Astral Seyahate Çıkış Aşamaları , Çıkış Esnasın Yaşanacaklar

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Astral Seyahate Çıkış Aşamaları , Çıkış Esnasın Yaşanacaklar

Astral seyahate çıkış aşamaları
İlk olarak farklı bir teknik üzerine vurgu yapmamız gerekiyor.Astral seyahatte sabır çok önemlidir.

Sırt üstü yattınız ve sessiz,karanık bir ortam sağladınız.İlk olarak gözlerinizi kapatmayı unutmamalısınız.Gözleriniz açıkken astral çıkış gerçekleşmez.Gözleriniz bazen açılma eğlimine girecektir.kesinlikle açmayınız yarım açıklık durumlarına müdahele ediniz.

Sırt üstü yatışta bir kaç denemeden sonra beden duruşunuzu gözden geçirmelisiniz.Ölü duruşu olarak tabir edilen tabuta konulan ölülerin duruş biçimine değinelim.

Ayaklar üstüste koyulmuş eller göğüs hizasının az altından rahat bir pozisonda parmaklar aralarından geçirilmiş biçimde birleştirilsin.Fakat düz bir biçimde yatın.

Birinci aşama;(5 dakika kadar sürer)

bir süre sonra çınlamalar başlar ve odaklanmanıza hız vermelisiniz.ilk aşamada kafanızdaki düşünceler dönüp dolaşacaktır.bu düşünceler olucakmı yapabilcekmiyim heh başlıyor işte şeklindedir.bunlardan arınmanız gerekir.ve kesinlikle dudaklarınızdan nefes almamalısınız sadece burun kullanılmalı.sebebi ise dudaklardan alınan nefes tükürük yapar ve yutkunmanıza mecbur bırakır.bir süre sonra ikinci aşamaya geçersiniz.

İkinci aşama;(10 dakika kadar sürer)

Halen telkin kullanmanıza gerek yoktur.İlk aşamada kafanızdaki düşünceleri attıktan sonra ikinciye geçersiniz ve uğultular başlar.uğultular sizi heyecanlandırır bu aşamada kalp çakranız hızlanır ve kalp atışlarınız düzensizleşir.bu aşamada da kalbinizi yavaşlatmalı ve bedeninize iyi ce hakim olmalısınız ve bir mumya gibi hareketsiz sabit yatmalısnız.kaşıntılar varsa sonkez kontrol etmelisiniz.

üçüncü aşama (yanıltıcı aşama);(10 dakikayla 1 saat arası sürebilir)

ikinci aşamada beden hakimiyetinizi tamamladıktan sonra uğultular çoğalır ve çeşitli ışıldamalar tek boyutlu görüntüler başlar.bu görüntüler insan şekillerine dönüşebilir.(bazıları bunları cin sanıyor) bunlar bilinçaltınızın hazırlık evresine şahit olmanızdır.rüya oluşumudur bu.bedeniniz artık uykuya geçtiğini sanır ve rüya hazırlar.sizde bunlara şahit olursunuz.bu aşamada birden ses kesilir ve işitme kabiliyetiniz durur.adeta bir sessizlik sağlanır.bu noktadan sonra çeşitli efektler görmeye başlarsınız.winamptaki görsel efektlere benzer bunlar.bu efektlere kaptırmalısınız(bedavadan meditasyon işte bedenimiz kendisi hazırlıyor hepsi uyuyamız için yapılıyor ama uyumuyoruz) bu aşamada pes etmek istersiniz çünkü uyumanız için gerekli herşey sağlanmıştır.Hatta alnımıza kadar donmuş olacağız.mumya gibi.en son alnızmız atacaktır ve canımızı yakcak derecede gerilecektir.3.gözün bu faaliyeti çıkış için herşeyin hazır olduğunun sinyalidir.Bu noktadan sonra telkinlere başlıyoruz.Telkinler (yada teknikler) uygulanır örneğin ip tekniği yada ters düşünme, ruhunun çekildiğini hissetme yukardan kendi bedenine baktığını düşünme gibi ve local çıkışlar hafiften uygulanır.ters düşünme özelliğini burda kullanmanız faydalı olur.sırt üstü duruyorsunuz ama sanki yüzüstü uyuyormuşsunuz hissi verin bedeninize uyuşmalar artacaktır.özellikle ayak topuklarınızda acı hisedebilirsiniz.ve ayaklarım uyuştu hissine kapılaiblirsiniz.ellerinzi tamamen hissetmemeye başlayacaksınız ve bu sessizlik ortamını iyi değerlendirin.

