yardım istiyorum lütfennn

denisarda

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.ben okadar zor durumdayım ki bi bilseniz.mesajlarımı okuyanlar biliodur belki.ben sewgilimle ayrıldım.nişanlım daha doğrusu.ben onun için çok şeyden vazgeçtim.okulumdan vazgeçtim.bağlandım ona.neyse.sonra ben okuldan ayrıldığım için onu suçladım.soğudu benden.ayrıldı.3 aydır ayrıyız.sewiodu beni.sonra büyü uygulaması yaptım.3 aydır kimse yoktu hayatında 3 gündür var.benim gıcık olduğum kızla birlikte.bana yardım edin bana tekrar dönmesini istiyorum.çevreme rezil olucammm.lütfen.şimdiden teşekkürler

anktekinc

Kayıtlı Üye
Aşk acısı bambaşka. Bol sabırlar size. Umarım hayal ettiğiniz mutluluğa kavuşursunuz.Çok zordur bu duygunun altında ezilmek.

mecra

Kayıtlı Üye
Oncelikle sunu soylemek istiyorum ki baskalarinin fikirlerini onemsiyorsunuz ama bunun hicbir degeri yok. Onun geri donmesini cevrenize rezil olmamak icin de mi istiyorsunuz? E zaten buyu de yapmissiniz tutmamis, baskasina gitmis. Bana sorarsaniz kendinize yeni bir yol cizin. Bu arada yazim kurallarina dikkat ederseniz daha iyi olur. Iyi forumlar.

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26101

sitemizde paylaşılmış canım oku istersen belki faydası olabilir.
Ama sen içinden gelerek çok dua et daha sonra bu uygulamayı yap.geceleri teheccüd satinde çok dua et YA SEMİ VE YA VEDUD esmalarını bolca zikret ve Hayırlısını dile gersini Rabbime bırak.Sevgi ve Işıklaaa

denisarda

Kayıtlı Üye
Oncelikle sunu soylemek istiyorum ki baskalarinin fikirlerini onemsiyorsunuz ama bunun hicbir degeri yok. Onun geri donmesini cevrenize rezil olmamak icin de mi istiyorsunuz? E zaten buyu de yapmissiniz tutmamis, baskasina gitmis. Bana sorarsaniz kendinize yeni bir yol cizin. Bu arada yazim kurallarina dikkat ederseniz daha iyi olur. Iyi forumlar.
ters tepmiş bana inadına yapıo.

denisarda

Kayıtlı Üye
sadece havasla değil hertürlü yardım olabilir eminim burdaki arkadaşlardan denemiş olanlar vardır.şimdiden teşekkürler

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Size inadından yapıyorsa siz de başkasıyla çıkın ona inat. Bakalım o zaman inadını sürdürecek mi? Yani eminseniz size inadından yaptığına.

guzelcem

Kayıtlı Üye
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN önce bu inat hırs intikam peşinden koşmayı bırakın :( o tercihini yapmış siz hemen okulunuza devam edin eğitiminizi güçlendirin yükselin onun karşısına çok güçlü bir kadın olarak çık ezilmiş büzülmüş olarak değil ALLAH sonunuzu hayır eylesin inanın bana karşınıza daha zeki olgun ve eğitimli kültürlü bey çıkar deneyin bol şans:)))) o adam için büyü cadı ne bileyim bunlarla zaman harcama ALLAH KORUSUN ters tepki yapar olan size olur....

yalan

Kayıtlı Üye
3 aydir hayatinda kimse yokken sen ne yapiyordun? kiymetini senin gicik oldugun kiz ile ciktigindami cikti.. ilk önce büyü yaptigin icin tövbe et sonra dua et hayirlisini dile kendin icin.

guzelcem

Kayıtlı Üye
Büyü-cadı-bu işlerle meşgül olanın ALLAH katında yeri yurdu yokdur akılınızı başınızı toplayın:( değmez günaha girmeyin.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Büyü-cadı-bu işlerle meşgül olanın ALLAH katında yeri yurdu yokdur akılınızı başınızı toplayın:( değmez günaha girmeyin.

Burada kimsenin inancının sorgulanmadığı, kimseye karışılmadığı, günah sevap tartışılmadığı yüzlerce kez söylendi. Neden anlamak istemiyorsunuz acaba ?

margarita

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu sitede bulunmamızın nedeni belli ,benim anlamadığım hem günah diyorsunuz ve bu siteden de kopamıyorsunuz hepimiz erişkin insanlarız neyin doğru ve yanlış olduğunu herkes biliyordur. Ne yazıkki her formda günah sevap konusu işleniyor bunlarla değilde bilgi sahibi olduğunuz konular varsa lütfen onlar hakkında konuşun. Kimseyi kırmak istemiyorum bu konuda fakat formların yarısı bunlarla dolu. Unutmayın lütfen burası büyü okulu .

cennet626

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.ben okadar zor durumdayım ki bi bilseniz.mesajlarımı okuyanlar biliodur belki.ben sewgilimle ayrıldım.nişanlım daha doğrusu.ben onun için çok şeyden vazgeçtim.okulumdan vazgeçtim.bağlandım ona.neyse.sonra ben okuldan ayrıldığım için onu suçladım.soğudu benden.ayrıldı.3 aydır ayrıyız.sewiodu beni.sonra büyü uygulaması yaptım.3 aydır kimse yoktu hayatında 3 gündür var.benim gıcık olduğum kızla birlikte.bana yardım edin bana tekrar dönmesini istiyorum.çevreme rezil olucammm.lütfen.şimdiden teşekkürler
Aşk yada muhabbet büyüsü ile kişiyi geri getirip bağlayabilirsin.Fakat bu uygulamaları devamlı tazelemen gerekir.

denisarda

Kayıtlı Üye
Olumlu ya da olumsuz cevaplar için teşekkürler.Herkesin fikrine saygı duyuyorum.Ben yardım istedim.Büyünün kötülük için kullanılmadığı sürece yanlışbişey olduğunu düşünmüyorum.Benim niyetim zarar vermek değil.Bişey daha var ben dedim; her yardıma açığım.Yani büyü değil havasta olabilir.Enerji de olabilir.Doğal fikirlerde olabilir.Ben sadece yardım istedim büyü değil...Her fikrede açığım.Şuan naptığımı da söliyim.Yaptığım büyüyü iptal edip yenibir yol arıyorum.Teşekkürler!!!

denisarda

Kayıtlı Üye
Size inadından yapıyorsa siz de başkasıyla çıkın ona inat. Bakalım o zaman inadını sürdürecek mi? Yani eminseniz size inadından yaptığına.
denedim dediğini hemde arkadaşıyla.kızın fotosunu koymuştu msn sine kaldırmış onu ve benide silmiş.bu iyimi kötümü?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

Degerli arkadasim sirf ona inat icin baskasiyla cikmasi bence cok,yanlis.sevilen geri dönmek istese bile dönmez.Güveni sarsilir.bence bir iliskide önemli olan üc unsur,Güven,sevgi ve saygidir.
güven olmazsa hic biri olmaz,bitmis demektir.Ama bu benim görüsüm.:willy_nilly::willy_nilly:

denisarda

Kayıtlı Üye
Degerli arkadasim sirf ona inat icin baskasiyla cikmasi bence cok,yanlis.sevilen geri dönmek istese bile dönmez.Güveni sarsilir.bence bir iliskide önemli olan üc unsur,Güven,sevgi ve saygidir.
güven olmazsa hic biri olmaz,bitmis demektir.Ama bu benim görüsüm.:willy_nilly::willy_nilly:
peki sence tekrar kazanılabilirmi bu 3 şey?