Cinim bana öpücük yolladı(şaka değil kesinlikle gerçek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün sadece birkaç saat önce yaşadığım olayı sizle paylaşmak istiyorum.Forumumuzda daha önce cin çağırma konularında yazmış olduğum gibi uykudan uyanırken ismimi bana birinin fısıldaması,yüksek biryerden düşüyor hissine kapılmam,arı vızıltıları gibi sesler duyduğumu söylemiştim.Hatta Urumla bile görüşmüştüm bu konuda.Saat 12:00 civarlarında uyumuştum tam uyanırken(ki bu sesler hep uykudan uyandığım sırada kulağıma geliyor)önce geneismimi kulağıma fısıldadı sonra da öpücük evet bana öpücük gönderdi.Gülermisin ağlar mısın?Bakalım başımıza daha neler gelicek.

Foras

Kayıtlı Üye
Olay gerçekte olabilir ama bir psikologa görünmenizi tavsiye ediyorum . Eğer bir tedavide bulunamazlar ise o zaman yaşadığın olayda gerçekten doğa üstü bir varlığın rolü var demektir .

Yakaza

Kayıtlı Üye
Olur kendime dikkat ederim.ama psikologluk bir durumun olduğunu
düşünmüyorum.Urumun 2008de yazmış olduğu cin musallatı belirtilerini(doğa üstü varlıklar bölümde bakabilirsiniz)yaşayınca pm atmıştım oda bu yaşadıklarımı doğruladı.Bende yaşadıklarımın cinlerden kaynaklandığını düşünüyorum.Ama "öpücük" olayını ilk defa bugün yaşadım.Kesinlikle iletişime geçmem lazım.Yakında forumda yazıcam sonuçları.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Katılıyorum. Çok uğraşıp çok düşünüyorsunuz. Konularınız hep bu yönde. Tedavi şart. İyi Forumlar..

Tedavilik bir durumum yok.Aklım başım yerinde çok şükür.Zaten amacım kurtulmak değil iletişime geçmek 1-2 güne kalmaz foruma yazıcam.

canmert196

Kayıtlı Üye
Tedavilik bir durumum yok.Aklım başım yerinde çok şükür.Zaten amacım kurtulmak değil iletişime geçmek 1-2 güne kalmaz foruma yazıcam.

siz uyanırken görüyosunuz yani cok gevşemiş rahatlamıs bir haldeyken meditasyonla rahatlatın kendınızı sonra ve o varlıgın geldıgını ımgeleyın ve saygılı bır sekılde davet edin

Yakaza

Kayıtlı Üye
siz uyanırken görüyosunuz yani cok gevşemiş rahatlamıs bir haldeyken meditasyonla rahatlatın kendınızı sonra ve o varlıgın geldıgını ımgeleyın ve saygılı bır sekılde davet edin

Evet tam uykudan uyanırken başıma geliyor,hayatımda hiç meditasyon yapmadım hatta meditasyon yapmayı bilmiyorum bile ancak sadece meditasyon ve imgelemekle geleceğini sanmıyorum doğrusu

berula

Kayıtlı Üye
Aynısı bana da oluyor dokunmalar, öpmeler, ismimi sormalar söylemeler vs.. Bence tedavilik bir durum yok rahatsız değilseniz tabi. Ki rahatsızlık değil, aksine iletişime geçmek istiyormuşsunuz. Sanırım başarılı da olacaksınız. Benim bu konular hakkında pek bilgim yok fakat tek temennim oyunu kuralına göre oynamanız.

Not: Öpücük gönderiyorsa sorun yok demektir :)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Aynısı bana da oluyor dokunmalar, öpmeler, ismimi sormalar söylemeler vs.. Bence tedavilik bir durum yok rahatsız değilseniz tabi. Ki rahatsızlık değil, aksine iletişime geçmek istiyormuşsunuz. Sanırım başarılı da olacaksınız. Benim bu konular hakkında pek bilgim yok fakat tek temennim oyunu kuralına göre oynamanız.

