cinler ile ilk muhabbet

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Merhaba arkadaşlar
Üniversite örgencisi olduğum zamanlarda ilgimi çeken ve kendimi alamadan
devam eden bu gizemler diyarında yaşadığım olayları sizlerle paylaşmak istedim ve ilk ciddi anlamdaki deneyimimden başlıyorum.

Bir akşam üzeri okuldan çıkmış dolmuşa binerken garip biriyle çarpıştım ve kolumun arasındaki paranormal olaylar ve ruhani varlıklarla ilgili okuduğum 2 kitap yere düştü çarpıştığım arkadaş aldı yerden şöle bir baktı ve bana geri verdi Ne tesadüfki dolmuşta yan yana oturduk ve orda başladı muhabbet
-İlgileniyormusun bu tarz şeylerle diye sordu bana -Evet ilgimi çekiyor diye cevap verdim -Ve ilerleyen sohbette ben cinlerle görüşebiliyorum dedi - Bu durumun üzerine biraz ısırarlı konusmaya devam edince -Tamam madem öyle al arkadaşlarınıda gidelim bana bi göster bakalım nasıl bir şeymiş dedim
Bunun üzerine okuldan sadece tanıştığım 2 arkadaşla beraber 4 kişi gittik benim eve mevzudan ev arkadaşıma bahsettik kendisi korktuğunu söledi ve evde yapmayın gidin başka bi yerde yapın dedi ve ev arkadaşımda bi arkadaşıyla görüşmek için evden ayrılmıştı.
Buna rağmen başladık hazırlıklara A dan Z ye harfler 0 den 9 a rakamlar bir evet birde hayır yazılı kağıt parçaları dizildi bir tepsinin kenarlarına yuvarlakça sonrasında evet ile hayır ortasına tepsinin orta yerine bir kahve fincanı. Ben inanmıyordum yapılanların sonunda onlarla güzel bir dalga geçeceğimi düşünüyordum neyse Uzunca bir süre odaklanmamızı gözlerimizi kapatmamızı istedi parmaklarımız fincana sadece temas ediyordu sonrasında gözlerimizi açmamızı söyledi ve bizimle iletişime geçmek istiyorsan fincanı evet e götür diye seslendi dışından.
Fincan yavaşça evet e doğru kaydı
Ancak ben inanmıyordum o soruyordu varlığının durumundan kademelerinden bir şeylerden bahsediyor ve fincan harflere gidip geliyor bu şekilde kelimeler çıkıyordu ortaya ama hala inanmıyor fincanı onlardan birinin hareket ettirdiğini düşünüyordum bunları dile getirdim o arkadaş elini çekti birazda öyle devam ettiler ancak ben gene birinin yaptığını düşünüyordum ve derken
madem öyle
yerde bağdaş kurmuş şekilde otururken arka sol cebimde cüzdanımın içinde bulunan kimliğimden tc kimlik numaramı yazmasını istedim cevap doğruydu biraz şaşırdım sonrasında başka bir kimlik vardı cebimde onun numarasını sordum cevap gene doğruydu kendim hakkında geçmişe dair ne sorduysam unutamadığın insanın adından tut geçirdiğim kazalara kadar hepsine cevap verdi
bunları benim bildiğim için bilebildiğini düşündüm ve şöyle bir soru geldi aklıma arkadaşım hakan şu an başka bir şehirde onun şu an ne yaptığını söyleyebilirmisin diye sordum bir dakika kadar yoktu sonrasında hakan elini kesmiş hastanede elini dikiyorlar diye bir cevap verdi
hakanı aradım kardeşim nasılsın ne var ne yok diye sordum hakan iyi kardeşim ya etle uğraşıyordum bıçağı kaydırdım elim kesildide hastanedeyim şimdi dikiş atıyorlar sen nasılsın diye cevap verdi
aklımdaki bütün sorular gitmiş onlara inanmıştım

hikayenin bu kısmı güzel olan kısmıydı evet gelmişti
ama hala bizim evdeydi
devamını önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağım.

sayğıyla kalın.

manyaqadam

Kayıtlı Üye
Var bizim arkadaşlarda yapıyordu o muhabbeti ben daha fazlasını yaşadığım için bunlar bana hafif kalıyor ben kağıt olmadan direkt parmağım hareket ederek konuşuyordum ,

furkan40

Banlı Kullanıcı
Ewt güzel bir anı :) O çağırma tahtasıdır bir çok kişinin işine yaramıştır.ilerki günlerde yaşadığınız deneyimleride okumak isterim.Selametle :)

manyaqadam

Kayıtlı Üye
Anlatsın bakalım bende anlatırım yoğun istek olursa XD yalnız ben bugüne kadar neden böyle şeyler yaşadığımı anlam veremedim durdum biri bana diyecek sen şu sebeblerden dolayı böyle şeyler yaşadın vs vs Of hatırladıkça insan tuhaf oluyor

