arkadaşlarrrrr...fikirlerinize ihtiyacım var!!!

elinsa

Kayıtlı Üye
annemin ayakları dizlerinden açılmaz hale geliyor.kadıncağız artık bir sabah ayağa kalkamıyacağım,korkarak uyanıyorum diyor.bizim babamızda 48 yaşında öldü.çoğu kahve fallarında büyüden ölmüş diyorlar korkuyorum tek güneşimiz annemiz...daha bekar kardeşlerim var...neyse hoca aramaya kalktık adamlar ya ölmüş oluyor ya da taşındıkları yeri kimse bilmiyor....bulduklarımızda üfürükçü ve çok ciddi paralar istiyor ne yapacağız bilemedik...annem bu siteye girdiğimi biliyor...hepinizden edindiğim duaları onunla da pylaşırım...her paylaşı sahibine dua eder:)hepimizin annesi gibi:)arkadaşlar annem 51 yaşında ,21 yaşından itibaren evimizde büyü buluyor...rüya gördü dün akşam.elime hurdaların arasındaki bir boşluktan 9 yaşlarındaki bir çocuğun,siyah ,yırtık pırtık,delik ve bağcıklarından birbine bağlanmış aykkabılarını alıp bir boşluğa hızla attım ve uyandım ne demekki acaba dedi...ve sitedeki arkadaşların bize yardımcı olmazmı bir danışalım bakalım dedi...benim ricam bugüne kadar bize ve evimize yapılmış olan büyüleri bir suya ya da tasa getirecek ,sonra koruma yapacak bir ilim sahibi bulmak...şimdiden teşekkür ederim....

janet

Kayıtlı Üye
Doktora gitti mi anneniz, eklem romatizması gibi geldi ama çok emin değilim

elinsa

Kayıtlı Üye
Doktora gitti mi anneniz, eklem romatizması gibi geldi ama çok emin değilim

sevgili janet annem doktora gidiyor hala.ihmal hiç etmiyor...fakat sonuç yok gibi diyeyimde anlayın..fakat okuyunca geçeiyor arkadaşım anlamadık ki..

janet

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Annenizi burdaki şifa çalışmalarına düzenli olarak katılırsa, üzerindeki negatif enerji de temizlenir rahatsızlığı da geçebilir.

elinsa

Kayıtlı Üye
şifa çalışmalarına daha önce katılma fırsatı bulmamadım ama değerlendiricem...:)

janet

Kayıtlı Üye
Anneniz katılsın,mutlaka faydasını görecek ve daha iyi hissedecek. Her perşembe var galiba, hemen başvurmakta yarar var :)

• Beğendim
Tepkiler: Ken

mecra

Kayıtlı Üye
Allah sifa versin arkadasim. Anneni cok guzel anlatmissin:) Umarim en kisa surede duzelir.

tao123

Kayıtlı Üye
Sevgi ,İnanç ve Dua bu üçü birleştiğinde inanılmazı görmeniz ümidiyle... Geçmiş olsun ,Elinsa.Şüphesiz Allah Gören ve İşitendir.O bu etkiye mutlak cevap verir.

Aydınlık yolunuzun üstündeki Karanlığın, kalkması dileğiyle.Selametle...

elinsa

Kayıtlı Üye
Sevgi ,İnanç ve Dua bu üçü birleştiğinde inanılmazı görmeniz ümidiyle... Geçmiş olsun ,Elinsa.Şüphesiz Allah Gören ve İşitendir.O bu etkiye mutlak cevap verir.

Aydınlık yolunuzun üstündeki Karanlığın, kalkması dileğiyle.Selametle...

evet arkadaşım hayatım boyunca sorduğum sorulara hiç yanıt vermediği olmadı...ondan gelene elhamdülillah

dozert

Kayıtlı Üye
Allah Anneciğinize Ve Tüm Annelerimize Şifa Ve Bereket Versin İnşallah..

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Allah Anneciğinize Ve Tüm Annelerimize Şifa Ve Bereket Versin İnşallah..

