Rüyalar ve ardından..

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhabalar şuan lise 3 teyim lise 1 e yeni başladığımda bir arkadaşım vardı hem sıra hemde dershane arkadaşım bununla zaman geçirmeye başlamıştık ve musallatı olduğundan bahsetmişti..Ben açıkcası pek inanmıyordum..Namaz kılmasada dini inancı sağlam bi insandım..Bi kaç hafta sonra bi rüya gördüm .. Rüyamda yatıyorum yanımda karım var(daha önce görmediğim birisi)Kalk ahmet 9'lar geldi diyor yataktan kalkıyorum evin koridorunda dizilmiş ufak boylu hafif göbekli gri renkli yaratıklar ( hatırladığım kadarıyla) vardı. Korkuyorum elimi açıp yukarı bakıyorum.. Allahım sen yardım diyorum ve Bağırarak sizin yardımcınız kim diyorum. Bi tanesi Şeytan diye sesleniyor. Bunun üzerinde bende benim yardımcım Allahtır diye bağırıp kapıya koşup kapıyı açıyorum defolup gidin birdaha gelmeyin diyorum ve yok oluyorlar rüya bitiyor..İlk defa böylesine gerçek rüya görmüştüm sanırım lusid rüyaydı.. Çok etkilenmiştim..2 hafta sonra tekrar bi rüya gördüm buda aynı gerçeklikteydi.. O arkadaşımla karanlık bir odaya giriyoruz odada bir hoca oturuyor önünde mum var bizde önüne oturuyoruz.. Hoca bana Cinler bulaştıysa seni bırakmazlar diyor. Ve rüya burda bitiyor..Rüyaların yorumlarını bilmiyorum ama bi kaç kişi rüyamda göründüklerini söyledi.. sizinde yorumlarınızı almak isterim.. Dershanede yurt planı yapılmıştı ve biz aynı odada kalmak istedik..Gece ben yattım uyurken arkadaşm seslendi ne oldu dedim. gene geldiler dedi ışığı yakmak için ayağa kalktım ve olan oldu kitlendim bilincimi kaybettim daha önce hissetmediğim bir duyguydu beynimi kontrol edemiyorum o anda ve bi baktım hocanın üzerindeyim üstüne atlamışım. sanırım orda arkadaşın cinleri banada zarar vermeye çalışmıştı..Gece yarısı yurdun kapılarını açtırıp evime gittim yanımda hoca sakinleştirmeye çalışıyordu .. eve geldim 1 hafta uyumadım kendime gelmeye başlamıştım bi gece tekrar yatağıma gittim.. Hiç birşey olmadan o kitlendiğim bilincimi kaybettiğim andaki duyguyu tekrar yaşadım.. bu sefer babamın üstüne atlamışım.. Gerçekten 3 4 ay psikolojim bozuk yaşadım psikoloğa gittim uyku ilaci sakinleştirici aldım..Daha kötü olmuştum enerjim yüksek olduğu için gerçekte yaklaşamıyorlar ama rüyada rahatsız ediyorlardı.. Babannem tanıdık bi hocaya muska yaptırmıştı muskanın içinde annemin adını falan sormuştu hoca neler yazdığını bilmiyorum açmasın demiş.. Artık takmıyorum zaten .. Şimdi sizlere kendimi koruyarak 9'larla nası iletişim kurabilirim.. onları emrim altına alabilirmiyim. gerçekten nefret duyuyorum..yorumlarınızı bekliyorum sevgiler..

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yorumlarınızı bekliyorum..

JudasCortez

Kayıtlı Üye
Kontrol altına almayı deneyerek tekrar musallat etme başına.
Bırak gittikleri yerde dursunlar.

magic194

Kayıtlı Üye
Şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ultor, örneğin yaşadıklarınız bana da oldu genelde rüyada rahatsız edip gerçel hayatta sürekli rüyanı düşünmeni sağlıyorlar ve enerjini emiyorlar seni böylelikle alt edebilirler zaten ancak ben de sonradan öğrendim ki üzerimde ağırlık varmış yani büyü yapılmış ve ya herhangi bir sebepten olsa da farketmez gerçek hayatta seni rahatsız edememelerinin nedeni çok bariz sizinde koruyucunuz gözcünüz var ancak rüyalarda bunlar sizi koruyamıyor bunun için de mesela rüyayı kontrol altına almayı öğrenebildim ve gözcüleri yani koruyucuları rüyalardada çağırabilirsiniz. Ki bunu başardığımda inanının içimde bunu hissettim ağırlık tamamen kalktı.

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Koruyucudan kasıt nedir?

magic194

Kayıtlı Üye
koruyucu melek yani duymuşsunuz umarım. 6. his olan insanlarda hani olur ya. ki şunuda belirteyim olabildiğince meditasyon yap. gözlerin kapalı iken onları görsen bile gerçek hayatta olduğundan sanaldaki halt edebilirsin.

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Artık bi zarar görmüyorum ama bana yaşattıklarını onlara ödetmek istiyorum sadece böyle birşey söz konusu olabilirmi emrim altında tutabilirmiyim

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Meditasyon yapmayı sevmiyorum.

magic194

Kayıtlı Üye
ben mümkün diye duydum ama tehlikeli bir iş bence kalkışma çünkü onlar bizim gibi değil onlar diye geçer farkındasanız o diye değil onların 1 değil 1000 den fazlası karışırsa bu işe zararlı çıkabilirsin . duyduduğum kadarıyla birbirlerine çok sahip cıkıyorlar.

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Teşekkür ederim ilginize.. ama olanlar aklıma gelince sinirleniyorum ve cezalarını bizzat vermek istiyorum.

magic194

Kayıtlı Üye
rica ederim... soyutsal bir şekilde hayal ederek onları yendiğinizi imaje edin faydası dokunabilir...

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
teşekkür ederim deniycem, başka tavsiyesi olan varmı?