Bunu bir türlü çözemiyorum

beyazsis

Kayıtlı Üye
Hayatımın büyük bir safasında , belli aralıklarla karsıma cıkan bir sayı var . bu küçüklüğümden bu yana yaklaşık 22 senedir başıma gelen bir işaret ve ben bunu çözemiyorum.. bu sayının anlamı var mı ? yada nasıl çözebilirim.. durmadan karşıma cıkıyor .. ve ben anlamlandıramıyorum... bunun bir şeyi işaret ettiğini düşünüyorum.. sayı 182

(umarım yanlıs yere konuyu açmamısımdır ..yardımcı olursanız memnun olurum )

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
kardeş sen seçilmişsin ve kıyamet gününde sen özel olacaksın ben demonlarla iletişime geçtim 6-7 kere demonlar arkadaşım oldu nerdeyse 55 adet cinlerle anlaşmam var var demonlarla anlaşma yaptım...

bendekiben

Elit Üye
Sayın deadlyenes , cevap yazdığınız üye mesajı yazdığı tarihten itibaren yani 1 seneyi aşkın bir süredir siteye girmemiş.Ayrıca site yönetiminin bilgisi dışında üyelere özelden yardımda bulunmak üyelerimizin iyiliği için yasaktır.Yardımlarınızı forumda paylaşılan konuların altında mesajlarınızla yapmanız uygun olacaktır.

mabe

Kayıtlı Üye
Sayın deadlyenes,beyazsis'in seçilmiş olduğunu nerden ve neden çıkardınız ?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Kıyamet günü gelinde seçilmiş olsan kaç yazar sonsuza dek mi yaşayacak tek başına sanki

la79

Kayıtlı Üye
bende çok merak ettim seçilmiş olduğunu nasıl anladın?

winelilac

Kayıtlı Üye
nasıl oluyor? bir mantığı mı var hangi sayılarda oluyor veya

Godric

Banlı Kullanıcı
kardeş sen seçilmişsin ve kıyamet gününde sen özel olacaksın ben demonlarla iletişime geçtim 6-7 kere demonlar arkadaşım oldu nerdeyse 55 adet cinlerle anlaşmam var var demonlarla anlaşma yaptım...

Cinle anlaşma nasıl yaptın ahahahaha :D Cidden bin yıllık gereksiz yorum olmuş :)

182 rakamının anlamı oldugunu sanmıyorum

Rabiosa

Kayıtlı Üye
182 benim ilkokul numaram bende mi seçilmişim :D

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
bendede 31 çıkıyo oyun oynuyom 31 her yerde görüyorum