sevdıgı kışıyle evlenmek ısteyenler ıçın

demetg

Kayıtlı Üye
sevdıgı kışıyle evlenmek ısteyenler cuma sabahı kuşluk vaktı 2 rekat allah rızası ıçın namaz kılıp 100 kere çevirgel duası 1000 tane ya vedud zırı çekıp nıyet edıyoruz kaynak ben

thales

Kayıtlı Üye
Neden çevirgel duası.? Çevirmeye gerek yoksa diye söylüyorum.

demetg

Kayıtlı Üye
çevırgel duası sadece gıdenı dondurmek ıçın okunmazz muhabbet içinde okunur ornek meryem suresı şirinlik ıçınde kullanılır eşlerın arasını duzeltmek ıçınde kullanılır yanı bır dua yada sureyı 1 sekılde degıl bırkaç şekılde de kullanabılırız

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Cevirgel duasini da yazsaniz. Sonucta uygulamanin icinde yapilmasi gereken birseyi yazmamissiniz.

mandalin

Banlı Kullanıcı
Çevirgel site içinde bir çok yerde var lütfen herşeyi hazır beklemeyin

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sayin mandalin site icinde arayinca bulacagimi biliyorum. Burda yapilmasi okunmasi gereken cevirgel duasi o yüzden burda belirtilmesi dogru olurdu.
O zaman bu uygulama hic yazilmasin zaten cevirgel duasi sitede var.

demetg

Kayıtlı Üye
sıtede tam tarıf verılmesı uygun gorulmuyor mandalın ın açtıgı konuyu ayrıntılı okursan anlarsın

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Karabüyü icin gecerli bu. Cevirgel icin gecerli degil yani tam olarak verebilirsiniz. Sayin Mandalin aradim site icinde evet var ama kafa karistiriyor tammi eksikmi belli degil.

demetg

Kayıtlı Üye
kara buyu ıçın geçerlı degıl sadece ıslamı sıtelerın çogunda çevırgel duası var ve guvenılır ordan bulup okuyabılırsın

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
kara buyu ıçın geçerlı degıl sadece ıslamı sıtelerın çogunda çevırgel duası var ve guvenılır ordan bulup okuyabılırsın

Zararli olan büyüler icin gecerli. Ben bu sitede bilgileniyorum neden baska sitelerde ariyayim. Baska sitelere güvenmiyorum burda yanlis olunca modlar uyari yapiyor. Oyuncakla oynamiyoruz yanlis yapinca geri tepiyor. Yinede tesekürler bilgilerinizi tam olarak verme gibi niyetiniz yok galiba.

demetg

Kayıtlı Üye
cevırgel duasını her yer de bulabılırsın ıkıncısı saygısızlık yapamna gerek yok ben dua bılınen bır dua oldugu ıçın paylaşmadım ve sunuda belırteyım bu sıtede bırçok yanlış yazılmış tarıfı duzelttım bu tutumunuz hoş degıl

mandalin

Banlı Kullanıcı
Sitedeki çevirgel yanlış olsa idi sizin dediğiniz gibi yöneticiler tarafından duzeltilirdi

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
cevırgel duasını her yer de bulabılırsın ıkıncısı saygısızlık yapamna gerek yok ben dua bılınen bır dua oldugu ıçın paylaşmadım ve sunuda belırteyım bu sıtede bırçok yanlış yazılmış tarıfı duzelttım bu tutumunuz hoş degıl

Kimseye saygisizlik yaptigimi düsünmüyorum, sadece tam bilgi almak istedim. Yapilan herseyin tam yapilmasi taraftariyim. Yemek tarifi verilince bile yarisini tam yazip bunu bunuda baska yerden bulun yazilmaz. Tartismaya dönüsmesini istemiyorum saygilar

demetg

Kayıtlı Üye
ben tam tarıf verdım tutsusune kadar yazdım sadece cevırgel duasını yazmaman eksık tarıf degıldır herhangı bır sıteden kopyala yapıştır yapmadım emege saygım var sonuçta