Sevdiğinizin Size Şehvetle Yaklaşması İçin

cbox

Banlı Kullanıcı
Sevgili kardeşlerim bu uygulama daha önca bir hocam tarafından denenmiş ve ne ilginçtir ki her defasında icabet olunmuştur. Sevdiğiniz birinin size cinsel açıdan yaklaşması ve size karşı şehvet duyması için her gün defa okuyun ve siz okudukça niyetine okuduğunuz kişi size karşı olan şehveti artacak.

Ya cami ya mukaddimel cima defa okundu mu niyet söylensin sahihtir şek ve şüpe yoktur.

Kaynak: Celbul aşikin fi sihruş şeyetin

Bu ayet hem cinsel hem arzusu istettiren ayettir, çok keskindir. Biraz karşı tarafa düşünerek zikredelim, kesinlikle evli çiflere uygulmayın.

bendekiben

Elit Üye
Niye evli çiftlere uygulamıyalım evli çiftlerde zinamı yapıyor.?

samatra

Kayıtlı Üye
Niyet kısmını nasıl yapalım. Yani örnek verebilirmisiniz ?

cbox

Banlı Kullanıcı
Felan kişi diye oğlu yada kizi.

Cima anlami arzulamak anlami

Bu yöntem büyüdür. Haberiiniz olsun. Helaliniz olacak kişiye uygulayin başka evli çiftlere uygulamayin aman haşa...

bendekiben

Elit Üye
Yuva yıkmamak adına uyarıda bulunmanız çok güzel de peki büyüyü yaptığınız kişi sizi aslında sevmiyor ise ve büyü tutup bir şehvet uğruna sizinle beraber olup ondan sonra pişmanlık yaşar ve bunu sonucu olarak tradejilerle karşılaşırsa ne olacak ... hıı ozaman tamam bunun da çaresi var deyip sülalesini sevdirme büyüsü yapıp sonra sehvet büyüsünü yapar isek uygulama dahamı iyi olur yoksa erkeler için sadece şehvet yeterlimidir.???
kıssadan hisse her daim gerçek sevgiye aç bir toplumuz....sevgi olrsa şehvet de olur.

Duffy

Kayıtlı Üye
Evli olan ciftlerden adam kadinla yatmiyosa yine mi uygulanamaz?

vivalavida

Kayıtlı Üye
Belki tıbben çözülemeyen ilgili sorunlara ek olarak alternatif düşünülebilir, bir de bu açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum.

Teşekkürler...

cbox

Banlı Kullanıcı
Arzu geliyor beyni okuyan kişiye odaklaniyor sevgisi aşki okuyan kişiye bağlaniyor dedim ya bu ayet büyüdür dua değildir

bendekiben

Elit Üye
Belki tıbben çözülemeyen ilgili sorunlara ek olarak alternatif düşünülebilir, bir de bu açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum.

Teşekkürler...

Katılıyorum ozaman ne olur büyü olmaktan çıkıp şifa niyetine kullanılır.Niyet ve uygulanılan durumla alakalı olarak değişebiliyor demekki

tgc

Kayıtlı Üye
Peki biz okuduk diyelim. Benimde şehvetim ona karşı artmaz değil mi? Tek taraflı değil mi?

tgc

Kayıtlı Üye
Sorduğum bir soru var, ama cevabı sizde değil. Bilgi sahiplerindedir....

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayayı küs olduüumuz sevdiğimiz için yapsak etkili olurmu acaba​

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
E şehvet bu, hadi diyelim ki umduğunu sizde bulamadı, ya başka birisine yönelirse :) Hiç düşündünüz mü kendinizin onu tatmin edememe durumunu?

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
ama sonuçta bu uygulama bize karşı şehvet duyması için değilmi neden bi başkasına yönelsin​

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
ama sonuçta bu uygulama bize karşı şehvet duyması için değilmi neden bi başkasına yönelsin​

İşte bende onu merak ediyorum acaba bir insan şehvete düştüğünde, tatmin olmazsa ne olur diye. Eğer başka birine cinsel hiç birşey hissetmeyecekse tamam ama burada şehvet diyor,yani nasıl diyeyim ki, adam istiyor diyelim sende veremedin yani istediğini, o adam ne yapar o duyguyla seni bekler mi, bence beklemez. Ortaya bir şahin k çıkabilir yani. Onu diyorum. Eee elimden geldiğince düzgün ve etik yazmaya çalıştım umarım yanlış anlaşılmaz.

bendekiben

Elit Üye
zaten bunu yapacak erkekse niyet belli demektir ama bir bayansa ve istediğini veremiyecekse ozaman durum karışık bir hal alır büyünün birde geçerlilik süreleri var ee sonra ne olucak iki taraftan birisi istemiyecek ama bir yaşanmışlık olucak hafızalardan silinmeyen ...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
zaten bunu yapacak erkekse niyet belli demektir ama bir bayansa ve istediğini veremiyecekse ozaman durum karışık bir hal alır büyünün birde geçerlilik süreleri var ee sonra ne olucak iki taraftan birisi istemiyecek ama bir yaşanmışlık olucak hafızalardan silinmeyen ...

Aslında cinsellik bir yerde aşık olma sebebi, şunu farkettim; her şey iyi güzel ama cinsel olarak birbirini tatmin olan çiftler daha mutlu ve daha bağlı. Ben hiç anlamazdın çirkin kızların neden çok yakışıklı sevgilileri olduğunu, sonradan edindiğim bilgiye göre çirkin kadınların libidoları çok yüksekmiş (var öyle tanıdıklarım, hakkatten öyle), (birde bir kadına çirkin demek hiç yakışmıyor ama başka diyecek bir şey bulamadım). Yani eğer karşılıklı tatmin sağlanırsa aşk doğabilir :D

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
bu şekil bi yakınlığımız olmadı..ama beni düşünüp benle barışmasını istiyorum amacım bu ..maksat benimle ilgili şehvet bana karşı şehvet duymasını istiyorum​