Rüzgarı Çağırıyorum

masper

Kayıtlı Üye
arkadaşlar rüzgar pek doğa üstü değil bilyorum ama bnim isteğim ile gelmesi bence doğalda değil :D

nasıl yapıyorum ?
bunun için çok uğraştım ilk başlarda hiç bi şey yoktu ortada ... sonra yavaş yavaş hava gibi olduğumu düşündüm bu yaklaşık 10. denememde falan oluyor ve ellerimde küçük durmadn dönen hava topları hayal ettim sğkluk hissettim ellerimde vücudum ürperdi buğulu görmeye başladım sık nefes aldım ve karşımdan gelen çok büyük bir soğuk hava akımı düşündüm ve tüm olan nefesimi yavaşça verdim uzun bir şekilde ... ve hiç rüzgar görmediğim gün tam istediğim yerden bir esinti gelmeye başladı bende daha güçlü diye fısıldamaya başladım güçlendi güçlendi sonra önümdeki poşete odaklandm ve onu uçurcak kadar rüzgar olacak diye düşündüm hissettim ... bu arada nefes yüzünden tansiyonunz düşüyor ve acayip bir duruma giriyorsunuz yarı baygın gibi .. artık düşünme yoktu hissetmede değil garipti böyle acayip yani ... ve poşet bana doğru geldi havalandı yola kondu bende bu kadar yeter diye düşündüm ve bıraktım bir yere oturdum normale dönmeye çalıştım ... ve rüzgarda ben ne kadar kendimi buluyorsam normale dönüyorsam onunla orantılı yavaşldı ve sonunda durdu ... bu elementle bütünleşme ile oldu sanırım yanılıyormyum ?? :D

furkan40

Banlı Kullanıcı
Güzel :) Bende denemek istiyorum.Benim bi arkadaşımda aynını yapabiliyodu :)

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.

masper

Kayıtlı Üye
kalona çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

true_blood

Kayıtlı Üye
çok ilgimi çekti gerçekten anlattıkların , bunu bende deneyeceğim çok teşekkürler