uyku bağlama(helak mevkide)

demonic

Kayıtlı Üye
bir şahsın uykusunun bağlanması istenirse bir mumun üzerine şer hatemi anne adı ve kendi adı yazılır,bir kağıdada hatemle isim ve anne adı yazılır ve mumla kağıt bir beze sarılarak bir pantolon yada bir donun uçkuruna bağlanır...pantolon paçalarından tavana asılır pantolon öyle durduğu sürece kişinin gözüne uyku girmez
NOT:ASLA AMA ASLA 3 GÜNDEN FAZLA YAPILMAMALIDIR...SONU ÖLÜMDÜR!

ikbal1505

Guest
Bu tarif size mi ait yoksa alıntı mı ? Alıntı ise altına alıntı yazılmalıdır. Zararlı büyülerin tam olarak paylaşılması yasak olarak biliyorum. Ve tüm cümleyi büyük harfler ile yazmak bağırmak anlamına geldiği için kurallara uygun değildir. İyi forumlar.

demonic

Kayıtlı Üye
kuralları sizin kadar biliyorum sayın ikbal...yazı bana ait,uyarıları büyük yazıyorum çünkü insanlar uyarılara kulak asmıyor bunu sizde benim kadar iyi biliyorsunuz...ve formül tam ancak hatemleri vermedim,hatemler olmadan bu büyü hiçbir işe yaramaz emin olun...ama bilgili arkadaşlar hatemlerle tamamlayacaklardır uygulamayı...

cennet626

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın bişey sorucam bu hatemler sadece hayır ve şer hatemi diyemi var?Yoksa başka hatemlerde mevcut mu?Blmediğim için :(

demonic

Kayıtlı Üye
Hatem mühür demektir ve büyüye güç veren unsurdur...ben varlık hatemleri (davette) olduğunu biliyorum ama büyülerde sadece hatem-i hayr ve hatem-i şer kullanılıyor...

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım bu tarıf sana aıt degıl bu tarıf gızlı ılımler ve havas ul havas kıtaplarında vardır arkadas bu uygulamayı yapmamış galıba çunku yapan kışıyede sınır,uykusuzluk yapıyor

demonic

Kayıtlı Üye
Kendimi kanıtlamak için hatemleri vermeyeceğim...ben dediğiniz kaynaktan öğrenmedim bir büyünün 2 yerde yazması çok mu anormal...bir arkadaşımın kitabından almıştım onada nerden aldın diye sormadım...siz biliyorsunuz madem o kadar hatemin bir bölümünü paylaşında bileyim sizinde bildiğinizi...

gökşen

Kayıtlı Üye
Bende bu hatemleri anlayamadım hala hoş görün, varlık isimleri falan mı ?

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım kendımı sana kanıtlamak zorunda degılım ama bu uygulamayı daha once yapmıştım ayrıca tarıf yanlış mum degıl, bır parça balmumundan ınsan şeklınde bebek yapıyorsun bebegın gogus kısmına şer hatemını yazıp bebegu tutsuleyıp iç çamaşırına baglayıp ters şekilde asıyorsun yanı bebegın kafa kısmı aşagıya gelıyor ayrıca bu işlem ın yapma gunu ve saatlerı var

demonic

Kayıtlı Üye
Hatemler aslında majikal gücü yüksek harflerin birleşmesiyle oluşur...okunduğunda bir anlamı yoktur ama enerji dilinde anlamı vardır...nasıl bazı sureler negatif enerji barındırıyorsa (tebbet) bazı harflerinde negatif enerjisi yüksektir...bunların belirli bir düzenle sıralanmasıyla hatem oluşur...ayrıca hatemler hadimleri harekete geçirebilir...şeytan musallat etme büyüsü forumda vardır ve ordada hatemi şer kullanılır...

demonic

Kayıtlı Üye
arkadasım kendımı sana kanıtlamak zorunda degılım ama bu uygulamayı daha once yapmıştım ayrıca tarıf yanlış mum degıl, bır parça balmumundan ınsan şeklınde bebek yapıyorsun bebegın gogus kısmına şer hatemını yazıp bebegu tutsuleyıp iç çamaşırına baglayıp ters şekilde asıyorsun yanı bebegın kafa kısmı aşagıya gelıyor ayrıca bu işlem ın yapma gunu ve saatlerı var

bende kendimi kanıtlamak zorunda değilim ve sizin dediğiniz büyüdeki hatem farklı...bu büyünün 2 yapılış şekli var ve ben sizin dediğinizi değil diğerini paylaştım...gün ve saatleri bilerek yazmadım bilgili arkadaşlar tamamlayacaklardır...tam uygulama vermemi beklemiyordunuz heralde?