Not: Öpücük gönderiyorsa sorun yok demektir :)

Bencede korkulacak bir durum yok.Zaten sanki o benimle iletişime geçmek istiyo ve sabırsızlanıyor gibi devamlı beni dürtüyor.Önceki mesajlarımda da yazdım.İletişim kurmayı denicem yakında foruma yeni konu açıcam.Ancak oyunu kuralına göre oynamaktan kastettiğiniz nedir?

berula

Kayıtlı Üye
Bencede korkulacak bir durum yok.Zaten sanki o benimle iletişime geçmek istiyo ve sabırsızlanıyor gibi devamlı beni dürtüyor.Önceki mesajlarımda da yazdım.İletişim kurmayı denicem yakında foruma yeni konu açıcam.Ancak oyunu kuralına göre oynamaktan kastettiğiniz nedir?

Dediğim gibi bu konularla alakalı pek bir bilgim yok fakat demek istediğim önleminizi alın başınız ağrımasın. Bir çoğumuzun görmediği bilmediği varlıklar olduğu için karşısında çaresiz kalabiliriz. İlerde sorun yaşamamanız için bütün önlemlerinizi alın. Hatta bence sabırsızlık değil büyük ölçüde sabır göstererek okuyun oldukça donanımlı olun ve ne yapacağınızı bilin (iyi ve ya kötü bir durumda) ki atacağınız adım örneklerini okuduğumuz gibi aksi bir duruma dönüşmesin. Tek temennim budur.

Fakat dediğim gibi ılımlı yaklaşıyorsa sorun olduğunu düşünmüyorum. Umarım bundan sonrasıda böyle gider. Nasıl davranacağınızı bilin ve uygulayın yeter :)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Temennibiz için sağolun ama nasıl korunabilirim bende bilmiyorum.Benimde cinlerle ilgili parça parça bilgilerim var onları toplayıp bir bütün yapmam lazım.

berula

Kayıtlı Üye
Temennibiz için sağolun ama nasıl korunabilirim bende bilmiyorum.Benimde cinlerle ilgili parça parça bilgilerim var onları toplayıp bir bütün yapmam lazım.

Bence hiç acele etmeyin tam donanımlı bilgilerinizle hareket edin. İnternet bilgi denizi gibi yalan yanlış her türlüsü var fakat siz doğrusunu çekip alabilirsiniz. Benim tavsiyem deneyimlileri dinleyin ve onlardan yardım alın. Sanırım amacınız bir kez gelmesi değil, arkadaşlık gibi bir bağ kurmak istiyorsunuz. Sıkı bilgilerle adım atarsanız onu kaybetmezsiniz de. Yoksa zarar vermesi bir kenara, sadece bir kez gelir ve gider amacınıza ulaşamazsınız.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bence hiç acele etmeyin tam donanımlı bilgilerinizle hareket edin. İnternet bilgi denizi gibi yalan yanlış her türlüsü var fakat siz doğrusunu çekip alabilirsiniz. Benim tavsiyem deneyimlileri dinleyin ve onlardan yardım alın. Sanırım amacınız bir kez gelmesi değil, arkadaşlık gibi bir bağ kurmak istiyorsunuz. Sıkı bilgilerle adım atarsanız onu kaybetmezsiniz de. Yoksa zarar vermesi bir kenara, sadece bir kez gelir ve gider amacınıza ulaşamazsınız.

evet devamlı bağ kurmak istiyorum.Ama bana yardım edecek çevremde kimse yok ne yazıkki

berula

Kayıtlı Üye
Forumda bu tarz konularla ilgilenen arkadaşlardan bilgi alın yardımcı olurlar bence. Başarılar :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Bence gelecek çünkü bu mussallat durumu soz konusu zaten o sizi istiyo sizde onu istediğinizde ve rahatlama soz konusu oldugunda gelicek

Yakaza

Kayıtlı Üye
Yarın gece sabaha karşı denicem.Hatta cep telefonumun kamerasıyla çekicem birşeyler olursa videoyu foruma eklerim.

Helo

Banlı Kullanıcı
Şimdi dostum herkes herkese öpücük yollamaz.Bulmuşun fırsatı sende ona yolla.Hem ne gurur yapar ne de naz.Ne yapcan insanla bulmuşun kaçırma derim bak.Lau bana niye böyle genç bir kız cin musallat olmuyor?O bana musallat olsun bak ben bi daha bırakıyor muyum onu?:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...