Bir kaç soru

gümüş

Kayıtlı Üye
Aklımdaki 3 ayrı soru için açtım konuyu,çok önemli değiller ama cevaplamama yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bunu yaşça büyüğüm bir insandan duydum. batı ülkelerden birisinde seneler evvel ezoteri ile ilgili bir gruba takılmış. Kullandığı cümle cin yarattım ! olunca dikkatimi çekti.
a) Cin yaratmaktan kastedilen nedir ? Bildiğimiz yoktan var yapmak mı başka şey mi ? ( Ona sordum ama cinimi yarattım dedi, başka da konusmak istemedi )
b) O yaratttığı cini bir süre sonra serbest bırakması lazımmış ama o bunu yapmamış ve sonra da felc gecirmis. Bundan dolayı fiziksel hasar vardı tanıştığımızda ( belki ondan konusmak istemiyor bilmiyorum) Herneyse cinler için bir süre sonra serbest bırakmak lazım olayı ve ayrıca burada hep psikolojik arazdan bahsediyoruz ama böyle felc yapma olayı var mı ? Süreç nasıl işliyor ?

2-Bu sorum epeydir aklımda ama erteliyorum. Siyah gölge halinde ucan seylerin anlamı ne? Gölge olarak kuş, kelebek, ne bileyim güve yada pervane gibi havada bir anda uçuyor yani gercek gibi ama sonra bir anda yok oluyor ? Yanılsama vb diyeceğim ve demeye de meyilliyimdir aslında, ama mesela gecenlerde üstüste oldu yani nasıl söyleyeyim gölgesi okudugum kitaba düsüyor gercek gibi odada dönüyor. Ama sonra yok ?

3- Bir de üfleme gibi yüze, alna çarpan serinlik ? Açık havada ya da pencereden kapıdan diyeceğim ama hep kapalı yerde, her yer kapalı yada bir yer acık olsa geldiği yön ters. Bazen dalga gibi sarıyor

Her bir sorum için çok önemli diyemeyeceğim ama tekrarladığında merak ediyorum ne? Ve soru gelirse diye söyleyeyim, hayır rahatsız olmuyorum.Ama merak ediyorum. Netten daha evvel aradım ve yabancı sitelerde gölge kuşlara tesadüf ettim, cok benzer anlatımlarla karsılastım ama oradaki yanıtlar da tabii kesinlik icermiyor ve bizim literatürde karşılığı var mı ? Ve üfleme- serinlik çarpmasına henüz bir yerde tesadüf etmedim.

Teşekkürler

Yakaza

Kayıtlı Üye
Aklımdaki 3 ayrı soru için açtım konuyu,çok önemli değiller ama cevaplamama yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bunu yaşça büyüğüm bir insandan duydum. batı ülkelerden birisinde seneler evvel ezoteri ile ilgili bir gruba takılmış. Kullandığı cümle cin yarattım ! olunca dikkatimi çekti.
a) Cin yaratmaktan kastedilen nedir ? Bildiğimiz yoktan var yapmak mı başka şey mi ? ( Ona sordum ama cinimi yarattım dedi, başka da konusmak istemedi )
b) O yaratttığı cini bir süre sonra serbest bırakması lazımmış ama o bunu yapmamış ve sonra da felc gecirmis. Bundan dolayı fiziksel hasar vardı tanıştığımızda ( belki ondan konusmak istemiyor bilmiyorum) Herneyse cinler için bir süre sonra serbest bırakmak lazım olayı ve ayrıca burada hep psikolojik arazdan bahsediyoruz ama böyle felc yapma olayı var mı ? Süreç nasıl işliyor ?

2-Bu sorum epeydir aklımda ama erteliyorum. Siyah gölge halinde ucan seylerin anlamı ne? Gölge olarak kuş, kelebek, ne bileyim güve yada pervane gibi havada bir anda uçuyor yani gercek gibi ama sonra bir anda yok oluyor ? Yanılsama vb diyeceğim ve demeye de meyilliyimdir aslında, ama mesela gecenlerde üstüste oldu yani nasıl söyleyeyim gölgesi okudugum kitaba düsüyor gercek gibi odada dönüyor. Ama sonra yok ?

3- Bir de üfleme gibi yüze, alna çarpan serinlik ? Açık havada ya da pencereden kapıdan diyeceğim ama hep kapalı yerde, her yer kapalı yada bir yer acık olsa geldiği yön ters. Bazen dalga gibi sarıyor

Her bir sorum için çok önemli diyemeyeceğim ama tekrarladığında merak ediyorum ne? Ve soru gelirse diye söyleyeyim, hayır rahatsız olmuyorum.Ama merak ediyorum. Netten daha evvel aradım ve yabancı sitelerde gölge kuşlara tesadüf ettim, cok benzer anlatımlarla karsılastım ama oradaki yanıtlar da tabii kesinlik icermiyor ve bizim literatürde karşılığı var mı ? Ve üfleme- serinlik çarpmasına henüz bir yerde tesadüf etmedim.

