Ölen nişanlısı ile evlendi(Gerçektir)

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
Pattayadailynews internet sitesinin haberine göre, 28 yaşındaki Chadil Deffy, 10 yıldır beraber olduğu nişanlısı Sarinya Kamsook ile evlilik hazırlıkları yaparken, 29 yaşındaki kız trafik kazasında yaşamını yitirdi.

En büyük isteğinin nişanlısıyla evlenmek olduğunu belirten Deffy, kazadan dört gün sonra Kamsook'un gelinlik giydirilmiş cesediyle ülkenin kuzey doğusundaki Surin vilayetinde bir Budist tapınağında evlendi.

Kamsook'un beyaz tül eldiven giydirilmiş eline nikah yüzüğünü takan Deffy, "Aşkımız çok büyüktü. Ancak olacakları değiştiremeyiz. Bugün en büyük arzumu yerine getiriyorum. Ruhlarımız sonsuza dek birleşti" dedi.

Bir televizyon kanalı tarafından görüntüleri yayımlanan düğünün fotoğraflarına Deffy facebooktaki sayfasında da yer verdi.

Düğünün ardından gelin defnedildi.

Not: Alıntıdır

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Gazetede resmini gördüm.. Bildiginiz bir ölüyü, buz gibi bir teni öperken cekilmis. Ne aci bir durum.. Tesekkürler sayin GabrieL. :)

berula

Kayıtlı Üye
Çok ilginç. Sanırım resmi bir nikah değildi çünkü bunun yasal olduğunu düşünmüyorum.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Iste o resimler..

a.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Kızda güzel olsa bari :p
Aşkında fazlası zarar ..

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Kızda güzel olsa bari :p
Aşkında fazlası zarar ..

Güzelligi gec simdi onun gözünde güzel olabilir aa. :D
Benim icimi acitan kiz.. Cesedi sismis durumda. Adam yüzügü takarken ki resimde cok belli oluyor. Bir ölünün disarida o sekilde birakilmasi.. Cok yazik.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
Evet, benimde dikkatimi çekti fakat ruhu alındığına göre dış görünüşüde bir ifade etmez..

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
Düğünden sonra defnedilmiş zaten.Düğünde havalı bişeye benzemiyor :D 30 dk anca kalmıstır dışarda.Yeter acıma :D

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Fakat adam icin anlami büyük ve aci dolu.. Ahh ah dünya hic kimseye kalmiyor.. Tamam yeter bu kadar. :D

Katarina

Kayıtlı Üye
Güzelligi gec simdi onun gözünde güzel olabilir aa. :D
Benim icimi acitan kiz.. Cesedi sismis durumda. Adam yüzügü takarken ki resimde cok belli oluyor. Bir ölünün disarida o sekilde birakilmasi.. Cok yazik.

Evet parmakları şiş kolunda morluklar var;bir de güzel makyaj yaptırmış allığı bile var.Hay allahım ya sen kimseyi akıldan yoksun bırakma.Çok zor.Böyle saçma sapan durumlar çıkıyor ortaya.

Şimdi bu adam gerçekten evli olduğunu da iddaa eder ömrünün sonuna kadar.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Evet parmakları şiş kolunda morluklar var;bir de güzel makyaj yaptırmış allığı bile var.Hay allahım ya sen kimseyi akıldan yoksun bırakma.Çok zor.Böyle saçma sapan durumlar çıkıyor ortaya.

Şimdi bu adam gerçekten evli olduğunu da iddaa eder ömrünün sonuna kadar.

Onun icinde zor ama ya. Düsünsenize 10 yillik nisanlinizi kaybediyorsunuz.. Birde onun öncesi vardir, eder 12-13 yil. Kafayi yediyse eger normal oldugunu düsünüyorum. :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Onun icinde zor ama ya. Düsünsenize 10 yillik nisanlinizi kaybediyorsunuz.. Birde onun öncesi vardir, eder 12-13 yil. Kafayi yediyse eger normal oldugunu düsünüyorum. :)

Ben zor değil aksine çok daha basit olduğunu düşünüyorum.Neden derseniz; 12 13 yıllık bir yaşanmışlık var ortada.İnsan anılarla da gayet güzel yaşar.Zaman da az değil.2 yıl 3 yıl olsaydı belki çok daha zordu.

Ya da çok aşık olduğu birini hiç bir şey yaşayamadan erken kaybetmiş olsaydı...

Bunlar zamanla da ölçülemeyebilir aslında.Kimse kimsenin aşkını ölçemeyebilir.

Fakat olayın geneli saçma.Dünya'da bunu kimse yapmamış;ben yapayım dedirten cinsten.Kaldı zaten nişanlısıymış.Kimse ölen için 'o benimdir'' diyemez zaten bu adamla nişanlı.Sahiplenmekse sahiplenmiş.

Ben mantıklı bir yaklaşım bulamadım bu olaya :D

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Ben zor değil aksine çok daha basit olduğunu düşünüyorum.Neden derseniz; 12 13 yıllık bir yaşanmışlık var ortada.İnsan anılarla da gayet güzel yaşar.Zaman da az değil.2 yıl 3 yıl olsaydı belki çok daha zordu.

Ya da çok aşık olduğu birini hiç bir şey yaşayamadan erken kaybetmiş olsaydı...

Bunlar zamanla da ölçülemeyebilir aslında.Kimse kimsenin aşkını ölçemeyebilir.

Fakat olayın geneli saçma.Dünya'da bunu kimse yapmamış;ben yapayım dedirten cinsten.Kaldı zaten nişanlısıymış.Kimse ölen için 'o benimdir'' diyemez zaten bu adamla nişanlı.Sahiplenmekse sahiplenmiş.

Ben mantıklı bir yaklaşım bulamadım bu olaya :D

Aslinda dogru olabilir dediginiz sayin Katarina.
Ölü nisanlisini kullanarak dünyada bir ilke imza atmak istemis olabilir. Fakat bu cok acimasizca geliyor bana. Yapmaz bence dogru olamaz. :D
Benim merak ettigim nokta su:
10 yil nisanli kalmak sacma degil mi? Neden bir an evvel evlenmemisler.
Ben olsam 3 yildan fazla nisanli kalamam. 3 yili birakin 2 yil yeterli. :D