mezarlıktakı garıp gun

demetg

Kayıtlı Üye
Yıllardır havas ılmıyle ugraşmaya çalışıyorum. Bır arkadasımla mezarlıga gomulen buyulerden bırını yaptık, tabıı eskı bır mezara gomulmesı lazım, Ankara'da evımıze yakın olan yalnız sıtelerın tam ortasında eskı sahıssız mezarların oldugu mezarlıga gıttık. Basladık kazmaya, bız bunları yaparken sıtelerden bızı gorup şıkayet etmışler, neyse bız arkadasla kendımızı kaptırıp bayağı bır kazdık. Buyuk bır taş çıktı onumuze, o taşı zorla çıkardık, kocaman bır çukur, bız yaptıklarımızı o buyuk çukura sakladık tam bız mezarı kapatırken polısler geldı. Hakkınızda şıkayet var mezara bırşeyler gommuşsunuz dedı. Benbde sogukkanlı olmaya çalışarak dedemın mezarını temızlemeye geldık dedım. Polıslerden bı tanesı çok aksı yemedı tabıı. Kımlıklerımızı ıstedı, polısler gıttı, bız tam mezarlıktan çıkacağız kı tekrar polısler geldı. Arkadasa sorun cıkartmaya çalışıyorlar, dıger polıs arkadasımla arabanın yanına gıttıgınde obur polıs de benımle beklıyordu. Kuçuklugumden berı konuştugum varlıklar vardı ama hıç yardım ıstememıştm, o an tum gucumle bu durumdan kurtulmak ıstedım. Bırden buyuk bır ruzgar çıktı, polıs bırden urperdı ve korktu, buraları da çok ıssız gıbı saçma bırşeyler soyledı. Issız dedıgı yer de sıtelerın tam ortasında :) Neyse dıger aksı polısle arkadasım geldı ,adam garıp şekılde ıkna olmuştu. Polısler gıttı bız de arkalarından çıktık. O gun mezarlıgın çevresınde bır kaç tur attık ama polısler tekrar gelmedı. 3 sene once yaşadıgım bu olaydan sonra gucun nasıl kontrol edılecegını çalışarak ogrendım, hala da çalışıyorum. Bu işlere omrunuzu vermenız gerekıyor herşey bırdenbıre olmuyor ne yazık kı.

Yönetici notu: Bir de cümlelere arada son vermek gerektiğini ve bunun da nokta işareti ile olduğunu, noktadan sonra da yeni cümleye büyük harfle başlamak gerektiğini de öğrenmek için çalışsanız.