Bu duayı şöyle genişletsek. :Angel_anim:ALLAH herkese şifa ve bereket bolluk versin, Amiiiiinnn...

kipooo

Banlı Kullanıcı
Kardeşim size tavsiyem annenize söyleyin bacaklarına ayaklarından diz kapaklarına kadar halis bal bulup bal sarmasıdır inanın bal bir çok etkisi vardır şifası çoktur balı sarıp naylon yada streçle sarıp uyusun emin ol çok iyi gelecektir ve bunun gibi bir çok morluk, ayak şişmesi,eziklik vb bir çok kere denenmiştir denemekten zarar gelmez şifayı yüce yaratan söyletir bir denesin bakalım hayırlısı deneyin cevabınızı bekliyorum.rabbim şifasını versin

düzey

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun arkadaşım eklem ve kemikteki rahatsızlıklar büyüden kaynaklanan musallattan olabilir evet aradığınız hoca ya ölmüştür ya ulaşamazsınız bulduğunuz da işe yaramaz ya da paranız yetmez nasıl yaptırıyorlarsa artık bunları ben de yaşadım. şifa çalışmalarına katılın ama işin ustası birini de bulup büyü ve musallattan kurtulmasını sağlayın ben 10 yıl çektim işin ustasını bulunca ağrı da arızada kalmıyor. Allah yardımcınız olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
annemin ayakları dizlerinden açılmaz hale geliyor.kadıncağız artık bir sabah ayağa kalkamıyacağım,korkarak uyanıyorum diyor.bizim babamızda 48 yaşında öldü.çoğu kahve fallarında büyüden ölmüş diyorlar korkuyorum tek güneşimiz annemiz...daha bekar kardeşlerim var...neyse hoca aramaya kalktık adamlar ya ölmüş oluyor ya da taşındıkları yeri kimse bilmiyor....bulduklarımızda üfürükçü ve çok ciddi paralar istiyor ne yapacağız bilemedik...annem bu siteye girdiğimi biliyor...hepinizden edindiğim duaları onunla da pylaşırım...her paylaşı sahibine dua eder:)hepimizin annesi gibi:)arkadaşlar annem 51 yaşında ,21 yaşından itibaren evimizde büyü buluyor...rüya gördü dün akşam.elime hurdaların arasındaki bir boşluktan 9 yaşlarındaki bir çocuğun,siyah ,yırtık pırtık,delik ve bağcıklarından birbine bağlanmış aykkabılarını alıp bir boşluğa hızla attım ve uyandım ne demekki acaba dedi...ve sitedeki arkadaşların bize yardımcı olmazmı bir danışalım bakalım dedi...benim ricam bugüne kadar bize ve evimize yapılmış olan büyüleri bir suya ya da tasa getirecek ,sonra koruma yapacak bir ilim sahibi bulmak...şimdiden teşekkür ederim....
Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz tarzda suya getiren kişi çok azdır. Piyasada çok var diye bilinir ama çoğu dolandırıcıdır. Eskiden vardı ama ben şuan gerçek getirebilen nerede bilmiyorum. Bulmak zor, ulaşmak zor. Kulağıma gelirse paylaşırım. Bulursanız siz de paylaşırsınız.

elinsa

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz tarzda suya getiren kişi çok azdır. Piyasada çok var diye bilinir ama çoğu dolandırıcıdır. Eskiden vardı ama ben şuan gerçek getirebilen nerede bilmiyorum. Bulmak zor, ulaşmak zor. Kulağıma gelirse paylaşırım. Bulursanız siz de paylaşırsınız.

sayın Chillout,eğer dediğiniz gibi yardımcı olursanız sevinirim haberlerinizi bekliyorum...teşekkürler:)

Helo

Banlı Kullanıcı
Evet.Allah,annelerimizi başlarımızdan eksik etmesin.
Doktorlara gitmeyi ihmal etmeyin.Allah'a kalpten ettiğiniz her dua aynı etkiyi gösterir ister Arapça olsun ister Türkçe olsun ister bilmem neyce olsun.Hiç farketmez.Peygamber Efendimizin şu duasını isterseniz okuyabilirsiniz.
"Euzu Bi Kelimet'İllahi Tammeti Min Külli Şeytani ve Hammeti ve Min Külli Ayni Alim."
Bu güzel bir Ehl-i Beyt duasıdır.Hasta olan tüm seyyidlere eğer Arapça biliyorlarsa babaları Peygamber Efendimizin bu duasını okur.Bilmezlerse de:"Ya Rabbim,Peygamber Efendimizin,torunlarına hasta olduklarında okumuş oldukları duayı benim içinde kabul eyle" derler.İşte İslam böyle kolaylıklar dinidir.

Helo

Banlı Kullanıcı
Ayrıca şu da aynı nitelikte ancak tam olarak şifa için Peygamber Efendimizin ve tüm Ehl-i Beyt'in okuduğu duadır:
"Bismillehi Şafi Hu Allah Bismillehi Kafi Hu Allah Bismillehi Hayrul Esmei Fis Semei Ve Hu Vessemiul Alim"
Bir önceki mesajdaki dua rabbimin kaza,bela hastalık gibi afetlerden korunmak için ettiği bir duaydı.Ancak bu hastalık sırasında okuduğu duadır.Şifa gelmezse bizden gelirse de Allah'tandır.