Baktığım yerler..

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
bunun ne anlama geldiğini veya geleceğini bilmiyorum ama sadece paylaşmak istedim.

kısaca baktığım gözümü gezdirdiğim yerlerde bir eşya olsun mesela bir hareketlilik oluyo. örneğin odamda tek başıma otururken üzerimde bi bakış hissetim ve o yöne doğru baktım baktığım yer, saçma gelebilir ama duvara dayalı ütü masasıydı ama benden bir hayli uzaktaydı oda da yalnızdım ve neredeyse 1 haftadır kimse dokunmadan aynı yerde duruodu ben ütü masasına bakar bakmaz 3 sn içinde aşağıya doğru kaydı ve düştü. tabi bu olay bana başta birşey ifade etmiyordu. ama otururken benim giysi dolabımın yanında birkaç küçük eşya vardır orda bir yoğunluk hissettim ve oraya gözlerimi diktim öylece baktım ben gözlerimi orda gezdirirken sürekli çatırdamalar kıpırdamalar oluodu poşetler vardı mesela çat çat çat sanki üzerinde birisi dolaşıomuş gibi sesler geliodu. yine kitaplığın üzerinde öylece duran kitaplarıma doğru baktım ve kitaplardan birisi olduğu gibi aşağıya yuvarlandı. ama şunu belirtiyim ben bir yoğunluk, bir enerji hissettiğim yerlere baktığımda bu kıpırdanmalar oluyor. bunlar gibi birçok olay var. yorumunuzu bekliyorum

bendekiben

Elit Üye
Yaşadığın olaylar eşya hareketliliklerinden mi ibaret?Yoksa farklı başka şeylerde oluyormu bu anlattıkların yorum yapabilmem için yeterli değil.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
aslında hissediyorum yani karanlıkta özellikle birşeyler olduğunu baya bi güçlü hissediyorum bazende korkuyorum yalnız olmadığımı fln düşündürüo bana. ama daha fazla birşey yok. bazı rüyalar dışında.daha çok tek olduğumda bunlar olabiliyo

bendekiben

Elit Üye
Bu tür şeyler sakinlik ve sessizlikte olur.Tavsiyem ilk önce kendinizi ölçmeniz mantığınız size neler olduğunu söyliyecektir.Ayrıca korkmanız bu gibi olaylarla daha sık karşılaşmanıza yol açacaktır.Zaten sizde herhangi bir şey varsa korku sizin düşüncenizi esir eder eğer yoksa da siz korkunuzun esiri olursunuz.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
anlıyorum, hislerim çoğunlukla doğru çıkar ama özellikle yalnız olduğumda bunu çok güçlü hissediyorum birşeylerin olduğunu hatta bana bazen yaklaştığını hissettiğim oluyor.sizce bunların anlamı nedir?

bendekiben

Elit Üye
Aslında benim sizi yönlendirmek gibi bir amacım yok yani ben sizde şu var desem şuan kafanız karışık olduğu için sizi etkilemiş olacağım en güzeli kendinizde olanı biteni yani sizdekisizi sizin keşfetmeniz yoksa yapılan yorumlar sizi başka yerlere götürebilir Kendinize biraz zaman tanıyın

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
bakın neredeyse 1 yıldır bu oluyor. bana sorarsanız cinler var derim. ama ben bu sitede daha bilgili insanlar olduğunu düşündüğüm için yazdım. yani kesin olmasada cevaba ihtiyacım var. lütfen aklınızdan geçenleri paylaşın..

bendekiben

Elit Üye
Her doğa üstü olayı cinlere bağlamak yanlış olur sizde bazı yetenekler varsa yani diğer bir anlamda gayb aleminden herzaman yanımızda olan fakat bizim göremediğimiz ancak o perde kalkarsa görebileceğimiz varlıkları hissedebiliriz veya görebiliriz bu demek değildirki sizde cin var bazı kişiler bu gibi şeyleri yanlış yorumlayıp her insanda olabilecek ama geliştirilmeye bağlı yetenekleri hemen bu sonuca bağlıyorlar kendini keşfetmeye çalış size diyebileceğim bu sevgilerle...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
bakın neredeyse 1 yıldır bu oluyor. bana sorarsanız cinler var derim. ama ben bu sitede daha bilgili insanlar olduğunu düşündüğüm için yazdım. yani kesin olmasada cevaba ihtiyacım var. lütfen aklınızdan geçenleri paylaşın..