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım bu buyunun tek tarıfı var 15 senedır bu işi yapıyorum ve asılan bebek tarıfı bır tanedır ınsanları yanlış yonlendırıyorsun şer hatemı bır tanedır bence bıraz arastır

demonic

Kayıtlı Üye
Önümde açık duran kitapla size inanma arasında gelgitler içindeyim...ikili tartışmalar forumda yasak olduğundan sizinle daha fazla tartışamayacağım ama şöyle diyeyim
3 lamelif şer hatemi vardır,tek lamelif şer hatemi vardır,lamelif ve 2 elifle bıten hatem vardır,çatal halka şeklinde hatem vardır...ayrıca arkadaşım vb. Lakaplarda yasaktır üslubunuza dikkat edin!

mandalin

Banlı Kullanıcı
Önümde açık duran kitapla size inanma arasında gelgitler içindeyim...ikili tartışmalar forumda yasak olduğundan sizinle daha fazla tartışamayacağım ama şöyle diyeyim
3 lamelif şer hatemi vardır,tek lamelif şer hatemi vardır,lamelif ve 2 elifle bıten hatem vardır,çatal halka şeklinde hatem vardır...ayrıca arkadaşım vb. Lakaplarda yasaktır üslubunuza dikkat edin!

sitede modluğa aday olmayı dusundunuz mu acaba sitede modlardan cok sizin çeşitli uyarı ve tavırlarınızı okuyorum bu hakkı size kim veriyor acaba ilgili modlardan birinden acıklama yapmasını rica ediyorum

demetg

Kayıtlı Üye
sen o tarıfı uygula o zaman zaten sonuç alamıyacaksın ayrıca bu tarıf o ınsanın uykusu dışında her turlu ışınıde askıya alıyor 3 gunun sonunda ındırılmelı yazmışsın ındırdıkten sonra ne yapılacagını yazsaydın ıyı olurdu cunku o mumu ındırsende mumun gorevı bıtmıyor eksık tarıfler vermeyelım

demonic

Kayıtlı Üye
sitede modluğa aday olmayı dusundunuz mu acaba sitede modlardan cok sizin çeşitli uyarı ve tavırlarınızı okuyorum bu hakkı size kim veriyor acaba ilgili modlardan birinden acıklama yapmasını rica ediyorum

forum kuralları nettir kişi bunları üye olduğu an kabul etmiş sayılır...ben sadece kuralları okudularsa unutmuş olabilirlerdir diye hatırlatıyorum,okumamışlardır demiyorum çünkü okumak zorunlu...
Uygulamanın tamamını veremeyeceğim siz bilgiliye benziyorsunuz bakın şıp diye tamamladınız hemencecik...başkasıda tamamlar sıkmayın canınızı...tamamını yazmak istiyorsanız buyrun yazın...ama benim vicdanım el vermiyor...

demetg

Kayıtlı Üye
uygulamayı tam olarak verdıysen uygulamayı bozmayıda yazman gerekıyordu çunku bu uygulama mum ındıgı zaman yapan kışıye doner onemlı olan tarıfı degıl uygulamayı vermen lazım vıcdanın bu kotu işlemın tarıfını vermeye gayet musaitse uygulamayı bozmayı nıye yazmıyorsun bılmedıgımız tarıflerı ordan burdan alıp yazıp ınsan hayatıyla oynamak etik degıl

demonic

Kayıtlı Üye
Bakın sizin dediğiniz uygulama biraz balmumu alınıp bir insan imajı yapılır.imajın üstüne o kişinin ismiyle annesinin ismı hatemi şerle yazılır(hatemin 2. Harfi yukarı bakan ok) imaj donun uçkuruna bağlanır paçalarından asılır,bunu en fazla 3 gün yapılmalıdır sonu helaktır
benimkinde ise bir mum üzerine o kimsenin anne adı ve adı hatemi şerle yazılır(ikinci harfi mim)bir kağıda insan tasfiri çizilerek üzerine mühürle isimler yazılır,bir beze bağlanır.
Sizin dediğiniz uygulamadaki hatem kenzül havastaki şer sicili,benim yazdığımdaki hatem şemsül maarişten şer hatemi...yani işleyişleri aynı ama bazı noktaları farklı...