Gördüğüm "sarı ışık" cin midir yada nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben birkaç aydır cin konularıyla ilgileniyorum.Bugüne kadar hiç görmediğim birşeyler görmeye,olaylar yaşamaya vaşladım.Anlam veremiyorum.Yatağa yattım tam uyuyacaktımki baş ucumda sarım ışık türünde ama duman gibi yaygın acaip birşey gördüm ama falza önemsemedim.Bu sabah karşı uyandım mutfağa gittim geldin koltuğun üzerinde gene aynı şey belirdi ve gene aynı şekilde yok oldu.Sizce ne olabilir halisilasyon yada kurgu olduğunu düşünmüyorum.

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Ruhani ,muhtemelen kendinizi cin davetlerine verdiginizden dolayi bütün negatif enerjileri evinize toplamisiniz, yanilgi da olabilir tabiki.Cin olabilir peri olabilir,görmedigim icin birsey söyleyemiyecegim ama cin peri muhabetine paralel olarak zuhur eden fenomenler ise muhtemelen cindir,enerjinden yararlanmaya gelmistir.muhabet etmek istiyordur hehe bilemem artik...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Acaip bişeydi.Tam anlatamıyorum ışık gibi parlak ama duman gibi yaygın iki gün üst üste görünce...Nedir bilemedim.

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Okumus oldugun dualarla zikirle dogrudan baglantili olabilir de olmayabilirde,azimetli kasemlerden uzak durmakta fayda var yanisira,ne tür "calismalarda" bulundugunu bilmedigim icin genel bir tavsiyede bbulunmak istedim...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Alakası yok ben cinlerle irtibatı çok farklı bir yolla yapıyorum;Öyle zikirle,birşeyler okumakla alakası yok en azından benim bildiğim.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ciddi olarak sordum sende işi sulandırıyosun.Bilmiyosan yorum yapma sadece soru sorduk konunun farklı yerlere çekilmesi istemiyorum başlıktada olduğu gibi gördüğüm sarı parlak ve duman gibi yaygın olan şeyin ne olduğuna cevap istedim.

muhsin iyi

Kayıtlı Üye
evet duman gibi demesi. doğruluyor. cinler madde aleminde öyle görünürler. al bakalım başına belayı.

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım ciddi olarak sordum sende işi sulandırıyosun.Bilmiyosan yorum yapma sadece soru sorduk konunun farklı yerlere çekilmesi istemiyorum başlıktada olduğu gibi gördüğüm sarı parlak ve duman gibi yaygın olan şeyin ne olduğuna cevap istedim.[/QUOTE
Bende ciddi olarak soruyorum,bilen birisi olarak,sen okumuyorsun etmiyorsun,yillardir kimsenin bilmedgi özel bir yönteme basvuruyorsun sanirim yoksa sende o Astral seyahatcilerdenmisin,bak arkadasim benim isi sulandirdigimfilan yok sen cok cok tecrübeli oldugundan ne kadar davetsiz misafir varsa etrafina toplamisin.Sormus oldugun sorunun cevabi bu olabilirde olmayabilirde....

Yakaza

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirteyim.Sizin "cep telefonuyla mı iletişim kuruyosun ?"sözü işi sulandırmak olduğun için yazdım.Hayatımda hiç astral seyahat yapmadım.Ayrıca cin çağırma konusunda tecrübeli değilim.

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
merhaba yakaza kardeş
gördügünün gerçekliğinden emin olacak tek kişi sensin dikkatini vermelisin
ben görebilmek için bir yıl ugrastım ama nafile sanslısın

bu arada alpha kardes verdigin cevap gercekten çok alaycı çirkin bir cevap olmus
ceple mi cagırıyorsun bunu yazmak sana ne kazandırdı merak ettim

sunuda dile getirmek istiyorum bir safadan sonra onlarla iletişime geçmek o kadar kolaylasıyorki sadece içimden geçirmek yeterli oluyor dua yada herhangi bir şeyin okunmasına gerek kalmıyor

Yakaza

Kayıtlı Üye
evet duman gibi demesi. doğruluyor. cinler madde aleminde öyle görünürler. al bakalım başına belayı.

