÇEKMEYE HAZIRLANIYORLARDI

Daily Mail'de yer alan habere göre, Kuzey Carolina'da yaşayan Collen Banton, kızının yaşam destek ünitesinden çekilme kararı sürecinde bu mucizenin yaşandığını söylüyor.

ALIŞILMADIK BİR IŞIK GÖRDÜ

14 yaşındaki kızı Chelsea'nın ağır zatüre teşhisi ile hastanede yatarken enfeksiyon kaptığını ve solunum cihazına bağlandığını anlatan anne Banton, ailenin ve arkadaşlarının veda etmeye hazırlandığı sırada hemşire ile birlikte alışmamış bir ışık gördüğünü iddia ediyor.

melek-foto.jpg

http://video.mynet.com/habervideo/Hastane-odasina-melek-indi/1080905/

Clavery

Banlı Kullanıcı
Görmüş olabilirlerde.Ama bir yandan da ışık yansımasıda olabilir mesela eğer o gün havada güneş varsa güneşin yansıması gibi.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
Görmüş olabilirlerde.Ama bir yandan da ışık yansımasıda olabilir mesela eğer o gün havada güneş varsa güneşin yansıması gibi.
yukarıda eklediğim resim kamera kayıtlarından alınan bir görüntüymüş ne kadarı doğru yada shop olma olasılığı var bilmiyorum

Kabenin üstünde melek görüntüleri bir çok internet sitesinde dolaşıyor,açıkcası ben inanıyorum

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bu konularda o kadar çok yalan var ki gerçekler varsa bile inanası gelmiyo insanın :(

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
bu konularda o kadar çok yalan var ki gerçekler varsa bile inanası gelmiyo insanın :(

hangi dine mensupsunuz bilemiyorum ama bütün din kitaplarında meleklerin var olduğu vede aramızda olduğu belirtiliyor ,size tavsiyem kendi meleğiniz ile tanışma yollarına gitmeniz vede inanmanız
sevgi ve ışıkla efendim

Foras

Kayıtlı Üye
Melek olma olasılığı biraz düşük bence. Ama çeşitli yerlerde melek gibi varlıkların sadece kameralarda gözüktüğünü duymuştum ama sadece kameralar ile birlikte gözüküyorsa photoshop sorusunu da beraberinde getiriyor.

demonic

Kayıtlı Üye
hangi dine mensupsunuz bilemiyorum ama bütün din kitaplarında meleklerin var olduğu vede aramızda olduğu belirtiliyor ,size tavsiyem kendi meleğiniz ile tanışma yollarına gitmeniz vede inanmanız
sevgi ve ışıkla efendim

bende siyahlıya katılıyorum ve bence demek istediği melekler yoktur değilde melek görüntülerine inanasım gelmiyor diyor...doğrusu benimde inanasım gelmiyor çünkü bazı kişiler bu görüntüleri popülerlik için yapıyor...inandığımız şeyleri görmemize gerek yoktur...havayıda göremiyoruz ama hissediyor ve inanıyoruz...batının maddeciliği her metafizik terimini görüntüye dökmeye çalışıyor...farkındaysanız müslümanlıkta peygamber resimleri yoktur...hz.muhammed yapılmasını hoş görmemiştir çünkü ilerde resimlerin put gibi kullanılabileceği ihtımaline karşı önlem almıştır...

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
bende siyahlıya katılıyorum ve bence demek istediği melekler yoktur değilde melek görüntülerine inanasım gelmiyor diyor...doğrusu benimde inanasım gelmiyor çünkü bazı kişiler bu görüntüleri popülerlik için yapıyor...inandığımız şeyleri görmemize gerek yoktur...havayıda göremiyoruz ama hissediyor ve inanıyoruz...batının maddeciliği her metafizik terimini görüntüye dökmeye çalışıyor...farkındaysanız müslümanlıkta peygamber resimleri yoktur...hz.muhammed yapılmasını hoş görmemiştir çünkü ilerde resimlerin put gibi kullanılabileceği ihtımaline karşı önlem almıştır...

haklı olabilirsiniz sayın demonic , din inancını ortaya koymak için veya kendini dinine mensup etmek için ,medyayı da alet ederek yapılan bir uygulama olabilir
ancak ben meleklerden bahsediyordum yukarıdaki yazımda =)

demonic

Kayıtlı Üye
haklı olabilirsiniz sayın demonic , din inancını ortaya koymak için veya kendini dinine mensup etmek için ,medyayı da alet ederek yapılan bir uygulama olabilir
ancak ben meleklerden bahsediyordum yukarıdaki yazımda =)

tamam melek olsun,batıda maddecilik yüzünden melek resimleriyle doludur ama islamda kanatları vardır,nurdan yaratılmışlardır,yemezler içmezler vs. Yani resim verilmemiş nedenini bir önceki yorumumdan okuyabilirsiniz :)

