amacım öğrenmek

amadeusxx

Kayıtlı Üye
ben ramazan ayında Suudi Arabistan daki şeyhulislamın 9 halifesinden biri ile tanıştım kendisi ile yaptığım sohbetlerde bana devamlı suretle namaza yönelmemi ve benim çok ii bir müslüman olabilceğimi Allahın sevgili kullarından olduğumu söyledi.. Ben kendisine 3 harfli varlıkları çok merak ettiğimi ve görmek istediğimi söylediğimde kendisinin belli zamanlarda onlarla sohbet yaptığını ve istersem karanlık bir alanda banada sohbet esnasında ona katılabileceiğimi söyledi... sonra aynı ramazan ayı içinde yaptığımız bir sohbette bana bir a4 kağıdına bişeyler yazdı ve bunun çok etkili bir mühür olduğundan bahsettii. ben hala 3harflileri görmek istediğimden olsa gerek o sohbetimizde elini alnıma koyarak bir dua okudu daha sonra temiz bir şeyi yere serdidip ben diz üstü çökerek elinin kafama koyarak yaklaşık 5 dk boyunca bir dua okudu. ve yazdığı mühürü bana verdi. bir rüya görmem gerektiğini o rüyayı gördükten sonra bana yazdığı başka bir kağıtta ki içinde ya hennan ve ya mennan isimleriin olduğu birşey yazdı... bunu yaptığımda 4 adet hizmetlilnnin emrime gireceğini söyledi..ve bunlardan tamamen kurtulmak istediğimde Ya ..... himmet et deyip bana verdiği mührü denize attığımda eski hayatıma devam edebileceğimi söyledi.....bu doğru olabilir mi?
ve o günden sonra zaman zaman garip şeyler yaşıyorum...

atasar

Kayıtlı Üye
cinler garip derecede cıvık ve yalancı yaratıklardır pek hizmet alabilecegini sanmıyorum sözünden çıkmadıkları insanlar var tabiki ama bunun için güçlü ilim gerekir bagışlayın eleştirmek için yazmıyorum bunları bu konudan çok muzdaribim nacizane fikrimi söylemek istedim esen kalın .

Guven

Kayıtlı Üye
Forumda Şeyhulislamın üstünde bilgisi olan veya onu teyid edecek kapasitede biri olduğunu sanmıyorum.
Doğruluğundan neden şüphe ediyorsunuz? iptalini de vermiş size, deneyip görün.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Forumda Şeyhulislamın üstünde bilgisi olan veya onu teyid edecek kapasitede biri olduğunu sanmıyorum.
Doğruluğundan neden şüphe ediyorsunuz? iptalini de vermiş size, deneyip görün.

Aynen katılıyorum.Denemeden anlayamazsınız.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Neyi öğrenmek istiyorsun ki?Sonuca bakarak öğrenebilirsin.Ayrıca koskoca şeyhulislam halifesi ile konuştum diyorsun,ve onun uydurma bir ilim verdiğini mi düşünüyorsun?Ve sora sora cinleri nasıl göreceğini mi sordun?Nedense aklıma şu geldi;

stovven

Kayıtlı Üye
ilim ilim bilmektir,ilim kendin bilmektir.sen kendini bilmezsen ,bu nice okumaktır,

1-şeyhülislamın halifesi diyorsun ,bu gibi insanların yalan söylmesi düşünülmez hatta akıldan bile geçirilmez ama kimseyede güvenilmez.
2-cin görmek,insanın çakralarının açılması farklı bir boyut olan cinlerin görülmesi sana ne kata bilir,ne kazandırabilir bunu düşün,gerçekten görürsen mutlu olabilecekmisin.
3-cinlerin hristiyanı yahudisi müslümanı bunların iyisi kötüsü var ,sana olumsuz etki yapabilir , korunmasız ilişkiye girilmez..(önce koruyucu dualar,sonra çağırma duaları ve sabır )

sana çok güzel bir tavsiye yapmış,otur kalk dua et önemli olan imanın sağlam olmasıdır,imanını kurtar ,namazını cem et,
sana tavsiyemdir ,düşüncelerine saygı gösteriyorum...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşım biraz daha detaylı bilgi verirsen daha çok yardımcı olabiliriz

amadeusxx

Kayıtlı Üye
valla bugune kadar doğru dürüst bir mesaj yazmadım buraya neden hikaye olsun ister inanın ister inanmayın. ben bu olayı yazdım çünki çeşitli vefkler dualar safran mürekkebi vs malzemelerle yazılıyor. ayrıca görmem gereken bir rüya var henüz o rüyayı görmedim ve o rüyayı görmeden yapmamam için bana yemin ettirtdi. ilminden şüphem olduğu için değil bu konuda bilgim çok olmadığı ve bir aileye sahip olduğum için küçük bir kızım olduğu için yapmakta çekincem var...

stovven

Kayıtlı Üye
ey kardeş madem bu adam şeyhülislamın veliahtı ,ve madem sana böyle bir şey demiş,mevsiminden önce çiçek açmaz sabret bekle...
sen kendini düşün senin iyiliğin için demiştir belki bugün belki 1 ay belki 1 yıl sonra göreceksin rüyayı sabret şükret ,inşallah emeklerinin karşılıını alırsın...