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bende anlarım derslerim yerine ben bu konularla kafayı bozmuş bulunuyorum bana anlatın elimden geldiğince yardımcı olurum :D

manyaqadam

Kayıtlı Üye
:willy_nilly: Gereksiz boş işler furkan kafanı yorma kardeşim be yalan dünya en sonunda anlarsın zaten ilk başlarda merak duyarsın sonra ben nelerle uğraşmışım dersin gerek yok.

furkan40

Banlı Kullanıcı
:willy_nilly: Gereksiz boş işler furkan kafanı yorma kardeşim be yalan dünya en sonunda anlarsın zaten ilk başlarda merak duyarsın sonra ben nelerle uğraşmışım dersin gerek yok.

:D Sadece cinlermi her şeyi yavaş yavaş öğrenmeye başladım gizlimabet sayesinde telekinezi gibi. :)

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Ewt güzel bir anı :) O çağırma tahtasıdır bir çok kişinin işine yaramıştır.ilerki günlerde yaşadığınız deneyimleride okumak isterim.Selametle :)

paylaşacağım sizlerle bir çok yaşadığım iyi ve kötü deneyimleri zamanla

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Var bizim arkadaşlarda yapıyordu o muhabbeti ben daha fazlasını yaşadığım için bunlar bana hafif kalıyor ben kağıt olmadan direkt parmağım hareket ederek konuşuyordum ,

anlattığım deneyim ilk deneyimdi cok daha fazlası var zamanla yaşadığım her şeyi yazacağım

kabukk1

Kayıtlı Üye
Açıkcası bana biraz pasif geldi bu hikaye. Kendimi forumda değilde sanki kısa bi hikaye okurmuş gibi hissettirdi. Çok fazla tesadüf ve çok hızlı gelişen olaylar. Otobüste tanıştığınız birini evinize hemen davet etmeniz. Bunu yapabilen birinin uluorta ilk defa konustuğu birine söylemesi, cağırma şekliniz vs.. Kaldıki yanılıyorum. Bunu hikaye tadında değilde tecrübelerinizden faydalanabileceğimiz şekilde yazsanız cok cok daha iyi olurdu. Samimiyetsiz buldum. Kulaktan kulağa anlatılan efsane hikayeler gibi..

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
merhaba kabuk1 kardeş : )
öncelikle yorumuna saygı duyduğumu belirtmek isterim
ilk defa tanıştığın birilerini eve götürmek derken orda belirttim diger arkadaşları okuldan tanıdığımı, ulu orta söylenen bişide yok aynı ilgi alanları olan iki insanınn sohbetinden ibaret ayrıca onlarla görüşme yöndemini açıkça kimse yazmamış bu sitede bir ben değil

Guven

Kayıtlı Üye
Yarısını anlattım yarısını sonra anlatıcam durumunu anlayamadım hocam niye böyle birşey yapıyosunuz ? Vaktiniz yoktu desem kaç mesaj daha atmışsınız yazıverseydiniz madem...
Ne reyting var ne reklam, siteden maaşta almıyorsunuz hikayeleriniz karşılığında.
Tabi yinede saygılar, denk gelirse dizinize devam ederiz inşallah :)

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
merhaba guven kardes
uzun olup sıkmaması için tercih ettim bunu ve sadece ilk sefere mahsus oldu digerlerini sonlandırır seni meraklandırmam D

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
merhaba kabuk1 kardeş : )
öncelikle yorumuna saygı duyduğumu belirtmek isterim
ilk defa tanıştığın birilerini eve götürmek derken orda belirttim diger arkadaşları okuldan tanıdığımı, ulu orta söylenen bişide yok aynı ilgi alanları olan iki insanınn sohbetinden ibaret ayrıca onlarla görüşme yöndemini açıkça kimse yazmamış bu sitede bir ben değil
Öğrenmenin yaşı yok,beni de evine davet eden biri olursa cin çağırmak için felan kesinlikle arkadaşlarımla gidicem.Olurya " aa bak cin geldi "..deyip dikkatimi cine çekerken kolamın içine KİAZEM felan atabilir...Çok hoşsunuz,çok güldüm ..