Teşekkürler

1)Herşeye sadece Allah yaratır.Onun yapmış olduğu cin çağırmak olabilir.Cini serbest bırakma gibi birşey olamaz.Nasıl elinde tutabilir ki?Felci bu yüzden geçirmiş olamaz.Çünkü cinlerle irtibat kuran her kişide buna benzer durumlar ortaya çıkardı.

2)Gölgesinin kendisi takip ettiğini düşünmek cin musallatı belirtisidir.Eğer gerçekten gölgeler görüyosanız cinler olabilir.

3)o üfleme dediğinizde onların size vesvese vermesi olabilir.

S

SoNoL

Bu üfleme ve serinlik bende de oluyor, gerçekten bilgisi olan bir arkadaşın cevabını merakla bekliyorum.
Gölgeler ve sesler...onlar da var.
Belli bir tecrübe ve olgunluk gerektirdiğine inandığım için, farklı bir boyutta açık kapım varsa dahi şimdilik aralamayı düşünmüyorum.
Hani olurya, arkadaşların ilk soracağı soru ''Cin çağırdınızmı'' olabileceği için peşinen yanıtladım; hayır böyle bir çabam olmadı.
Sevgili Gümüş arkadaşımızın sorduğu soru ve konuyla alakalı olabileceğini düşündüğüm için bende buraya yazdım, teşekkürler.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sn Yakaza, teşekkür ederim, yaratmak kelimesinde takılma nedenim de söylediğiniz gibi yoktan nasıl var etmek yani ? kısmına takılmamdan kaynaklı , belki dilden dile tercüme ederken ortaya çıkmış bir söyleme şekli olabilir diye de düşündüm, ama serbest bırakmam lazımdı bırakmadım kısmında cok ciddiydi. Belki pazarlık deniyor iletişimde üstüne düşeni yapmadı da bir olasılık aslında, ama belki doğu-batı uygulamalarında farklılıklar var, bilmiyorum ki ben de :(

Sn Sonol, üfleme sizde de oluyor kısmında bir tür iç rahatlık yaşadım desem bana gücenmezsiniz değil mi :) Yani nasıl hissediyorsunuz bilmiyorum tabi, ve böyle söylemem belki ayıp oldu ama, başka kimsede okumadım, bana mı geliyor ben mi sanıyorum falan oluyor insan bazen :D

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
1.soruya mahsuben;
Yarattıkları cinden ziyade,tulpa olabilir.Tibet rahiplerinin böyle çalışmaları olduğu biliniyor.
Diğer olasılık le gollum olabilir.Bu da yakın zamanda şeytana taparların bir çalışması olarak bilinir.Illuminati Vol2 belgeselinde bu ele alınıyor.Detayları olduğu için buraya yazmak zor olacaktır.İzlemeni tavsiye ederim.

S

SoNoL

Sn Yakaza, teşekkür ederim, yaratmak kelimesinde takılma nedenim de söylediğiniz gibi yoktan nasıl var etmek yani ? kısmına takılmamdan kaynaklı , belki dilden dile tercüme ederken ortaya çıkmış bir söyleme şekli olabilir diye de düşündüm, ama serbest bırakmam lazımdı bırakmadım kısmında cok ciddiydi. Belki pazarlık deniyor iletişimde üstüne düşeni yapmadı da bir olasılık aslında, ama belki doğu-batı uygulamalarında farklılıklar var, bilmiyorum ki ben de :(

Sn Sonol, üfleme sizde de oluyor kısmında bir tür iç rahatlık yaşadım desem bana gücenmezsiniz değil mi :) Yani nasıl hissediyorsunuz bilmiyorum tabi, ve böyle söylemem belki ayıp oldu ama, başka kimsede okumadım, bana mı geliyor ben mi sanıyorum falan oluyor insan bazen :D
Evet rahatlama, ferahlık. Hani çok sıcaktır hava aniden serin bir meltem eser ve rahatlarsınız, hoşunuza gider. Öyle bir duygu benim hissettiğim.

gümüş

Kayıtlı Üye
1.soruya mahsuben;
Yarattıkları cinden ziyade,tulpa olabilir.Tibet rahiplerinin böyle çalışmaları olduğu biliniyor.
Diğer olasılık le gollum olabilir.Bu da yakın zamanda şeytana taparların bir çalışması olarak bilinir.Illuminati Vol2 belgeselinde bu ele alınıyor.Detayları olduğu için buraya yazmak zor olacaktır.İzlemeni tavsiye ederim.

