gözu benden başkasını gormesın buyusu

demetg

Kayıtlı Üye
perşembe gunu bır avuç tuza 51 defa yasın suresının 78 ve 79. ayetlerı okunur tuzun ustune nıyet edılıp ateşe atılır

sinsi

Kayıtlı Üye
niyet derken ufak bi örnek verirmısın

demetg

Kayıtlı Üye
bu tuz nasıl yanıyorsa falancanın oglu yadakızı benım askımdan cayır cayır yansın dıyebırsın

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu da büyü değil mi? Üühühühü büyüsüz masum bir şey olaydı iyidi :(

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eğer bi kişi size veya bize büyü ile bağlanmışsa nasıl mutlu olabiliriz ki ?

Bence bu bozuk bir psikolojiden başka bir şey değil.

thales

Kayıtlı Üye
Eğer bi kişi size veya bize büyü ile bağlanmışsa nasıl mutlu olabiliriz ki ?

Bence bu bozuk bir psikolojiden başka bir şey değil.

Sayın hazaR,
Damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Bu durumdaki kişiye öğüt vermek ,akıl vermek yada psikolisi bozuk ,dısarıdan bakıp mantık yürütmek kolaydır. O yüzden bu olayı bir yaşamak vardır , birde yaşamak vardır.

Ü

Üye silindi 15237

Bir kişi beni büyü ile sevecekse hiç sevmesin daha iyi !

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sayın hazaR,
Damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Bu durumdaki kişiye öğüt vermek ,akıl vermek yada psikolisi bozuk ,dısarıdan bakıp mantık yürütmek kolaydır. O yüzden bu olayı bir yaşamak vardır , birde yaşamak vardır.

İsteyen damdan düşebilir.Kimseye öğüt vermiyorum düşüncemin de hala arkasındayım.

thales

Kayıtlı Üye
Meseleyi uzatıp , mesajın içeriğiyle ilgili bilgi paylaşımda bulunmayıpta şahsi görüşler beyan ederek konuya tecavüz etme hakkına sahip değiliz.
Ve bu siteyle sevdiğini nasıl döndürebilirim diyip büyü vesilesiyle tanışan herkese psikolojiniz bozuk yada bu tandansta bir söylemde bulunmakta bir saygısızlıktır. Ben aksi düşünenlere nato kafa nato mermer, duygusuz diyormuyum.?
Karışmayın kardeşim kim ne yaparsa yapsın. En azından yapanlara hakaret etmeyin.
mutlu günler.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Hı Hı bunu yapın aşkınızdan cayır cayır yanar!! Ayetleri kullanın büyü yapmak için sizin imanlarınız cayır cayır yanacaktır..Akıl var mantık var büyü ile gelen sevgilinin iradesi olmaz aptal saptal biri olur çıkar hastalıklı bir ruh hali ile dolanır durur bu hoşunuza gidermi? Giderse siz bilirsiniz ama Allahın ayetlerinden uzak durun Vallahi cezası hem bu dünyada hem ahirette kötü olur son pişmanlıkta fayda etmez. Benden söylemesi ister alının ister gocunun.

Katarina

Kayıtlı Üye
Hı Hı bunu yapın aşkınızdan cayır cayır yanar!! Ayetleri kullanın büyü yapmak için sizin imanlarınız cayır cayır yanacaktır..Akıl var mantık var büyü ile gelen sevgilinin iradesi olmaz aptal saptal biri olur çıkar hastalıklı bir ruh hali ile dolanır durur bu hoşunuza gidermi? Giderse siz bilirsiniz ama Allahın ayetlerinden uzak durun Vallahi cezası hem bu dünyada hem ahirette kötü olur son pişmanlıkta fayda etmez. Benden söylemesi ister alının ister gocunun.

Sevgili yeşil;

İnanın ne alınacak nede gücenecek bir durum yok.Öncelikle sizden istediğim iman nasıl cayır cayır yanar onu bana bir izah etmeniz.

Ayetler evet büyüde kullanıyor fakat;bu buraya özel bir durum değil.Hep varlardı.

Anladığım kadarı ile müslümansınız.Siz müslüman iseniz ben size son bir soru daha sormak istiyorum.Son pişmanlığın fayda etmeyeceğini yaradandan iyi mi bilirsiniz?

Herkesin aklı inanın kendisine yetecek kadar çoktur.İnsan hatayı dahi tecrübelerinden edinir.Son pişmanlık fayda etmez diye kesin bir yorum bana kalırsa büyüden çok daha zararlıdır.

Sevgiyle Kalın..

thales

Kayıtlı Üye

sizden kac cesit var arkadasım.? yemin len bıktım ya. büyü içerikli sitelere üye olup bunları söylemekle mi görevlendirildiniz. sitenin muhtelif yerlerinde yöneticiler defalarca uyarıda bulundu bununla alakalı.

AJA

Elit Üye
Yeşilyeşil ; sanırım bıkıp usanmadınız her büyü tarifine vaaz vermeye ? burası nasıl bı yer neresi anlayamadınızmı henüz ? Ayrıca saygı duymak zorundasınız ve bu şekılde yorumlarda da yasaktır.Başka konu seçin kendinize rahatsız oluyorsanız.Herkesin aklı kendine yeter ;)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog

Sanaane yahu iman benim can benim yanarsam yanarım. Şu ben cenneti garantiledim sen yanma diye sana ihtarda bulunuyorum tarzındaki çok bilmişlik yok mu ah ahhhh.....

anık

Kayıtlı Üye
Sizene?? Yani sizi ilgilendiren bir şey yok herkesin kendisine olursa zararı olur tamam müslümansınız evet bende müslümanım ama kimseyi değerlendirmiyor aşk nedir bilmezsin gönül ferman dinlemez ayrıca son pişmanlık fayda etmez diyorsun allahtan iyimi bileceksin???

Katarina

Kayıtlı Üye
Sizene?? Yani sizi ilgilendiren bir şey yok herkesin kendisine olursa zararı olur tamam müslümansınız evet bende müslümanım ama kimseyi değerlendirmiyor aşk nedir bilmezsin gönül ferman dinlemez ayrıca son pişmanlık fayda etmez diyorsun allahtan iyimi bileceksin???

Ben yeşil'i anlıyorum.İnsanları uyarmak istiyor.Fakat;yöntem ve yer yanlış.

Burası bir büyü sitesi.Evet çok daha farklı bilgilerde var.Fakat bu bir seçim.Herkes ne alacağına;ne yapacağına kendisi karar verir.

Ben dinin abartılarak anlatılmasına büyüden daha çok kızıyorum.Mesela imanın cayır cayır yanmasını algılayamıyorum.Üzgünüm sevgili yeşil.

Belki siz kendinizi anlatsanız bize;bize de sizin çok şeyiniz ters gelebilir.Fakat;hiçbirimiz bunu eleştirme hakkına sahip değiliz ki.

Konuyu okuyup geçebiliriz;aksi bir yoruma sahip isek yorum yapmayabiliriz.

Hoşgörü güzeldir...