Garip ilişkim

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
İyi geceler dilerim Gizlimabet ailesi...Size basımdan gecen garıp bır olayı anlatmak ıstıyorum.
Öncelikle Türkiye'ye geldigim 15 gunluk bı tatılde arkadaslarımdan bırısı bır bayanla tarıstırdı...Tabıkı bırbırımızden hoslandık ve ılıskıye basladık...Fakat ben Almanya'ya dondum ve 2ay ıcınce gerı donecegımı kendısıne soyledım...Bu arada onla hergun sık sık telefonla konusmaya basladık...Garıplıkler bundan sonra basladı...
Hıc gorusemedıgımız halde o gun neler yaptıgımı ve neler hısettıgımı soylemeye basladı... Oylekı 3 yıldır sıgara ıcmememe ragmen 1gun canım cok sıkkındı ve sıgara ıctım 3 yılda ılk kez bunu ona soylememe ragmen bana aksam telefonda bunu soyledı.Hatta arkadas ortamında bır gergınlık yasayıp bır arkadasımla tartıstım...Ama bu seferde bu olaydan 1gun once ne olacagını ve ne yapmam gerektıgını yoksa ne olacagını bana soyledı ama ben onu dınlemedım ve basıma hepsı geldı ...Neler oluyor ?basıma gelen ne? bılgısı olan varmı arkadaslar?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
İyi geceler dilerim Gizlimabet ailesi...Size basımdan gecen garıp bır olayı anlatmak ıstıyorum.
Öncelikle Türkiye'ye geldigim 15 gunluk bı tatılde arkadaslarımdan bırısı bır bayanla tarıstırdı...Tabıkı bırbırımızden hoslandık ve ılıskıye basladık...Fakat ben Almanya'ya dondum ve 2ay ıcınce gerı donecegımı kendısıne soyledım...Bu arada onla hergun sık sık telefonla konusmaya basladık...Garıplıkler bundan sonra basladı...
Hıc gorusemedıgımız halde o gun neler yaptıgımı ve neler hısettıgımı soylemeye basladı... Oylekı 3 yıldır sıgara ıcmememe ragmen 1gun canım cok sıkkındı ve sıgara ıctım 3 yılda ılk kez bunu ona soylememe ragmen bana aksam telefonda bunu soyledı.Hatta arkadas ortamında bır gergınlık yasayıp bır arkadasımla tartıstım...Ama bu seferde bu olaydan 1gun once ne olacagını ve ne yapmam gerektıgını yoksa ne olacagını bana soyledı ama ben onu dınlemedım ve basıma hepsı geldı ...Neler oluyor ?basıma gelen ne? bılgısı olan varmı arkadaslar?

Degerli arkadasim,gercekten cok ilginc,bu olayin cevabini bende merak ettim dogrusu.Bence o bayan istirahe yemi yatiyordur acaba??öyle birsey varsa bilir.:oops:

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Durugörü- durusezi yetenekleri kuvvetli biri demek ki, korkacak bir şey yok. Ama ilişkiniz devam ettiği sürece dikkatli ve tedbirli olmanızda yarar var:) Gizli, saklı bir şey yapamazsınız gibi:D

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
İstihare değil bence.

Katarina

Kayıtlı Üye
Durugörü- durusezi yetenekleri kuvvetli biri demek ki, korkacak bir şey yok. Ama ilişkiniz devam ettiği sürece dikkatli ve tedbirli olmanızda yarar var:) Gizli, saklı bir şey yapamazsınız gibi:D

Benimde aklıma ilk bu geldi.İşiniz çok zor :D:D Hiçbirşey gizli kalmaz.Ayy buda çok kötü bir şey ya :D:D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Belli ki medyumluk yeteneği epey gelişmiş, hatta medyum gibi. Size kolay gelsin:D

joys

Kayıtlı Üye
İş
Benimde aklıma ilk bu geldi.İşiniz çok zor :D:D Hiçbirşey gizli kalmaz.Ayy buda çok kötü bir şey ya :D:D

Erkek açısından Sn. Gabriel açısından epey zorlayacak gibi görününüyor. Sigara içtiğini bile hissediyorsa. ;) Mutluluklar mı desek yoksa kolay gelsin mi. :D Sevgiler Sn Gabriel.

Katarina

Kayıtlı Üye
Erkek açısından Sn. Gabriel açısından epey zorlayacak gibi görününüyor. Sigara içtiğini bile hissediyorsa. ;) Mutluluklar mı desek yoksa kolay gelsin mi. :D Sevgiler Sn Gabriel.

Vallahi ben erkeklere karşı hiç net olmayan bir insan olarak;korktum :D:D:D
Kendimi hiç düşünemiyorum öyle.Her şeyi görüyor;her şeyi biliyor.Yemin ediyorum kabus :D

Ben çok çok çok kolay gelsin diyorum sevgili joys :D:D

elinsa

Kayıtlı Üye
arkadaşım o olay yıllar önce annemde vardı...bazı insanlara ALLAH ikramda bulunur aracıyla haber verir...taşıyamıyorum dediğinde ise alırlar.annemde olduğu gibi eseri bile kalmaz...

Ken

Kayıtlı Üye
Gelen yorumlara bakarak, ilişki içerisinde olduğunuz kişinin bazı yetenekleri olduğunu varsayabiliriz. Bende aynı kanıdayım ancak, bu biraz da sizin ona karşı hislerinizden ötürü de olur diye düşünüyorum. İnsanlar birbirine bağlılık duyduğunda (Bu sadece aşk değildir, Anne sevgisi, dostluk da olabilir) kalp gözü açılıp o kişiyi hissedebilir. Sevdiğinizin özel yeteneği de eklenince görüntüleri daha net alıyordur.

