Acil doğaüstü birşeyler tecrübe etmek istiyorum ve çok korkuyorum yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Çok korkmama rağmen doğaüstü bir şeyler tecrübe etmek istiyorum. Tabii bana zarar vermeyeceğine emin olarak başlayıp tecrübe kazanmak ve kendimi geliştirmek istiyorum, nereden başlamalıyım lütfen yardım edin bana. Tecrübeli ve bilgili insanlarla iletişime geçmek istiyorum.:cowboy:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hem korkup hemde tecrübe edinmek istiyosanız yanlış diyelim bi varlık daveti yaptınız gelen varlık korktuğunuzu farkettiği anda işler kötüye gider..

bendekiben

Elit Üye
Konu başlığınızdaki isteğinizde herhangi bir aciliyet göremedim. Tecrübe yaşamak istemenizin ne gibi bir aciliyeti olabilir ki? Ve çok korkuyorsan tecrübe etme derim

sarmaşık

Kayıtlı Üye
Acil tecrübe mi....Şaka gibi....Hem tecrübe hani şu sözlüklerde bile uzun zamanda öğrenilen bilgi....Hem de acil...bu da iyi ne diyeyim....

Katarina

Kayıtlı Üye
Acil tecrübe mi....Şaka gibi....Hem tecrübe hani şu sözlüklerde bile uzun zamanda öğrenilen bilgi....Hem de acil...bu da iyi ne diyeyim....

Acil tecrübe :)

Çok insan oluyor bunu yaşamak isteyen.Başlıklarda değişmiyor.Konularda :)

Bende açıcam konu ya acil yardımlı kısa tecrübe adı altında:)Hemen en kolay yoldan öğrenmek istediklerimi yazıcam zahmetsiz.

Katarina

Kayıtlı Üye
çok korkmama rağmen doğaüstü bir şeyler tecrübe etmek istiyorum. tabii bana zarar vermeyeceğine emin olarak başlayıp tecrübe kazanmak ve kendimi geliştirmek istiyorum nereden başlamalıyım lütfen yardım edin bana. tecrübeli ve bilgili insanlarla iletişime geçmek istiyorum.:cowboy:

Burada doğaüstü tecrübelerden kastınız nedir,ne tür bir çalışmadır?

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Burada doğaüstü tecrübelerden kastınız nedir,ne tür bir çalışmadır?

zararsız ve olağan dışı yani bir tür keşfe çıkmak gibi :cowboy: acil konusunda herkesi rahatsız ettim bu kadar tepki alacağı konusunda bir fikrim yoktu yeniyim ve daha hızlı olur diye düşünmüştüm. demon yada ifritlerle kötülüklerle değil de yeni olan birinin alıştırma yapması gibi şeyler korkumu yenebileceğim şeyler vardır diye düşünmüştüm

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Acil tecrübe :)

Çok insan oluyor bunu yaşamak isteyen.Başlıklarda değişmiyor.Konularda :)

Bende açıcam konu ya acil yardımlı kısa tecrübe adı altında:)Hemen en kolay yoldan öğrenmek istediklerimi yazıcam zahmetsiz.

haklısınız benimki hazıra konmak gibi görünüyor ama uzun süre bunların araştırmasını yaptıktan sonra insan daha somut şeyler duymak istiyor doğrudan insanlarla iletişime geçmek istiyor umarım rahatsız etmemişimdir :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Burada yapılan çakra;aura,durugörü inisiyeleri var.Bunlara katılabilirsiniz.

Bunların belli şartları var +rep gibi.

Ücret karşılığında almak isterseniz sevgili ''Chillout'' ile iletişime geçebilirsiniz.Kısa bir süre öncesinde çalışmaları devam ediyordu şu an devam ediyor mu tam olarak bilemiyorum.Kendisi ile görüşün.

Birde Akademi Larimar var.Ankara'da bulunuyor.Tabi ki en güzeli orayı ziyaret etmeniz olur.
Sevgiyle kalın..

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Burada yapılan çakra;aura,durugörü inisiyeleri var.Bunlara katılabilirsiniz.

