kuantum

babyn

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Öncelikle merhabalar sevgili mabet ailesi,henüz yeni ve tecrübesiz bir üyeyim bazı sorularım olucak forumdada bulamadım.Kuantum ile ilgili yaptığım araştırmalar hep yarıda kesiliyor piyasada olan kitaplar ise çok yüzeysel bilgiler veriyor.Nuray sayarının 'KUANTUM AŞK' adlı kitabında birşey dikkatimi çekti,kitapla ilgili birkaç sorum olucak.Bazı duyguların bize aileden geçtiğini örneğin;ailede bir aldatılma olayı varsa bunun bizede gecebileciği yazıyordu.Peki bizde böyle birşey olup olmadığını nasıl anlarız ve temizleriz?Bilinç altımıza yerleşen duyguları nasıl bulup temizleyebiliriz?Birde bir internet sitesinde kuantumla ilgili yapılan bir seansda şöyle yazıyordu:
'Eski erkek arkadaşı ile telepatik bağ kurduk. Biliyorsunuz, aslında hepimiz, Shumann Rezonansına eriştiğimizde aslında birbirimizle telepatik bağı otomatik olarak kurarız. Yani, ben erkek arkadaşımın beni aldatacağını düşünür, bundan korkarsam, uyku ile uyanıklık arasında bir yerde, gün içinde muhakkak bu fikrimi ona telepatik olarak yollarım. Bu, otomatik olarak, doğal yollardan gerçekleşen bir mekanizmadır. Ve en güzel tarafı, eğer istersem, bu mekanizmayı kendi lehime çevirebilirim. Korkuyla değil sevgiyle duygu ve düşünce yayarsam, erkek arkadaşım bu frekansı alır ve kendi fikriymiş gibi algılar.'
Yukarıda yazan paragraflada ilgili aydınlatırsanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşşekkürler sevgiyle kalın:)

cadı1kasım

Kayıtlı Üye
Ben şöyle bir şey yapıyorum.Her gece yatmadan önce ondan duymak istediğim cümleleri sanki o bana söylüyormuşçasına hayal ediyorum.Tabi bir süre onu düşünüyorum.Konsantre olduktan sonra bu cümleleri gözlerim kapalı kendime söylüyorum.Uzakta olan arkadaşımı konuşturuyorum.Yaklaşık 5 gün uyguladım 5.gün rüyamda onu gördüm.İlk etapta onu özlediğimden dolayı bu rüyayı gördüm.Sabah rüyamın etkisinden kurtulamadım demekki rüyamda da enerji yaymaya devam etmişim diye düşündüm.O gün bana telefonda mesajı geldi.Hala kalbimde olduğunu bil.Denemeye devam edeceğim.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın babyn ego kodları ve bilinçaltı temizliği üzerinde araştırmalarınıza devam etmenizi öneririm. Kalıcı olarak, kuantum uygulamalarından yarar bekliyorsak şayet, bizi kısır döngülere iten, üzerimize yapışmış kodları temizlemek koşuldur. Ego kodlarıyla ilgili link: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=23361&highlight=kodlar%C4%B1
Rezonansla ilgili link:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=25004&highlight=rezonans
Sitede farkındalık başlığındaki kuantum konularına, göz atmanızı öneririm.
İyi forumlar...

babyn

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Sevgili alin çok teşşekkürler başka sorularım olursa tekrar mabet ailesine sunarım sevgiyle kalın...