Büyü Dersleri

samatra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sitede büyü yapmak için temelden bilgiler ve ya büyü dersleri varmı. Ben baktım ama bulamadım. Varsa konusunu gönderebilirmisiniz ?

ceren001

Kayıtlı Üye
büyü dinimizde yasaktır. kötü olmayan birşey için zaten dua edersin ama kötü birşey yapmak için büyü yaparsan sana geri dönecektir bu işler şakaya gelmez

bendekiben

Elit Üye
Büyünüde iyisi var kötüsü var iyi olana nedense büyü denmiyor :)

ceren001

Kayıtlı Üye
bende onu demeye çalıştım iyi niyetle birşey yapacaksanız zaten dua edersiniz allah size yardım eder bu benim inancım tabiki diğerlerinede saygım var. herkesin inancı kendine :)

canmert196

Kayıtlı Üye
büyü dinimizde yasaktır. kötü olmayan birşey için zaten dua edersin ama kötü birşey yapmak için büyü yaparsan sana geri dönecektir bu işler şakaya gelmez

bende müslümanım fakat dinimizce gunah demınız sacma karsınızdakı burdakı ınsanların dınlerını nerden bılıyosunuzbu sıtede bır cok ınanc var ve bu sıte bır buyu okulu bence artık ogutler verılmelı her koyun kendı bacagından asılır ve kımse 1 yoruma yapacagı uygulamadan vazgecmez

mandalin

Banlı Kullanıcı

burası bir çok dine mensup insanların olduğu bir büyü sitesi ne alaka günah gibin fetvalarınızı kendi sohbet ve mahalle sohbetlerine saklayın büyüyü isteyen yapar yapmaz böyle bir sitede yok günah yok şu yok bu çok abes kalıyor kendi vicdanınızı bu şekilde rahatlatma çabalarınızı dini forumlara saklayın lütfen

canmert196

Kayıtlı Üye
buyunun ıyısıde veya kotusu yoktur kısısel gorusume gore bı ınsanı ayırmak ıcın yaptıgınızda kotu bırısıne baglamak ıcın yaptıgınızda ıyı olmuyo 2 sındede ıradeyi etkiliyosunuz :)

bendekiben

Elit Üye
buyunun ıyısıde veya kotusu yoktur kısısel gorusume gore bı ınsanı ayırmak ıcın yaptıgınızda kotu bırısıne baglamak ıcın yaptıgınızda ıyı olmuyo 2 sındede ıradeyi etkiliyosunuz :)

Bakın havas kitabımın içinde şifayla ilgili dualarda var ve kullanmaya çalışıyorum bazı durumlarda evet iyi büyü de var kötü büyüde var ama iyi yada kötü göreceli bir kavram sana göre iyi olan bana göre kötü olabilir benim kastım şifa her ne niyetle yapılsın adı üstünde şifa bu herzaman iyi olarak yorumlanır aksini idda edebilirmisiniz

samatra

Kayıtlı Üye
arkadaşlar konu maksadını açtı. ben diyorum ki burda bir sürü büyü var sadece yazıldıgı gibi mi uygulayacaz yoksa bunlaın incelikleri de varmı ?

bendekiben

Elit Üye
Yazıldığı uygulanacaktır herkezin verdiği uygulama faklı hangisini seçiyorsanız o kişinin verdiği gibi olmalı

Charmed

Kayıtlı Üye
Bildiğim üzere sitedeki uygulamalar herkes kafasına göre yapıp ortalığı karıştırmasın, zarar görmesin diye eksik verilmektedir. Genelde bilgi amaçlıdır. Kişi bir uygulamayı görür, beğenirse, gider, araştırır, soruşturur, bulur ve yapar.

thales

Kayıtlı Üye
Büyü yapmak ile yaptırmak arasında ki fark nedir.?
Enerji aktarımı oldugunu biliyorum ve inanmanın da kosulsuz sart oldugunu.. Büyü yapan kişinin mi enerjisi ve inancı yüksek olmalı yoksa yaptıran kişinin mi? Ve son olarak iyi bir büyücü nasıl anlasılır acaba ?
Mesela tamam yaparım dedi .fiyatıda su kadar..Benden ne gibi bilgiler istiyor ? Sanırım bazı büyüler belli gün ve saatlerde yapılıyormus. Bu kişi o gün ve saat dısında yaparsa ona inanmakta güçlük çekmelimiyim.?

ceren001

Kayıtlı Üye
müslümansanız üzerinize alınınız o zaman. burası bir büyü okulu olabilir sizce tabi ki yine :) ama şunuda unutmayın yanlış ya da bilgisizce yapılan bir büyünün size zararı olacaktırç lütfen polemik yaratmaya çalışmayınız ki benimde öyle bir derdim yok zaten yazdıklarınızı görüşleriniz olarak kabul edip birer saldırı ögesi olarak görmüyorum. düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için de teşekkür ediyorum :) din konusuna gelince evet o biraz yanlış bir tabir olmuş dinimiz demekle. onu düzeltiyorum islam dininde yasaktır ve kuranda açıkça belirtilmiştir. mahalle sohbeti diyen sevgili arkadaşımın sözlerinide alınmıyorum üzerime çünkü bilmiyorum biraz fazla seviyesizce geldi bana o da onun bakış açısı demekki :) son olarak burda size bir büyünün açıkça verileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü bir şekilde eksik verilir ki bilinçsiz (!) insanların eline geçince yanlış şekilde kullanılmasın. iyi günler arkadaşlar.

samatra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Eksikmi Burdaki Uygulamalar ? Cevap Verin Acil.

bendekiben

Elit Üye
Büyü yapmak ile yaptırmak arasında ki fark nedir.?
Enerji aktarımı oldugunu biliyorum ve inanmanın da kosulsuz sart oldugunu.. Büyü yapan kişinin mi enerjisi ve inancı yüksek olmalı yoksa yaptıran kişinin mi? Ve son olarak iyi bir büyücü nasıl anlasılır acaba ?
Mesela tamam yaparım dedi .fiyatıda su kadar..Benden ne gibi bilgiler istiyor ? Sanırım bazı büyüler belli gün ve saatlerde yapılıyormus. Bu kişi o gün ve saat dısında yaparsa ona inanmakta güçlük çekmelimiyim.?

İlk önce buna büyü demeyip daha geniş kapsama alıp uygulama diyeyim .Uygulama yapan kişinin bilgisi sizinde inancınızın yüksek olması gerekir.Ayrıca her uygulma için istenen bilgi farklı olabilir.Evet bu gibi işlemlerin belirli saatleri günleri var. Bazen saat leri bazen günleri dikkate almanız gerekir bundaki amaç uygulamanın daha kuvvetli olması içindir.Uygulamayı da anlamıyanlar için açayım bazen bu bir dua olabilir bazen bir büyü ikisi içinde zaman ve inanç önemlidir.