Eğer öyleyse yaptıklarım işe yarıyor demektir.Çünkü onlarla iletişim kurmayı ilk ben istedim yoksa onlar başıma bela olmadı.Ayrıca korkmuyorum.

Yakaza

Kayıtlı Üye
merhaba yakaza kardeş
gördügünün gerçekliğinden emin olacak tek kişi sensin dikkatini vermelisin
ben görebilmek için bir yıl ugrastım ama nafile sanslısın

bu arada alpha kardes verdigin cevap gercekten çok alaycı çirkin bir cevap olmus

sunuda dile getirmek istiyorum bir safadan sonra onlarla iletişime geçmek o kadar kolaylasıyorki sadece içimden geçirmek yeterli oluyor dua yada herhangi bir şeyin okunmasına gerek kalmıyor

Kardeşim forumda iki kere yazdım ama gene yazıcam.Ben 17 yaşındayken hiç cin falan vs.. düşünmüyordum.Ancak o zamanlar aklıma birden Allah,peygamberler,Kuranla ilgili falan küfürler gelmeye başladı ben noluyo diyorum kendi kendime dualar ediyorum falan(bu olaylar namaz kılmadığım kalbimin islama karşı ısındığı ilk zamanlarda oldu).Bir gece sağ tarafıma yan şekilde yatmıştım.Işıklar açıktı ben hala ışıklar açık uyuyorum.Her zamanki gibi akşam erken yatıp gece erken kalktım.Bilincim açık,uykumu almıştım,rüyada görmemiştim.Hayatımda hiç uyku felci falanda geçirmedim bu arada.Bir kalktımki kapkara "insan minyatürü" bir yaratık(3-4 yaşlarındaki çocuğun boyunda) baş ucumda sanki kulağıma bişeyler fısıldıyo gibiydi gördüm onu görünce hemen biraz geriye çekildi sonra çok hızlı birşekilde odamdan çıkıp gitti.Karşıda duvar var mesela duvarın içinden geçmedi aynı bizim yürüdüğümüz yoldan çıktı.(aslında kapayı kapatıp yatarım ama muhtemelen benim uyuduğumu görünce annemler açmıştır)Ama öyle bir hızki bir insanın o kadar hızlı koşması imkansız.Bana fiziksel bir zarar vermedi.Arkadaşım bana anlattıkları ve internetten araştırdığıma göre gördüğüm sufli bir cindi.Ancak son iki gündür gördüğüm sarı ışık ve duman karışımı parlak şeyle alakası yok ben bu nedir diye araştırıyorum.

Guven

Kayıtlı Üye
Değişik renkte ışık olarak görünebilir,sarı mavi yeşil turuncu... Böyle geldikleri zaman bir kaç saniyeden çok durmazlar yuvarlak genelde bozuk para büyüklüğündedir... Şayet öyleyse devamı da gelir.. Herhangi ritüel riyazat davet yapmıyorsanız belkide algı boyutunuz değişiyor olabilir.. Eğer bu beklediğiniz ve istediğiniz bir şeyse gördüğünüz anormal durumları kimse ile paylaşmayın ki devamı gelsin.. Tabi emin olmak için bir ehline baktırmak lazım

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sarımsı bir ışıktı ve çok büyüktü öyle bozuk para kadar değil büyük bir uçurtma kadar diyebilirim.Ancak ilk başucumda yatmadan önce gördüğüm sonra gördüğüme göre daha küçüktü sanki.

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı

Öncelikle sen degil siz,ben senin kardesin filan degilim bu bir.Ikincisi,soruna gelince,cevap degil bir soruydu ve cirkin degil bence oldukca yerinde bir cümleydi,cirkin gözle bakma derim.Neden,birsey mi kazandirmasi gerekiyordu? Sana malzeme olmus iste daha ne istiyorsun...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben buraya sorumun cevabını bulmak için konu açtım lütfen kişisel problemlerinizi özelden halledin.

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
evet oldukça yerinde bir soruymuş

aslında telden değilde genelde faceden, badodan falan görüşüyoruz cin arkadaslarla
sonra msn de takılıyoz filan : )

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Gördüğünün cin olmasını mı istiyosun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...