rehber varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semih_tigin

Kayıtlı Üye
Bazı konularda rehber varlık diye birşeyden sözedilmiş, acaba bu varlıklar cin midir cin değilse nedir nasıl çağırılır? Bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşıp rehber varlığımı çağırmama yardımcı olurlarsa minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

janet

Kayıtlı Üye
Her insan doğduğu andan itibaren rehber varlığı yanındadır. Çağırmana gerek yok, sadece irtibat kurmayı öğrenmen lazım. Bunun için de belli bir ruhsal olgunluğa erişmen gerek. Bu da zamanla olur, yaşadıkça.

semih_tigin

Kayıtlı Üye
nasıl irtibat kurabilirim? bir yöntem falan var mı? ve bu varlık melek midir, cin mi?

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Sylvia Browne - Öte Dünyada Yaşam kitabını okumanı tavsiye ederim.Gayet anlaşılır şekilde sorunun cevabını bulabilirsin.

morofka

Kayıtlı Üye
Bende bu konuyu merak edıyorum ,ıyı guzel urum ' un tavsıye ettıgı kıtabı okuyun dıyorsunuz bu konuda yardım amaçlı acılmıs deil mı yonlendırme nıye yapıyorsunuz bılgınız varsa bu boyledır şuda şoyledır diye bılgı verın belkı benım durumum yok o kıtabı almaya belkı ben bu sıteden başka yerden bılgı almak ıstemıyorum baska bılgı alma amaçlı kıtaplara belkı ınanmıyorum sadece guvenım bu sıteye neden yonlendırme yapıyorsunuz bır soru soruldugu zaman neden tam olarak bılgı verılmıyor bunu hıc anlamıyorum :smash:

Saygılar ; :smash:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...