Telekinezi ve levitasyon meditasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar telekineziye veya levitasyona başlamadan önce hangi meditasyonu yapacağım? Yardım edin. :(:ban::hang:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Size bakınca telekinezi ve levitasyona kafayı takmış birini görüyorum doğru mu ? :D

canmert196

Kayıtlı Üye
Telekinezi yapmak için önce odaklanmayı öğrenmen gerek, farkındalığını arttırmalısın. Elindeki küçük çakraları açman ve temizlemen gerek. :)

S

SoNoL

Size bakınca telekinezi ve levitasyona kafayı takmış birini görüyorum doğru mu ? :D

Hazar bir dahi olduğunu yineleyerek, arkadaşımıza bir öneride bulunmak istiyorum.
Mabette arama motoruna, konuyu yazarak arayın ve bulun. Arkasından önce emekleyin. Yürümeye başlarken, düşüp bir yerlerinizi incitebilirsiniz, yürüdükten sonra yere sağlam basın, daha sonrada koşarsınız.
Sevgiler...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ayrıca terlik giymeyi öğrenmeden ayakkabıya geçmeyin psi wheel veya psi ball yetenekleriniz nasıl ?

@SoNoL :p

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
psi ball muazzam ama renk veremiyorum ama elimde çekim gücü var sanki + - mıktanıs çekiyo gibi ama psi wheel kötüyüm :( Hazar: doğru söliyosun takdım kafaya bide yapabilsem tam süper olacak :D

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Birde çakramı nasıl açacağım, telekineziyi çok seviyorum. Bu hayattan bile daha çok inanıyorum. Nasıl çakra açacağım? Birde benim yaşım biraz küçük, 14 yaşındayım :D

Clavery

Banlı Kullanıcı
Eğer odaklanmanı güclendirmek istiyorsan en kolay yöntem bir kapak al su şişesi ya da kola kapağı farketmez.Üzerinde hafif bir cıkıntı olucak.Bu noktaya günde 10 dakika 3 set ya da 5 dakika 3 set gibi gir çalışma yapsan kısa zaman içinde odaklanmanı geliştirirsin.

Ayrıca bende psiwheel'e başladığımda üstü kapalı olarak (yani wheel'in üstünü şeffaf plastik kutu ile kapamıstım hava almaması için) 1 hafta içinde döndürmeye başlamıştım.Yani bir gün sende döndürüceksin ama yapamadığın zamanlar kendine olmuyor olmuyor gibi mesajlar vermemeye dikkat et.

alin

Kayıtlı Üye
Sitemizde telekineziyle ilgili sayısız konu açılmıştır. Sorularımızı önceki konular üzerinden de sorabiliriz. Aynı konu üzerinden devamlı farklı konu açmak, sadece forum kirliliğine sebep vermektedir.
Forumda kişilere değil, konulara yorum yapmamız gerektiği, defalarca yinelendi. Bu şekilde kimseye bir artı katmadığı gibi, gittikçe tartışmaya dönen alakasız yorumlar oluşuyor.
Biraz daha özen lütfen. İyi forumlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...