Bu örnek şuna benziyor; bir radyonuz var ama anteni kısa. Sonra siz daha yüksek bir yere çıkıyorsunuz ve frekans kirliliği azaldığından radyonun ses kalitesi artıyor.

Ancak sevdiğiniz kişi başka yöntemler de kullanmış olabilir. Burada yazanlar bana göre en masumane olanlar. Bazı insanlar varlıklarla olan irtibatları neticesinde farklı bilgiler de edinebilirler diye düşünüyorum. Bu demek değil ki sevdiğiniz insan böyle bir iş içerisinde. Ben sadece ihtimalleri açıklamaya çalıştım diğer arkadaşların yaptığı gibi.

Bir de ilişkinizi zedelemeyecek ancak karşı tarafın hafif kızacağı birşey deneyin :) Sonuçlarını öğrenin. Böylece o kişinin yeteneklerinin sınırlarını da çizebilirsiniz. Tabii ki tahammül sınırları içerisinde kalmak kaidesiyle :)

Helo

Banlı Kullanıcı
Bu olağanüstü bir olay değildir. His Kablel Vuku dediğimiz bir hadies vardır. Her insanın başına gelebilir. Olağandışı birşey yok.

La-edri

Kayıtlı Üye
Peki ortak arkadasinizin bu olaylari sevgilinize anlatmis olma ihtimali yokmu ?

bendekiben

Elit Üye
Peki ortak arkadasinizin bu olaylari sevgilinize anlatmis olma ihtimali yokmu ?

Sn La-edri yazısında belirtmiş önceden olacağıda bilmiş ona göre nasıl davranması gerektiğini söylemiş.Sanırım kalp gözü açık yada kızın sevgisinden dolayı aralarında kuvvetli bir bağ oluşmuş ama bir yeteneği olduğu kesin.Dikkatli olun derim :)

S

SoNoL

Hem aranızdaki bağ çok güçlü, hemde siz onu fazlasıyla düşünüyorsunuz ve enerjiniz ona fazlasıyla yansıyor. Üstüne birde telepati, durugörü eklenirse... ki bu yeteneği olduğunu gösteriyor.
Aranızdaki bağın güçlü olması güzel aslında. Bir kaç olayı bilmesi, herşeyide bilmesi anlamına da gelmez. Çok da korkulacak bir durum yok bence. Burdan tandığım kadarıyla entrika yapacak bir kişilikte olmadığınızı düşündüğümden, öyle aman aman gizli saklı bir vukuatta da bulunmayacağınızı tahmin ederek :) gelişmeleri bekleyin derim.
Karar vermeniz gereken bir durum söz konusu değilse, endişeye mahal yoktur :smash:
Sevgiler...

mecra

Kayıtlı Üye
Butun kadinlarin isteyebilecegi bir iliski turu:D Endiselenmeyin. Bazi insanlarin sezgileri gercekten cok guclu oluyor.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Yok ben böyle bir şeyi tercih etmem. :) Bununla alakalı bir film seyretmiştim. Kadındı yine sezgileri kuvvetli olan. Adamın yapacağı yapmayı planladığı herşeyi biliyordu. Tüm sürprizleri, çiçek alacağını sıkıldığını heyecanlandığını tek taşı nasıl alması gerektiği daha neler neler. :D

Tabi ilşkiyi kadın yönetiyor. Adam her seferinde şaşkın her adımda şokta. :D

Evleniyorlar sonunda mutlu son. Gerçi tam hatırlamıyorum söyledi mi kadın hisleri olduğunu fakat ben böyle bir bayanla tanışmıştım yıllar yıllar önce. Abartı değil fakat birebir anında ne düşündüğünüzü biliyordu. Bakım filan da yapıyordu. Nasıl yapıyorsun diiye sormuştum defalarca hatta ben de yapmak istiyorum bana öğretir misin demiştim. Takmıştım kafaya ben de yapacağım diye.:D Çocukluk işte. :) Zamanle ne çok şey değişiyor. Bedeli çok ağır yapmayı istemezsin gibi cümleler kurmuştu.

Hiç tanımadığı insanların bile anında beyninden geçenleri söylüyordu. Böyle bir yetiye şimdi sahip olmak ister miyim? Tabi ki hayır.

Düşüncenin hızı var mıdır varsa nedir bilmiyorum. Fakat insanız hata yapmak üzere yaratmış bizi YARADAN. Sevgiler... :)

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
İşlerimin dogunlugundan dolayı yazamadım özür dilerim ... Sayın La Edri evet arkadasımızında cevapladıgı gıbı gecmısı degıl ayrıca gelecegımıde soyluyor ...Ona nasıl evlenme teklıf etcegımı bıle söyledi :D Sayın SoNoL e cok tesekkür etmek ıstıyorum :) yorumunuz ve yardımcı olmanızı her zaman taktır edıyorum ...Sanırım bu olayın tuhaf bır durum olmadıgının farkına vardım tesekkür ederim bir kac Rahıp bana bunun olan dısı oldugunu ve arastırmam gerektıgını ve belkıde onun bu dünyadan bıle olmadıgını sadece benı sınamak ıcın gonderılebılecegını soyleyınce Gizlimabet ailesine danısmak ıstedım...

Yıllardır iş ve din dısında baska bısı basıma gelınce bıraz bocaladım sanırım:)

AJA

Elit Üye
Bu tür olayları bende sık yaşarım,örneğin arkadaşım o an bir mağazada ve tişört arıyor kendisine benimle aynı anda telefonda .Mavi alsana diyorum ve onun eli mavi bir tişörtte oluyor.Daha bunun gibi bir sürü şey..Bu durumlarda karşı taraf biraz şaşırıyor tabi.Bence bu tür yeteneği olan biri kesinlike karşı tarafa söylememeli :D Yoksa işler karışıyor :D .