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
tamam melek olsun,batıda maddecilik yüzünden melek resimleriyle doludur ama islamda kanatları vardır,nurdan yaratılmışlardır,yemezler içmezler vs. Yani resim verilmemiş nedenini bir önceki yorumumdan okuyabilirsiniz :)
teşekkürler sayın demonic =)

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Resmen o güneş be :DD metal bi eşyanın üzrine güneş yansayınca bide fotoğrafta birazda photoshop yaparsanız tamamdır .

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

Olabilir,fotomontaj yapanlar ne kadar cok olsada,onlarin varligi inkar edilemez.dogrusu ben cok duylandim,Yüce rabbim bütün hastalara sif:nopity::nopity:a versin

watcherboy

Banlı Kullanıcı
hımmm paranormal bir olay valla melekler kamerada çıkar mı bilmiyorum bir alime sormak lazım....???

mecra

Kayıtlı Üye
Melek olabilecegini zannetmiyorum. Buyuk ihtimal yansima. Varliklarini inkar etmiyorum ama bu olay pek inandirici gelmedi bana.

BelphegorChrist

Kayıtlı Üye
Her ışık yansımasını doğa üstü bir varlığa benzetmeleri artık sinir bozucu oldu.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
sevgi ve ışıkla efendim

Elbette melekler var. Benimde size nacizâne tavsiyem meleklerin boyutlarını araştırmanızdır. :) Birkaç bilgi ekleyeyim...

5. (1688)- Hz. Câbir (radıyallâhu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) bana: "Allah'ın meleklerinden olan Arş'ın taşıyıcılarından bir melek hakkında rivâyette bulunmam için bana izin verildi" dedi ve ilâve etti: "Onun kulak yumuşağı ile ensesi arasındaki uzaklık yedi yüz senelik mesâfedir" [Ebu Dâvud, Sünnet 19, (4727).][12]

Ahmed İbnu Hanbel'in Abdullah İbnu Selâm'dan bu aynı mevzû üzerine kaydettiği bir hadis, meleğin büyüklüğü hakkında bazı ziyade bilgiler ihtivâ eder:
...مِنْ بَيْنِ قَدَمَيْهِ إِلَى قَعْبَيْهِ مَسِيرَةُ سِتّ مِائَةَ عَا مٍ وَمَا بَيْنَ قَعْبَيْهِ إِلَى اَخْمَصِ قَدَمَيْهِ مَسِيرَةُ سِتَّ مِائَةَعَامٍ وَالْخَالِقُ اَعْظَمُ
".(Meleğin) ayakları ile topukları arasında altı yüz yıllık (yürüyüş) mesâfesi vardır. Topukları ile ayak çukurları arasında da altı yüz yıllık (at yürüyüşü) mesafesi vardır". Âlimler, bu hadisleri zayıf bulsa da birbirini destekleyip takviye ettiğini belirtirler. Bunlardan hareketle gayb âlemi üzerine kesin bir hükme ulaşılamaz ise de bir fikir elde edilebilir.[13]

Bu tarz birçok sahih kaynakta meleklerin boyutların bildirilmiştir. İlk postta görünen şey bize bildirilenlere pek uymuyor açıkçası. ^^

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Melekler var ama sanırım bizim onları görmemiz imkansız. Düşündüm de melekler var ve hepsi bizim aramızda geziyor ama her zaman kameraya fotoğrafa çıkmıyorlar, dizi çekimlerinde neden gezen melekleri görmüyoruz, acaba bu melek ünlü olmak istemiş olabilir mi :) Yani insanlar inanmak istedikleri şeyleri var ederler diye düşünüyorum.

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
böyle birşey olması imkansız değil allaha bağlı bir şey ama melekler görülmez varlıklardır özellikleride nurdan yaratılması değilmi ona gören bir insan ışını veya en ufak bir nurunu görse bayılı verir böylece bir şeyde çekemez hem çeksede görülmez ki fotograf makinesinden saçma bence.

morofka

Kayıtlı Üye
Tamamen saçmalık , Allahu teala herşeyi mukemmel şekılde yaratmıştır ve asla açık yakalamak gıbı bısey olamaz .Kesınlıkle uydurma ılgı çekme bülten de kalma amaç < ( nokta ) .