sadece merak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Merhaba mabet sakinleri bugün netten ve siteden kinezi çeşitlerini araştırıyordum.Ve aklıma birden bir soru geldi.
Acaba elektronik alettleri(bilgisayar,telefon,televizyon) zihingücüyle kontrol etmek mümkünmü?

yorumlarınızı bekliyorum

Yakaza

Kayıtlı Üye
Cebit fuarında başa takılan kask gibi bir alet vardı.Onun yardımıyla oluyodu.Ama sizin sorduğunuz direkt beyin dalgalarıyla yapılabilir mi sanırım bilmiyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Mümkün, hatta şarjı bitmek üzere olan telefonlara enerji vererek belli bir süre daha idare etmesini sağlayabilirsiniz. Bağlantı hatası olan bilgisayarlara da yeşil renkte psi ball imaje edip atabilirsiniz. Özellikle yeşil psi ball bağlantılar için kullanılır, beklediğiniz uçak, otel, restorant rezervasyonları için, hatta trafik sıkışıklığında da yaptığınız yeşil psi ball yola, ileriye doğru atılır. Bunları yaparken önce niyetinizi belirtirsiniz, sonra isteğiniz için atarsınız. Ayrıca zihin gücüyle bilisayar gibi teknolojik aletlerde yapılan pek çok bilimsel araştırma da var.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=13065&highlight=zihin+g%C3%BCc%C3%BC+teknoloji

sarmaşık

Kayıtlı Üye
ben televizyon üzerinde denedim...1.sinde kapandı...2.sinde sesi kısıldı...3.sünde bozuldu : (((( bana pahalıya mal oldu...3.sü sinir anıyydı....bir bozulsa da rahatlasam demiştim o anda bir ışık bir karartı çaaattt....kötü bir deneyim...yanlış enerji...ama başka şeylerde de oluyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...