Bunların belli şartları var +rep gibi.

Ücret karşılığında almak isterseniz sevgili ''Chillout'' ile iletişime geçebilirsiniz.Kısa bir süre öncesinde çalışmaları devam ediyordu şu an devam ediyor mu tam olarak bilemiyorum.Kendisi ile görüşün.

Birde Akademi Larimar var.Ankara'da bulunuyor.Tabi ki en güzeli orayı ziyaret etmeniz olur.
Sevgiyle kalın..

teşekkürler :)

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Hem korkup hemde tecrübe edinmek istiyosanız yanlış diyelim bi varlık daveti yaptınız gelen varlık korktuğunuzu farkettiği anda işler kötüye gider..

peki korkuyu yenmek için neler yapılması gerekir konu başlığı altında birşeyler yapılamaz mı ?

gümüş

Kayıtlı Üye
peki korkuyu yenmek için neler yapılması gerekir konu başlığı altında birşeyler yapılamaz mı ?

Forumda bilgilendirici çok sayıda yazı var, kütüphanede paylasımlar var. Aslında okumak ve tanımakla başlamanız korkuyu yenmek en uygun adım olur sanıyorum,özellikle de tek başınıza rehbersiz devam edecekseniz ama bazıları okyanusa dalarak tecrübe ederek öğrenmek isterim der. Size en uygun hangisi, siz bileceksiniz diye düşünüyorum.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
''bu işler korkuyorum ama yapmak istiyorum'' larla olmaz arkadaşım.çağıracağın şeyin ne olduğunu ne gibi zararlar verebileceğini ne için çağıracağını çağırdıktan sonra ne yapacağını en önemlisi nasıl çağıracağını kesinlikle uzman gibi bilmen lazım anladığım kadarıyla yaşında o kadar büyük değil en iyisi bu işlerle bu şekilde uğraşmayı bırak bilgilenmeyi dene

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Şimdi sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak...

damned

Kayıtlı Üye
Bu işin acili mi olurmuş? Anlayamadım sizi:) sanırım yaşınız küçük ve heyecanlısınız ama heycanınıza yenik düşüp kendinize zarar vericek birşey yapmayın lütfen

alin

Kayıtlı Üye
Bu sitede biraz daha zaman geçirmiş, daha çok okuyup, daha çok konulara hakim olmuş olsaydınız, bu başlık açılmamış olurdu sanırım.
Defalarca anlatıldı ama bir kez daha yineyeleyim o zaman. Varlık çağırma, majisyen olma, bir anda psişik yeteneklere sahip olma vs vs. bunlar şakaya gelmez!

Hadi geçen haftasonu sinemaya gitmiştim, bu haftasonu eğlencesi de bir varlıkla kaynaşma olsun, ne çıkar diyemezsiniz! Peki dediniz diyelim, iki ihtimal oluşur, hiç bir şey olmaz (ki bu iyi kısmı) yahutta başınıza hiç eğlenceli görünmeyecek sıkıntılar açarsınız. Yok böyle bir durum, kaldı ki acil!!

Bu sitede majisyenlikle alakalı kimseler de şifa, evren, kuantum ilgilileri de farkındalığı anlamalıdır ki parapsikoloji sitesi ancak hepsini bütün olarak veriyor. Sadece şahsınıza yazmıyorum, sizin nezdinizde, bu işleri eğlenceli olabilecek, geçici bir deneyim olarak görebilecek, herkesedir sözlerim.

Çok düşünün, çok tecrübelenin, bir kararınız olsun ve o karar sizin yol haritanız olsun. Ne ise ilgi alanınız hiç farketmez. İlgi duyduğunuz şeyin de hakkını verin. Sonrasında, siteye en çok başvurulan konulardan birisi ortaya çıkıyor. Ruh sağlığım bozuldu, varlıklar musallat oldu, hayatım tepetaklak oldu, bir dünya mutsuzluk ve sıkıntı kapısı. Çok düşünüp serin hareket edebilme umuduyla.
Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...