Arkadaşım Bize Gelebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım Bizim Evi Hiç Görmedi Sadece İnternetten Konuşuyoruz.Astral Çıkıp Buluşmak İstiyoruz.Arkadaşım Aynı Anda Astrala Çıksak O Bizim Evi Hayal Etse Bende Odamda Beklesem Beni Görebilir mi ? Yada Benim Yanıma Gelebilir mi ?

Osiris

Kayıtlı Üye
O kadar gelişmiş bir yeteneğe sahipse mümkündür.

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
Hayır Daha İkimizde Yeni Yapmaya Başladık Ben Biraz Öteki Alem Varlıklarından Korkutugu İçin apamıyorum Ama O İlk Deneyişinde Halasını Gördüğünü Söyledi Günlük Deniyoruz Gelişicez Bu Konuda

katinaa

Kayıtlı Üye
hazar kesinlikle çok zekice:)sen demeseydin ben diycektim:)

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
bence ilk başta korkularınızı biraz dindirin sonraki aşamalarda sevgilisi osiris'in dediği gibi mümkündür ,ancak astral boyutta tamamen farklı dünyaların kapılarının sınırsız olduğunu da unutmayınız

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Ben size neler yapabileceni söleyeyim yanınıza gelir -rüyanıza girebilir sizi yönlendirebilir -evinizde poltgeist olaylar oluştura bilir kısacası aklınıza ne gelirse :D

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Bence web cam falan kullanın.

:rockon:

Konuya gelirsek,astral dünyanın aslında,bulunduğunuz alanın metrekarelik bir alan içerisinde olduğu görüşü var.Yani bir farklı faz,otobüse binip bir yere gider gibi değil.Zaten yanınızda olanın perdesini kaldırabilmektir.Önce öte alem nedir ne değildir,bence araştırmaya oradan başlayın,bedendışı deneyim,en son aşama çoğuna göre.Ama siz direk sondan başlamak istiyorsunuz.Kişiler bunun için onyıllarını harcıyor.Başaramıyor.

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
:rockon:

Konuya gelirsek,astral dünyanın aslında,bulunduğunuz alanın metrekarelik bir alan içerisinde olduğu görüşü var.Yani bir farklı faz,otobüse binip bir yere gider gibi değil.Zaten yanınızda olanın perdesini kaldırabilmektir.Önce öte alem nedir ne değildir,bence araştırmaya oradan başlayın,bedendışı deneyim,en son aşama çoğuna göre.Ama siz direk sondan başlamak istiyorsunuz.Kişiler bunun için onyıllarını harcıyor.Başaramıyor.

Ben Daha Tam Olarak Çıkamadan Son Aşamada Korkup Vazgeçiyorum.Çıktığımda.Öteki Alem Varlıklarından Korkuyorum Biraz.Bu Korkumu Geçirmek İçin Kendimi Telkin Ediyorum ama Nafile :( Yanıma 3 Harfli vb Birşey Gelirse Ben Onu Uyandığımda Hatırlayabilirmiyim ? Görüntüsü Nasıl Olur ? Odaya Kuran Koysam Gelebilir mi?

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
Ben Daha Tam Olarak Çıkamadan Son Aşamada Korkup Vazgeçiyorum.Çıktığımda.Öteki Alem Varlıklarından Korkuyorum Biraz.Bu Korkumu Geçirmek İçin Kendimi Telkin Ediyorum ama Nafile :( Yanıma 3 Harfli vb Birşey Gelirse Ben Onu Uyandığımda Hatırlayabilirmiyim ? Görüntüsü Nasıl Olur ? Odaya Kuran Koysam Gelebilir mi?

sevgili dgnrkn (keşke adını bilseydim )
Eğer bu işi yapacaksan ya tam yapacaksın yada bırakacaksın , astral seyahat hakkında tam olarak 7 kitap bitirdim vede hepsinin temelinde aynı şey var ama farklılık olarak birinde karabasandan bahsediyor ,
*her astral seyahat a çıkan kişinin başında bir tane karabasan bekler vede yanlış bir hareketinde göbek bağını keser ( bilindiği gibi astral seyahat sırasında göbek bagından bir iple dolanıyoruz ) diyor kitap ..
*astral seyahatler sırasında dünya dışındaki diğer boyutlarıda görebilirsiniz sadece düşünmeniz yeterlidir ..

''*'' ile başlayan yerler kitaplardan alıntıdır sevgili dgnrkn kendi tecrübelerime gelecek olursak ilk başta karabasan olayı tamamen uyku felcine dayanır
diğer bir konuda diğer boyutlara geçebilmek bunu deneyenleri duydum ama böyle bir şey daha hiç denemedim yani dünyada kaldım

üç harfli diye tabir ettiğimiz varlıklar bizim perdelerimiz olduğu için görme şansımız şuan için bir ''etken '' ,''oluş'' olmadığı sürece yok
vede sanıyorum 94 lü bir kardeşimizsin /18\ olmana kısa bir süre var yada yok bence bu kararları almak için biraz daha telkin çalışmalarına devam et (benim fikrim)
eğer gerçekten istiyorsan da önüne sınır koyma haftanın bir gününü bekle vede yap vede geri döndüğünde her şey ne kadar kolaymış diyeceksin vede bizlere teşekkür edeceksin , ama dediğim gibi sen istiyorsan yap bunu , vede şunu da unutma bu işe yıllarını verip hala yapamayanlar var

korkumu engelleri ?
-hayır
böyle bir ihtimalide unutma =)
huzur ve ışıkla ...

origanum

Yönetici
Sayın dgnrkn.1994,
Sitemizde imla kurallarına dikkat edilmektedir. Yazılarınızı yazarken sadece cümlenin ilk harfi ve özel isimlerin baş harfi büyük olarak yazılır gerisi küçük harfle yazılır. Okuma yazmayı öğrendiğinize göre bu kuralı da bilmemeniz mümkün değildir. Düzgün yazmadığınız her mesajınız silinecektir, burası gelişigüzel bir site değildir, konuyu da kilitliyorum.
Ayrıca avatarınızda bir TV firmasının logosu bulunmaktaydı, her türlü reklam yasaktır, bu yüzden silinmiştir kendinize yeni bir avatar bulun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...