Telefonla Konuşurken

tgc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, Biriyle Telefonda Konuşucam. Önemli Bir Durumum Var, Ama Karşı Taraf Beni Sevmiyor. Çözülmesi Gereken Önemli Bir Durum Var. Bana Karşı Ters Konuşmasından Korkuyorum. Bunun İçin Ne Yapabilirim?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yüzyüze konuşmak daha mantıklı olur böyle bir durumda..
Ayrıca tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır :)

tgc

Kayıtlı Üye
Durum Bu Kadar Basit Olabilseydi Keşke.. Yüz yüze Daha Önceden Konuştum. Şimdi Telefonla Konuşmam Gerekli.

gerekli

Kayıtlı Üye
Olumsuzluğu olumluya çevirmek için yapabileceğin bir yöntem.
Konuşacağın arkadaşının silüetini gözünün önünde canlandır ve onunla sohbet ediyormuşsunuz gibi konuş. Bir nevi telepatik mesaj gönderme işlemidir bu anlattığım. Çok etkilidir. Karşı beyinde istediğin olumlu frekansı elde etmeni sağlıyor. her zaman denedim ve başarılı oldum. Karşıdaki kişiye öyle hissetmiyor olsan bile kendisini sevdiğini onunda aslında seni sevdiğini söyle. İyi niyetli birisi olduğunu ve başka söylemen gerkenlerden bahset. Seni yanlış anladığı bir konu var ise o konuya açıklık getirebilirsin.Kendisiyle iyi gelişen bir dostluk kurabileceğiniz gibi türden konuşma yap. Silüetini hayal edemzsen bir resmi varsa, resmini getir gözünün önüne, söyleyeceklerini belirle ve kulağına konuş bütün bunları. Yöntem işe yarıyor karşıdaki söylediğin kelimeleri algılıyor ve davranışları olumluya dönüşüyor.
Hadi kolay gelsin

bendekiben

Elit Üye
Sn tgc bazı şeyleri bilmeden size yardımcı olamam eğer yardım istiyorsanız konuşucağınız kişinin eşinizmi sevdiğinizmi olduğunu bilmem lazım vereceğim şey büyü değil çok sevabı olan bir dua ve esma-i şerif hem böylelikle sevapda kazanmış olucaksınız Yaradan gönülden yapılan duayı muhakkaki geri çevirmez sevgiler..

tgc

Kayıtlı Üye
Konuşacağım Kişi Sevgilimin Babası.

Marissa

Kayıtlı Üye
Belki saygı çerçevesinde konuşmanız işinize yarayabilir. Karşınızdaki insana kendisine saygı duydduğunuzu düşünmesini sağlarsanız, egosu son derece tatmin olur ve size bakış açısı değişebilir. Ayrıca rahat olmanızdada fayda var diye düşünüyorum. Telefondada olsa verdiğiniz elektrik önemli. Pozitif düşünün.

tgc

Kayıtlı Üye
Belki saygı çerçevesinde konuşmanız işinize yarayabilir. Karşınızdaki insana kendisine saygı duydduğunuzu düşünmesini sağlarsanız, egosu son derece tatmin olur ve size bakış açısı değişebilir. Ayrıca rahat olmanızdada fayda var diye düşünüyorum. Telefondada olsa verdiğiniz elektrik önemli. Pozitif düşünün.
Desteğiniz İçin Teşekkür Ederim :) Şimdi Arayacağım Çok Heyecanlıyım:)

Marissa

Kayıtlı Üye
Rahat olun, kendinize güvenin. Umarım görüşmeniz düşündüğünüzden çok daha rahat geçer :)

