Çakra İnisiyasyonu 4. Grup için duyuru!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz,
Çakra İnisiyasyonunda 4. grup oluşturulacaktır. İlk çalışma 27/02/2012 tarihinde başlayacaktır. Çalışmaların forumdan duyurusu yapılmaktadır, enerji okulu forumunu takip ediniz.

Çakra İnisiyasyonu ile ilgili bilgileri ise;
Çakra İnisiyasyonu Çalışma Planı - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu
Çakra İnisiyasyonu Nedir? - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu
konularında bulabilirsiniz.

İnisiyasyonun ilk çalışması 27/02/2012 tarihinde saat 23:00'de yapılacaktır. Çalışmaya katılmak isteyen "rep puanı 300'ün üstünde olan" ve
18 yaşından büyük olan üyelerimiz
Başvurularını - embriyo'ya; isim, anne ismi ve doğum tarihlerini özel mesajla bildirebilirler.
Özel mesaj başlığı olarak "Çakra İnisiyasyonu 4. Grup Çalışma Başvurusu" yazınız.
Katılacak arkadaşlara özel mesajla bilgilendirme yapılacaktır.

Çalışmalar pazartesi - çarşamba - cuma günleri hep aynı saatlerde ve toplam 7 çalışma olarak yapılmaktadır. Devamında 600 rep puanı olan üyelerimizin katılabileceği, aslında Çakra çalışmasının devamı olan Aura İnisiyasyonu yapılacaktır. Çakraya katılacak olanlar Aura başlayana kadar puanlarını arttırabilir.

Başvurular 26 Şubat akşamı 21:30 a kadar yapılabilmektedir.
Şimdiden hayırlı olsun, Urum'a teşekkürler...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Oluşturulacak 4. Grupla çalışma 27/02/2012 tarihinde başlayacaktır. Daha önce katılmış, ancak eksik çalışması olan üyelerimiz de yeniden katılabilirler:)

demonic

Kayıtlı Üye
Bu sefer kaçırmayacağım.hayırlı olsun şimdiden :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Grup zaten oluşturuldu, onların tekrar başvurmalarına gerek yok.
Ancak ertelendiği ve zaman olduğu için, gruba başka katılmak isteyen üyeler olursa 26 Şubat 21:30 a kadar başvuru yapabilirler.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Ayıptır sorması rep puanımızı nerden öğreniyoruz :D:)S)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Site henüz tamamlanmadığı için replerinizi göremiyorsunuz, ancak moderatörler görebiliyor.
Katılmak isteyenler gerekli bilgilerle birlikte bana başvurularını yapabilirler. + 18 yaş sınırını unutmayalım!!

parıltı

Kayıtlı Üye
Bende katılmak isterim..Embriyo kardeşim size özelden mi gönderilecek anne ,baba ....vs gibi bilgiler...Yani size mi göndericezBu uymlama uzaktan mı olacak?Bu uyumlama olduktan sonra bize katkıları ne olacak?Kusura bakmayın çok soru sordum.Reiki 1.ci aşamayı almıştı ,yaklaşık 3 ay önce..Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim,sevgiler..

Reiki 1.ci aşamayı aldım

ikbal1505

Guest
Bende katılmak isterim..Embriyo kardeşim size özelden mi gönderilecek anne ,baba ....vs gibi bilgiler...Yani size mi göndericezBu uymlama uzaktan mı olacak?Bu uyumlama olduktan sonra bize katkıları ne olacak?Kusura bakmayın çok soru sordum.Reiki 1.ci aşamayı almıştı ,yaklaşık 3 ay önce..Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim,sevgiler..

Başvurunuzu sayın embriyo adlı moderatöre yapacaksınız. İlk mesajda yazmış zaten nasıl ve hangi bilgileri göndereceğinizi. Sevgi ve ışıkla.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

Reiki 1.ci aşamayı aldım

Öncelikle ilk iletiyi iyice okumanızı önereceğim!! Rep puanınız yetersiz.
Birde Çakra İnisiyasyonu nedir? sorunuz için vereceğim linkteki dosyayı indirip, okuyunuz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15614-Çakra-inisiyasyonu-nedir

Ayrıca artık soldaki avatarlarınızın( resminizin) altında rep puanlarınız görülmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...