Yardıma ihtiyacım var !

gizem.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba siteyi uzun süredir(1 sene kadar) takip ediyorum... Her şey bu siteyi bulmamla başladı aradığım her şey, merak ettiğim her konuda bu siteden yardım alabiliyordum... Başkalarının rüyalarına girebilmek için ya habir esmasını zikretmeye başladım. Gece 3-4 gibi saati kurup okuyordum fakat bunları abdestsiz ve yatağımda yatar pozisyonda yapıyordum... Siteden dilekle ilgili bulduğum duaları da ( özellikle belli gün ve belli saatlerde okunanları) okuyordum sadece adet dönemlerimde okumuyordum. Bir gece 4 gibi arkadaşımla mesajlaşırken zifiri karanlıkta masamdan mavi havai fişek gibi ışıklar saçıldı 30 saniye sürdü korktum dua ettim... Bir süre okumaya devam ettim yine bir gece dua okudum sonra yattım saat 4e geliyordu esma da okumamıştım sadece dua okumuştum antreden babamın uykudan uyanmasına yetecek bir sesle yürüme sesleri duydum ritmik ve güçlüydü...

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Basarmak istediklerinizi dualar ile basradinizmi? Deydimi gelmelerine?

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Umarim varlik degildir sayin gizgizemzem. Peki neden baskalarinin rüyalarina girmek istediniz? :)

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
gelenler kim olabilir? peki işe yaradımı girebildin mi acaba rüyalara

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Soruyu göremiyorum yanliz.Görmüs oldugunuz yada söyle söyleyeyim gördügünüzü düsündügünüz "fenomenlerin" bu okumalarla baglantili olup olmadigini mi soruyorsunuz?
Evet gizem,habir esmasini yüksek sayilarda beli bir niyetle beli bir maksat icin okumusunuz.Okuma sayilari önemlidir,gereginden fazla okuyorsaniz ve malesef sizinde burda yapmis oldugunuz gibi Allahin rizasini kazanmaktan farkli maksatlar icin okuyorsaniz zarar görebilirsiniz.Okumanin semasi vardir kisinin ismi hesap edildikten sonra okuma günü ve saati ile birlikte (Burclar dikkate alinacak)okunulur.Gereginden fazla okuyacak olursaniz ya niyetine okudugunuz kisi yada okuyan yani siz zarar görebilirsiniz.Bunu umursamiyorsaniz en azindan evdeki daha dogrusu sizinle muhtemeleden ayni ortami paylasan Ailenizi düsünün,yapmis oldugunuz hatali okumalardan dolayi onlarin da zarar görme ihtimali vardir,bakin acik ve net olarak söylüyorum.Yinede siz bilirsiniz,hani rüyasina girmen ne kazandiracak sana?!

gizem.

Kayıtlı Üye
Tamamen merak amaçlıydı... Doğru düzgün araştırmadan denedim aslına bakarsanız bu olayların başlangıcı oldu... Daha sonra duvarlardan çıkan siyah ve gri sisler... Bana doğru yaklaşan ışıkla çizilmiş kadın mı erkek mi anlayamadığım sadece gözlerinin çok net olduğu bir yüz... Kulağıma öğlen vakti ismimin söylenmesi... Uyandığımda odamda başı sarıklı bi adamın volta atması... Camın tıklanması... Rüyamın içerisinde rüya gördüğüm korku dolu her gece bağırarak uyandığım rüyalar, artık rüyalarımda gerçekçi ve geleceğe dönük oldu. Ben sonradan anladım yaptığımın yanlış olduğunu. Sizden yardım istiyorum ne yapabilirim ? Gelenler nedir ? Zaten konuda belirttiğim okumaların hepsinde yasin ayetel kürsi nas felak vardı... Her gece yatmadan önce sağa dönüp 7 ayetel kürsi 3 ihlas 1 fatiha 7 nas okuyup salavat getirip istihfar ederek yatıyorum ama bunları yapınca yaşadıklarım daha da gerçekçi oluyor bunu sorduğumda duaların okunma sırasının da önemli olduğu söylendi siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

gizem.

Kayıtlı Üye
Ayrıca hem rüyamda hemde gözlerim açıkken gördüğüm perdenin havalanarak bana yaklaşması olayı var. Perdem desenli fakat bana yaklaşan perde desensiz. Ben bu olayı yaşarken perdenin arkasından bir ışık geliyor ayrıca kendimde olduğumdan da eminim konuşabiliyorum.

gizem.

Kayıtlı Üye
Çok fazla soru sorduğumu düşünüyorum ama inanın çaresiz kaldım. Forumda cinler haricinde insanlara zarar vermek isteyen başka varlıkların da olduğu yazılıyor. Acaba gelenler cin mi başka bi varlıkmıdır ?

gizem.

Kayıtlı Üye
Kimden yardım isteyeceğimi bilmiyorum bu konu hakkında en ufak fikri olan biri varsa yardım etsin lütfen...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Kimden yardım isteyeceğimi bilmiyorum bu konu hakkında en ufak fikri olan biri varsa yardım etsin lütfen...

Bu olayı yaşadığınızdan emin misiniz?Mavi ışık bir yerde okumuştum cinlerin görüntülerinden biridir diye ama siz havai fişek gibi yazmışsınız bununla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.Tıkırtı seslerini biliyorum ama koşma sesleri ilk defa duydum sizden.Size sormak istediğim;cinleri çok düşünüyo musunuz?Sadece okumakla alakasının olduğunu düşünmüyorum çünkü.

gizem.

Kayıtlı Üye
Bu olayı yaşadığınızdan emin misiniz?Mavi ışık bir yerde okumuştum cinlerin görüntülerinden biridir diye ama siz havai fişek gibi yazmışsınız bununla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.Tıkırtı seslerini biliyorum ama koşma sesleri ilk defa duydum sizden.Size sormak istediğim;cinleri çok düşünüyo musunuz?Sadece okumakla alakasının olduğunu düşünmüyorum çünkü.

Hayır dediğim gibi koşma değil ayağınızı sert bir şekilde yere vurarak yavaş ve tok adımlardan bahsediyorum ki tek duyan da ben değilim babam sese uykusundan uyandı. Mavi ışık havai fişekten kastım yavaş yavaş büyüyen bir ışıktan bahsediyorum ben esma uygulamalarını bile burdan yarım yamalak öğrendim cinler konusunda da bu olaylardan sonra araştırma yaptım ama mavi ışığı ilk sizden duydum.Camın tıklanmasına da benimle beraber babam da şahit oldu işte bu yüzden eminim hayal görmüyorum