bilgi verirsenizz sevinirim...

denisarda

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.Bende cin varmış.2 tane biri iyi biri kötü ins te olabilirmiş.Bunu enerjisi olan ve görebilen biri söledi ama nasıl kurtulcamı sölemedi.Ben napabilirim?İyi olan kalsın ama kötü olan gitsin istiyorum.Onlarla nasıl iletişim kurabilirim?Yardım edermisiniz?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sebebi neymiş? Durup dururken neden gelsin? Davetmi yaptınız? Büyümü yapılmış? Nasıl eminsiniz birinin iyi diğerinin kötü olduğundan? Daha açıklayıcı olmalısınız ve her söylenene inanmamalısınız :)

denisarda

Kayıtlı Üye
bende değişmeler var yanlış olan şeyleri yapıorum mesela.ezan okunurken şarkı söledim.karartılar görüorum.ben vefk yaptırmıştım.sebep bu.

La-edri

Kayıtlı Üye
bende değişmeler var yanlış olan şeyleri yapıorum mesela.ezan okunurken şarkı söledim.karartılar görüorum.ben vefk yaptırmıştım.sebep bu.

Ezan okurken sarki söylemis olmaniz sizin böyle bir seye maruz kaldiginiz anlamina gelmez.

Birisi size cinleriniz var dedi, sizde inandiniz, artik karartida görürsünüz ses de duyarsiniz.. Buna pisikoloji diyoruz biz.

Yerinizde olsam o kisinin söylediklerini ciddiye almazdim.
Sevgiler..

face of melinda

Kayıtlı Üye
kesinlikle bir nedeni vardır ortada bir neden yokken geldiklerini sanmıyorum bu tür işlerle de fazla ilgilenme bilim yol göstericidir ;)

canmert196

Kayıtlı Üye
o kısı sizi kandırmış diye düsünuyorum varlık gormekle enerjı görmek aynı sey diildir.yogun meditasyonla enerjı gorulebılır ama varlık ıcın daha ust duzey olmak gerekır.ayetel kurisi okuyun sabahları 7 tane :) ve basınızda varlık musallat oldugunu dusunmuyorum :)

K

KreasyoN

o kısı sizi kandırmış diye düsünuyorum varlık gormekle enerjı görmek aynı sey diildir.yogun meditasyonla enerjı gorulebılır ama varlık ıcın daha ust duzey olmak gerekır.ayetel kurisi okuyun sabahları 7 tane :) ve basınızda varlık musallat oldugunu dusunmuyorum :)

Bende bu arkadaşa katılıyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
sıtemızde ayetel kursi ile yapılan korunma var onu okuyup yapın her yone uflemelı olandan :)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Konuyu açan arkadaşım öyle biri şöyle böyle söyledi ne yapabilirim temeli olmayan iki üç cümleyle derdini anlatamayan arkadaşım dayanağını sorununu ve bunu sana kimin söylediğini daha net açık bir şekilde yazarsan yardımcı olucak mutlaka biri olur şuan bu konuya girenlerin çıkması bir olmuştur sizin gibi foruma ayak uyduramayanlara alışır olduk...