bendekiben

Elit Üye
1
«YÂ RÂHÎME KÜLLE SARİHİN VE MEKRUBİN VE GAYESEHÜ VE MEÂ'ZEHÜ» İlâhî isimlerden bir ism-i şerif de «Er Rahün» dir. Pek çok merhamet edici ve verdiği ni'metlere şükür edenleri daha çok mükâfatlandıncıdemekdir.Okuma adedi 30
Manâsı: Ey Rahim-i Vacibittâzim. Bütün zayıflara merhamet edicilerin en merhamet edicisisin. Ey rahmet edicüerin en rahmet edicisi. Ve bütün düşmüşlere yardım ve imdat etmek rahmetindendir. Yardıma muhtaç olanlar; ayrılık ateşinden, uzak kalmakdan meydana gelen ümitsizlik derd ve tasasından has rahmetine sığınırlar.
Manâsı: Ey Rahim-i Vacibittâzim. Bütün zayıflara merhamet edicilerin en merhamet edicisisin. Ey rahmet edicüerin en rahmet edicisi. Ve bütün düşmüşlere yardım ve imdat etmek rahmetindendir. Yardıma muhtaç olanlar; ayrılık ateşinden, uzak kalmakdan meydana gelen ümitsizlik derd ve tasasından has rahmetine sığınırlar.
Havass ve Esrarı:
Cenâb-ı Şeyhül Ekber Muhyiddin Arabi (K.S.) Hazretleri buyurur:
• Bir kimse bir kişiyi teshir etmek (ele geçirmek, elde etmek) murad etse; riyazat-ı kâmile üzere hayvani gıdalar yemekden sakınsın. Bu şerefli ismi (duayı) matlubunun (elde etmek istediği kimsenin) adını ve kendi adım beraber yazıp güzel kokularla tütsüle-yip bir akar suya bıraksın. Bırakdığı sırada o suyun yanında bu ismi 1000 defa okusun. O kimse musahhar olur (sinirlenmiş, büyülenmiş) olur. Yahut âşık olur.
# Bir kimse bu ism-i şerifi yazıp bir suya koysa ve o su Ue meyva ağaçlan sulansa berekât hasıl olup ağaçların meyvası çok olur.
# Bir kimse o sudan devamlı içse; Cehennem ateşinden selâmet bulur. Cennet ni'meti üe rızıklanır. Dar, sıkışık hâli genişliğe tebdil olur. Ve..
# Allah zülcelâl belâların cümlesini o kimseden giderir.
• Bir kimse her gün günde 5500 kere bu ism-i şerifi zikir etse; 40 günedek muradı hasıl olur ve muradından da fazla olur. Allah Teâlâ'mn izniyle.
• Bir kimse birisini sevse, aslandan deli divane olsa; karan kalmasa, sevdiği kişisiz yapamasa ve sevdiği de eline geçmese, onun olmasa. Bu adı misk ve zağ-feranla kâğıt üzerine yazsın. Kendi adını, anasının adını ve sevdiği kimsenin adını beraber yazıp akar suya bıraksın. Su kenannda oturup 1000 defa bu duayı okusun. Sevdiği kimse ona âşık olur. Muradı hasıl olur.
2
«YÂ KUDDUSÜ-T TAHİRÜ MİN KÜLLİ SUİN FE-LÂ ŞEY'E YÜAZÜHÜ MİN HALKIHİ» Allah Teâlâ'mn Esmaül Hüsnasından (güzel isimlerinden) sayılan bir ism-i şerif de «El Kuddûs» dür. Zat olarak, sıfaten ve fülen noksanlık ve lâyık olmayan sıfatlardan münezzeh ve müberrâdır, demektir.
Mânâsı: Ey ezelî ve ebedî Kuddûs olan Allahım! Zâtı pâkm ayıb olan şeyden ve halkın tevehhüm ettiği işlerden mukaddesdir. Şer yerlerde câri olan envai kötülüğün tümünden zât'en, sıfaten ve fiilen mutahhar ve münezzehsin. Ebrâriın nefslerini, ahyâr'ın kalblerini ednâ âsîlikden, mülevves beşeriyetden tathir edicisin. (Fesubhanel Melikil Kuddûs)
Havass ve Esrarı:
Cenâb-ı Şeyhül Ekber Muhiddin Arabi (K.S.) Hazretleri buyurur:
• Bir kimse perhizi kâmile ile riyazet edip oruçlu olduğu halde bir halvetde 40 gün günde 7000 kere bu şerefli ismi okumakla meşgul olsa; tabiî kuvveti ifna (yok) olup kudsî kuvvetle kuvvet bulur. Ve nefs'in kötü şeyleri güzel göstererek aldatmasından ve beşeriyetin kirinden, murdarlığından tathir olduğunda merhamet sahibi olan Ruhul kuds ve akılla görülen hakikat sırlarım kalbi selimine ilga eder. Bilmediği sırlara vakıf olup bilir. Câm dil envarı kudsiye ile münevver olur. Ve her ne hacet dilerse reva olur. Allah Teâlâ'mn fazlıyla (104)..
Şümannca (sayısınca) süre kuddûs'u bir kes (kişi) İçi dışı olur onun mukaddes Kederden pâk eder cân ve dilini hem öyle yol bulmaya kudsi dile gam
Dua etse döner hayıra şer işler Görür hem uykusunda safi düşler Sürerse şâd olur bu ismi gamkin (gamlı) Gider dilden hased buğuz ve kibri kin
• Bu isim (dua) her ne niyetle okunursa kabul olur. Hem okumalı hem de duayı üzerinde bulundurmalıdır

İki duayı da 30 şar kere zikredip
sonra aşağıdaki duayı okumalısın

ALLAHÜMME İNNÎ ES'ELÜKE BÎHAKKI HEZİ-HİL ESMAt-ŞERÎFETİ VE ŞEREFEHA VE KERAME-TİHA EN TUSALLÎYE ÂLÂ SEYYİDİNA MUHAMME-DIN VE ÂLÂ ÂLİ SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ES-ELÜKE ÎMANEN VE EMANEN MİN UKUBATÎDDÜNYA VEL AHİRETİ VEENTAHBÎSE ANNÎ EBSAREZZALE-METİ VELMÜRÎDÎNE BİSSUE VEEN-TASRÎFE KULU-BEHÜM AN ŞERRİ MA YÜDMtRUNEHÜ İLÂ HAYRİ MA LA YEMLİKÜHÜ GAYRÜKE ALLAHÜMME HE-ZEDDUAÜ MİNNÎ VE MİNKEL İCABETÜ VE HEZEL CEHDÜ MİNNİ VE ALEYKEL TÜKLANÜ VELÂ HAVLE VELÂ KUVVETE İLLÂ BİLLAHİL ALİYYİL AZÎMİ VE SALLALLAHÜ ÂLÂ HAYRİ HALKIHİ MUHAMMEDİN VE ÂLİHİ'TTAYYİBİNET T AHİRİNE EC-MEÎNE BİRAHMETİKE YA ERHAMERRAHMÎNE.
Allah dualarını kabul etsin ..