sizce bu nedir?

valoizm

Kayıtlı Üye
ben üye oldugumdan beri ilk defa yazıyorum buradaki çoğu konu çok ilgimi çekiyo.
neyse dün akşam başıma garip bişey geldi karanlıktı yatagımın üstüne oturdum ve bi objeye uzun bir süre baktım. sonra gözümün açık olduguna eminim etraf tamamen siyah olup o obje kayboldu. ve kalbim inanılmaz hızlı çarptı ne oldugunu anlayamadım. simsiyah olan yerler hafif yukardan bi pembelik geldi. kalbim çok çarptı kıpırdayamadım sonra kendime geldim 5 dk sonra falan. sizce bu ne ne geldi başıma?

thales

Kayıtlı Üye
Karanlıkta uzun süre birseye odaklanıp bakınca onunda karanlığa karısması gayet normal geldi bana açıkçası..ama pembeliği anlayamadığım.¿

Lucifer~BarbieL

Kayıtlı Üye
Karanlığa dikkatli baktığımda benzer şeyler bana da oluyor evet ama pembeyi anlayamadım.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bir nevi algı yanılgısı yaşamış olabilirsiniz.

origanum

Yönetici
Paranormal bir olay değil. Gayet normal, sıradan ve insani bir durum. Konsantrasyona alışkın olmayan kişiler yoğun bir şekilde çaba gösterip konsantre olmaya kalkınca bu gibi durumlarla karşılaşırlar.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
bende buluğ çağlarında çok görürdüm bunlardan oturur yatağın kenarına seyreder gider bir şey yapmaz genelde ama korkmayın korktukça kızdırmaya çalışır sizi..bön bön bakın hatta numaradan..gerçek diyorum...

şimdilerde bunlar pek uğramıyor ama cin gibi adamlar geliyor her gün başıma bunlarla uğraşıyorum artık...