tarot karti olan

brokoli

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.elinde tarotu olan biri benim icin 1 kart secebilir mi.kararsiz kaldigim bir soru var nasil davrranmam gerektigini bilmiyorum .

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yasaktır. Bu sitede fala bakan tek kişi Sayın Yule'dir. Ancak siz bir kart seçip anlamını bilmediğinizde yardım edilebilir.

thales

Kayıtlı Üye
6 gündür foruma girmiyor ama..bekleme bence

brokoli

Kayıtlı Üye
Benim kartlarim yok o yuzden sormustum .yasak oldugunu bilmiyordum.

Simirna407

Kayıtlı Üye
Bi falcı evde tarot kartları bulundurmanın çok büyük uğursuzluk getirdiğini söyledi.Hatta kendisi bile evine tarot kartlarını sokmuyormuş sadece randevu aldığı zamanlarda götürüyormuş.Tarot kartlarımı derhal yok etmemi söyledi daha önce böyle bişey duymamıştım sizce ne yapmalıyım ?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bence batıl inançları var. Saçmalıktan başka birşey olmadığını düşünüyorum. Tarot kartlarım var ve şimdiye kadar onlardan doğan bir uğursuzluk yaşamadım. Kartlarınızı sevin ve enerjinizi negatif yönde yansıtmayın, her söylenenede inanmayın. :)

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
ben evimde tarot kartları bulunduruyorum vede hayatım gayet iyi .

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Tarot kartları enerji ister ve sizin kartlara iyi enerji vermeniz gerekmektedir. Yıllardır falcılık yapıyorum ve tarotlarım her zaman mor bir beze sarılı yastığımın altında durur. Tamamen batıl bir inanç.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
Tarot kartları enerji ister ve sizin kartlara iyi enerji vermeniz gerekmektedir. Yıllardır falcılık yapıyorum ve tarotlarım her zaman mor bir beze sarılı yastığımın altında durur. Tamamen batıl bir inanç.

benimki de özel kutusunda kapalı olarak durur

Katarina

Kayıtlı Üye
Bi falcı evde tarot kartları bulundurmanın çok büyük uğursuzluk getirdiğini söyledi.Hatta kendisi bile evine tarot kartlarını sokmuyormuş sadece randevu aldığı zamanlarda götürüyormuş.Tarot kartlarımı derhal yok etmemi söyledi daha önce böyle bişey duymamıştım sizce ne yapmalıyım ?

Bu bence; kartların tamamen size nasıl bir his verdiğiyle ilgilidir.Uzun bir zaman baktım ben tarot.O süre içerisinde de varlıklarından hiçbir zaman rahatsızlık duymadım;hatta yeri geldi mutluluk duydum iyi ki varlar diye.

Bu günüme baktığımda tarot bakmayı kısa bir süre önce bıraktım.Enerjisinden ise çok öncesinde rahatsız olmaya başladım.Bu da benim bırakmama sebep oldu.

Falcı öyle demiş;bu böyle demiş;o öyle demiş bunları bir kenara bırakın.Herkes mutlaka bir şey der.Tarot ta bu konuda atıp tutmaya çok meyilli bir konudur.Çünkü hakkında yazılan senaryoları fazladır.

Bana kalırsa sadece kendi iç sesinizi dinleyin.O;size ne yapacağınızı söyleyecektir.

Sevgiyle Kalın..

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
benimki de özel kutusunda kapalı olarak durur
Sayın jaxquel, yıllardır edindiğim tecrübelerden yola çıkarak tavsiyede bulunabilirim. Benim gibi mor bir beze veyahutta siyah biz beze sararsan sende bulunan iyi enerjiyi alır kartlar kötü enerjiyi def eder. Sevgi ve ışıkla :)

thales

Kayıtlı Üye
Tarotun yanılma olasılığı yokmu.?