Helo

Banlı Kullanıcı
Bak sana o suudi şeyhülİslamlığı hakkında birşey söyleyeyim.O şeyhülislamlık denilen şeyhülislamsızlığın kökeni emevilere yani muaviyeye dayanmaktadır.onlar Ehl-i Beyt'in(dedelerimin) hakkını yediler.Bu forumda o halifeden daha yetkili biri var.Evet Resulullah'ın 28.göbekten torunu.Ve o sana diyor ki bu tam bir yalan.Kandırmış seni.İstersen dene.Hiçbir işe yaramaz.Suudilerin bir Allah dediklerine inanın onun dışındaki hiçbir dediklerine inanmayın.Çünkü onlar hak gaspında bulundular.Bugün dahi bizden çekinirler.Resulullah'ın türbesini yıkmak isteyenlerden ne beklersiniz?Buraya gelirler,türbeli camide namaz kılmak istemezler ancak hertürlü fuhşiyata da açıktırlar.Bugünkü bozuk İslam anlayışı onların eseridir.Şimdi ister bana inanırsın istersen de ona...Onlara inanan Ahiret günü onlarla haşrolur bize inanan ise bizimle haşrolur.Hangimizle haşrolmak istiyorsan ona inan ve tabi ol.

Guven

Kayıtlı Üye
Aklı selim bir müslüman sadece Allaha ve onun elçisi olan Hz.Muhammede inanır. Diyanet başkanları müftüler veya şeyhülislama tapınılmaz.

Gerçekten peygamber efendimizin soyundan gelen biri hiç tanımadığı bir islam alimi hakkında yalancı vs diyorsa o şahsının talihsizliğidir.

Ahiret günü kimin nerede olacağını tayin edecek kadar kafanız karışmış belliki, bunu ne ehli beyt nede şeyhülislam bilir. Kimse yetkiden bahsetmemişken kendinizi dini açıdan en yetkili olarak tanıtmanızın kaygı vereci olduğunu düşünüyorum. Lütfen olmadık konuları çarpıtarak mezhep çatışmasına dönüştürmeyin.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bak sana o suudi şeyhülİslamlığı hakkında birşey söyleyeyim.O şeyhülislamlık denilen şeyhülislamsızlığın kökeni emevilere yani muaviyeye dayanmaktadır.onlar Ehl-i Beyt'in(dedelerimin) hakkını yediler.Bu forumda o halifeden daha yetkili biri var.Evet Resulullah'ın 28.göbekten torunu.Ve o sana diyor ki bu tam bir yalan.Kandırmış seni.İstersen dene.Hiçbir işe yaramaz.Suudilerin bir Allah dediklerine inanın onun dışındaki hiçbir dediklerine inanmayın.Çünkü onlar hak gaspında bulundular.Bugün dahi bizden çekinirler.Resulullah'ın türbesini yıkmak isteyenlerden ne beklersiniz?Buraya gelirler,türbeli camide namaz kılmak istemezler ancak hertürlü fuhşiyata da açıktırlar.Bugünkü bozuk İslam anlayışı onların eseridir.Şimdi ister bana inanırsın istersen de ona...Onlara inanan Ahiret günü onlarla haşrolur bize inanan ise bizimle haşrolur.Hangimizle haşrolmak istiyorsan ona inan ve tabi ol.

Bak helo burası dini bir forum değil.Herkes senin gibi şii olma zorunda da değil.Sen hep konuları dini yönlere çekmeye çalışıyosun.Böyle giderse ban yersin.Suudiler vehhabi mezhebindendir.Vehhabiliğe göre türbelere gitmek dua etmek,yardım istemek şirktir.İddia ettiğiniz gibi Hz.Muhammed'in türbesi yıkma gibi bir düşüncesi varsa o türbe gibi olmasın diye yıkmak istemiştir.Hz.Muhammed bir araptı.O da arabistan topraklarında doğru neden Hz.Muhammed'e kötülük etmek istesinler ki.Burdan modlara sesleniyorum bu arkadaşı uyarın.Çünkü hep böyle yapıyor.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Helo sen bakma onlara forumda çok fazla İslam düşmanı var neyse konumuza dönelim bu veliaht sana bundan eminmisin falan diye birşey sormadımı yani sen istedin oda direk bu işlemlerimi yaptı ve son olarak dediği rüyayı gördünmü ?