son aşama (çıkış) ;

bir süre sonra adeta çekildiğinizi farkedeceksiniz.hafifleşeceksiniz.önce ki aşamada düşüncelerinizi kaybetmişken tekrar düşünmeye başlayacaksınız ve astrali başaramayacaksınız.bu esnada vucudunuz çekilirlken telkinlere devam etmek yerine noluyor,çekiliyorum oluyormu şeklinde düşünceler başarısız kılıyor sizi.telkinlere odaklanıp tırmandığınız ipe konsantre olursanız ne olduğunu farkedemeden o çekilmeler aşırı yüksek bir uğultuyla (radyo frekansı değiştirirken çıkan ses gibi bir sesle) sizi yukarı çekecek ve çıkış gerçekleşecek.bu esnada hiçbirşey düşünmemeye devam ederseniz bir anda yukarda uçuyor olacaksınız ve tavanda bulacaksınız kendinizi.aşağıda uyuyan bedeninize bakacaksınız.

neden ışık olmamalı dedik? çünkü astralde ışıklar farklı görünüyor.bir televizyon açıksa size adeta deniz feneri kadar ışık veriyor.fakat gündüz hava aydınlık olduğu için ışık gözünüzü yormuyor. bu noktalalara dikkat ederek denemelere devam ederseniz başaracağınıza inanıyorum.

ayrıca;

İP TEKNİĞİ

İpin alnınızın ortasından çıktığını düşünün (belinizie dolanık olduğunuda düşünme yolu vardır ikisinden birini seçin) alnızıın ortasından tavana giden bir ipe tırmandığınızı hissedin.ipi görmek zorunda değilsiniz kendizide tırmanırken görmek zorunda değlsiniz. sadece o hissi yaşamalısınız tırmanma ve çekilme zaten bedeniniz yataktan yükselecek hafiften farkediceksiniz.tam yatmıyorum diyeceksiniz.bunun sebebi sırtınızın uyuşmasıdır hiçbir tarafınızı hissetmiyor olacaksınız.ip tekniğini tüm uyuşmalar bittikten sonra alın uyuşmasında başlayın.bu sırada burnunuz kaşınabilir aldırmamak lazım.çok daraltırsa kaşıyın elinizle.konsantreniz bozulmaz.önemli olan vucudun donmuş mumya halini bozmamak burda.

zona

Kayıtlı Üye
Genelde astrale çıkışı anlatırken hiç acı yok diye anlatılır ben denerken büyük bir acı çekmiştim normal olmadığını düşünerek gereğinden fazla telaşlanmıştım başaramadım ve büyük bir terslik olduğunu düşünerek bir daha denemedim.Şimdi sizin yazınızı okuyunca çok yaklaştığımı anladım.Tekrar çalışmalara başlayacağım, teşekkürler.

Foras

Kayıtlı Üye
KaLona;172378 son aşama (çıkış) ; bir süre sonra adeta çekildiğinizi farkedeceksiniz.hafifleşeceksiniz.önce ki aşamada düşüncelerinizi kaybetmişken tekrar düşünmeye başlayacaksınız ve astrali başaramayacaksınız[/QUOTE' Alıntı:
Aynen burada kalıyorum bende

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Sen yapabildin mi KaLona? :)

Ben şimdilik yazıyorum biliyorsun :) Ve ne zaman uygulayacağımıda biliyorsun :p
Fakat aldığım forumda bunun üzerine bir video da çekilmiş,astral seyahat konusunu anlatıyordu.Bu konulara yatkın olduğum için gerçekçi cevaplar yazabiliyorum :)

ennzaf

Kayıtlı Üye
Öylesine deneyim dedim, gerçekten de olmaya başlayınca vazgeçtim. :D