Bakacağım, teşekkür ederim :)

Sn Sonol,
Tam olarak tarif ettiğiniz gibi ve ayrıca birşey dalga halinde dokunuyo gibi oluyor mu ? Ama güzel bir his, odayı ya da olduğunuz oturduğunuz yeri saran güven veren biraz da neşeli bir şey gibi ?

S

SoNoL

Bakacağım, teşekkür ederim :)

Sn Sonol,
Tam olarak tarif ettiğiniz gibi ve ayrıca birşey dalga halinde dokunuyo gibi oluyor mu ? Ama güzel bir his, odayı ya da olduğunuz oturduğunuz yeri saran güven veren biraz da neşeli bir şey gibi ?

O çok oluyor, sevinçli bir enerji olarak algılıyorum. Mutlu oluyorum.
Hayata pozitif bakış açım dan diye hep değerlendirmişimdir.
Söyle sevgili Gümüş :) gözüm toprağamı bakıyor ...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar

Bu üfleme ve serinlik bende de oluyor, gerçekten bilgisi olan bir arkadaşın cevabını merakla bekliyorum.
Gölgeler ve sesler...onlar da var.
Belli bir tecrübe ve olgunluk gerektirdiğine inandığım için, farklı bir boyutta açık kapım varsa dahi şimdilik aralamayı düşünmüyorum.
Hani olurya, arkadaşların ilk soracağı soru ''Cin çağırdınızmı'' olabileceği için peşinen yanıtladım; hayır böyle bir çabam olmadı.
Sevgili Gümüş arkadaşımızın sorduğu soru ve konuyla alakalı olabileceğini düşündüğüm için bende buraya yazdım, teşekkürler.

arkadaşını sorusunu yanıtlamak isterim bu anlattıklarınız bendede oluyor du sebebini kendim çözdüm öncelikle üflemeleri bende felç etkisi gibi bir uyuşukluk veriyordu bu olayda genelde yanımda bir yakınım veya aileden birisi olur oldugu zaman oluyordu ve amacı beni yanımdaki arkadaşıma kafayı yedigimi düşündürücek ve etrafımdaki insanları uzaklaşdırmak için yapdıklarını biliyorum eger ben bu duruma düşersem yardım edicek kimse olmayacak ve istedikleri gibi beni korkutup aklımı kaybettmemei istiyorlar ayrıca benim yanıma geldiklerinde soğuk buz gibi bir rüzgar esiyor ve 2 dakkika içinde kendini belli edicek şekilde haykırıyordu ıslık çalıyor kahkalar atarak benimle alay ediyorlardı ve beni çıldırtıp onlarla konuşmamı istiyorlardı böyle yapınca onları ben gördügüm için yanımdaki insan benim aklımı kaçırdıgımı düşünerek benimle irtibatlarını kesmelerini saglamakdı ayrıca dedikleri bir sözü aynen aktarıyorum:istedigin kadar dua et sana kimse yardım edemez hani bak biz hala buradayız istedigimizi yapıyoruz ama senin allahın sana yardım etmiyor nerde güvendigin rabbin gelsin haydi hala anlamadınmı bizden kaçış yok sen ölene kadarda bize durmak yok ama öldügünde kurtulmayacaksın intihar eetigin için cehenneme atılacaksın orda daha kötü azap görüceksin kabul et senin kurtuluşun yok ne yaparsan yap biz her yerdeyiz o senin anne baba dedigin insanlar senin deli oldugunu düşünüyorlar artık dayanacak güçleri kalmayacak ve seni deliler hastanesine kapatıcaklar ve biz orda sana işkence edecegiz ve sen ölmek için yalvarcaksın."dediler bunları gerçekden yaşayan ve beni bu durumdan kurtaran RABBİM şahittir çekdiklerime arkadaşlar amaşükürler olsun şu an iyi durumdayım RABBİME ŞÜKÜR bu durumda olan arkadaşların bunların yalanlarına inanmamasını ve sabredip kurtulmasını ümit ediyorum ALLAH"IN SELAMI VE RAHMETİ ÜZERİMİZE OLSUN.

bendekiben

Elit Üye

Teşekkürler

Alına çarpan serinlik hissi bende de oluyor ama bilinçli bir şekilde oluyor.Yani enerji çalışması, nefes çalışması ,şifa alırken veya meditasyon yaparken sık karşılaştığım bir durum, sizde bu istek dışı gerçekleştiği için yorumlayamamış olabilirsiniz.Enerji(prana) akımlarını hissetmiş olmalısınız
Sinek gibi uçuşan gölgeleri bir sorunu ,sıkıntısı olan kişiye dua okurken veya şifa vermeye çalışırken görüyorum.Onun haricinde genelde bende siyah harici renkler den oluşan ve uçuşan ışık noktacıkları var.