Bir yıldır var ve siz hiç merak edp bakım yaptırmadınız mı? Çok enteresan.. Bakım yaptırın herşey sonuca ulaşsın bakımlık bir şey yoksada psikolojik tedavi görmeniz gerekir. Psikolojik böyle hastalıklarda var çünkü.
Sağlıkla kalın :)

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Ziya Baran'ın Hızlı Okuma ile ilgili bir kitabı var.Onu okumanda fayda.İçindeki uygulamaları da aksatmaman lazım.Senin gözlerin bozuk.

augury

Kayıtlı Üye
Bende kimi zaman bu tarz yogunluklar hissediyorum. Ama sadece geceleri. Bir uğultu geliyor kulaklarıma, sonrasında birisi bana yaklaşıyormuş gibi bir his.. Hatta kimi zaman temaslar hissettim. Birisi başını omzumdan uzatmış gibi ya da parmaklar avucumda geziniyormuş gibi hatta elimi sarmış gibi. Bunları uyanıkken yaşıyorum. Eskiden korkardım paranoyaklık belirtileri yaşıyordum. Ama sonrasında korkmamam gerektiği üzerine telkinler vererek bu tarz olayların üstüne gitmeye başladım. Yaşadıklarım sadece bunlardan ibaret değil. Bunlar çok basit geliyor yaşadıgım paranormal olaylara kıyasla. Sadece aynı hisleri yaşadıgımızı belirtmek istedim. :)

melaSfOcigaM

Kayıtlı Üye
İş
Painter
Merhaba yazılarını okudum öncelikle bu konunun cinlerle bir alakası yok :).Bu senin enerjini kullanmanla alakalı bir şey.Bir kaç soru sorucağım yardımcı olmak maksadıyla çünkü benzer ve sonucu aynı olan şeyler benimde başımdan geçti yardımcı olmak isterim.

Öncelikle ;

- Bu yoğunlaşma anı istemedenmi oluyor ?
- Bu yoğunlaşma anını hem isteyerek hemde istemeden yapabildiğin oldumu ?
- Yoğunlaşma anında kafanda tuhaf bir boşluk ve afallamışlık hissediyormusun ?
- Cisimleri havalandırdığın veya fırlattığın oldumu ? olduysa hangisi daha fazla oldu ?

bunları cevaplarsan yardımcı olabilirim ben bu olayın 2. evresindeyim :)

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba yazılarını okudum öncelikle bu konunun cinlerle bir alakası yok :).Bu senin enerjini kullanmanla alakalı bir şey.Bir kaç soru sorucağım yardımcı olmak maksadıyla çünkü benzer ve sonucu aynı olan şeyler benimde başımdan geçti yardımcı olmak isterim.

Öncelikle ;

- Bu yoğunlaşma anı istemedenmi oluyor ?
- Bu yoğunlaşma anını hem isteyerek hemde istemeden yapabildiğin oldumu ?
- Yoğunlaşma anında kafanda tuhaf bir boşluk ve afallamışlık hissediyormusun ?
- Cisimleri havalandırdığın veya fırlattığın oldumu ? olduysa hangisi daha fazla oldu ?

bunları cevaplarsan yardımcı olabilirim ben bu olayın 2. evresindeyim :)

-Çoğunlukla istemeden oluyor
-bazen isteyerek olabiliyor çok nadiren ama
-evet bir boşluk var sanki kontrol ediliomuşum gibi, veya kontrolü kaybetmişim gibi..
-daha çok fırlatma, düşme diyeblirim.

umarım bna yardım edersiniz...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Ziya Baran'ın Hızlı Okuma ile ilgili bir kitabı var.Onu okumanda fayda.İçindeki uygulamaları da aksatmaman lazım.Senin gözlerin bozuk.

bu arada yorumunuz için ne kadar teşekkür etsem azdır yaa..
o kadar yardımcı oldunuz ki anlatamam aman aman..

melaSfOcigaM

Kayıtlı Üye
İş
Painter
-Çoğunlukla istemeden oluyor
-bazen isteyerek olabiliyor çok nadiren ama
-evet bir boşluk var sanki kontrol ediliomuşum gibi, veya kontrolü kaybetmişim gibi..
-daha çok fırlatma, düşme diyeblirim.

umarım bna yardım edersiniz...

Öncelikle bu enerji her insanda var bazılarında daha baskın ama.bunu geliştirmek için elektronik çevreden uzak durmanız gerek örneğin çok radyasyon yayan aletlerden uzak durmalısınız çünkü bu aletler vucudunuzdaki enerjiyi bastırıyor ve beyin gücü kontrolünü kaybettiriyor.Şimdi gelelim bu özelliğini isteyerek kullanmana ;

İyi beslenmen gerek çünkü protein lazım olucak beynini daha fazla kullanmış olucaksın.Kendini şartlandırmalısın o boşluk olduğu zaman aklında şu olmalı " Ben bunu isteyerek yapabilirim " buna inanmalısın ilk başta.
Zaman zaman antremanlar yapmalısın.Herşeyde böledir gelişmek için bu şarttır.
Elektronik aletlerden elinden geldiğince uzak durmalısın eski çağda bu yetenekler bu yüzden daha ön plandaydı.Farkını göreceksin emin ol.